Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie  (Przeczytany 597959 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

dziara

  • Gość
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #925 dnia: Sierpień 18, 2017, 15:43:19 »
Miałem tyle: 2889044. Pewnie wrócę do tej wartości albo przynajmniej połowy tego i zobaczymy jak będzie....

Offline Przemek Ignatowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Citroen C3 I 1,4 8V Furio Toyota C-HR 1.8 Hybrid
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #926 dnia: Sierpień 20, 2017, 19:30:57 »
A ostrzegali mnie przed wymianą: Panie jak nigdy nie był wymieniany to spróbować wymienić statycznie i obserwować...ale chciałem mieć "lepiej". No to mam....I widzę, że niektórzy też..........
Bo wymiana dynamiczna to wymysł "fachowców". Aisin mówi o wymianie oleju co 30 tyś km., ale owa wymiana polega na grawitacyjnym zlaniu oleju, a nie płukaniu nowym olejem ze stosowaniem jakichś detergentów włącznie.
To samo powiedzieli mi w serwisie ASB kiedy pytałem jak wymieniać olej po remoncie skrzyni - pojedyncza wymiana statyczna co 30 tys. km i skrzynia ma przeżyć samochód. Wymieniają przy pracującym silniku.
Proste jeśli auto mamy od nowości, gorzej jak ma utłuczone ze 200 tysi i nie wiadomo co robił poprzedni właściciel ...
były:
C5 II 2.0 HDi AM6 Break
C5 I 2.2 HDi Break
C5 I 2.2 HDi
Xsara Picasso 1.6 HDi
Xsara II 1.6 16V

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #927 dnia: Sierpień 20, 2017, 20:49:05 »
Przy pracującym silniku to bym raczej odradzał. Kontrolował stan i owszem.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #928 dnia: Sierpień 21, 2017, 08:07:54 »
Ja bym chyba wziął nową skrzynię bo masz nowy konwerter również.

Natomiast czemu nie zacząć od wymiany bloku ? Mniejsze koszty na początek a w razie W sterownik tak czy inaczej masz nowy i wymieniać go nie trzeba.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 183
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #929 dnia: Sierpień 21, 2017, 09:07:47 »
Tylko czy ta skrzynia od Opla będzie pasować? Obudowa i mocowanie  jest chyba inne? Bo jesli to sprowadza się do przekładki bebechów to nie wiem czy bym chciał... A co z tą skrzynia do Citroena? Też była taka opcja jak pamiętam.

Wysłane z niewiadomo czego.

Floating on ;)

Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #930 dnia: Sierpień 21, 2017, 09:58:36 »
Co do skrzyni z opla - tak wymaga przekładki.

Dlatego jestem w kropce.

W skrócie mój plan jest taki:
-chce oddać auto na lawecie do warsztatu, który to ogarnie (a jak widac po przykladzie ASB Długołęka) nie ma ich za wiele. Przy oględzinach chce aby był rzeczoznawca i wtedy działamy - albo hydraulika albo kosz albo to i to albo i caly remont. Pytanie tylko - kto zna bardzo dobry warsztat od skrzyn na terenie Polski, który mnie nie orznie na kasę i na części i zrobi to solidnie ?

Może być nawet w Suwalkach - jak trzeba to trzeba - pojedziemy lawetą

Offline Mariusz Tober

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Warszawa Ursus
  • Posiadany samochód: C5 2.0HDI 163KM 2011 sedan
  • Zainteresowania: Astrofotografia, psytrance
  • Miejscowość: Warszawa Ursus
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #931 dnia: Sierpień 21, 2017, 20:09:53 »
Hej - nie wiem czy jest bardzo dobry, ale nie naciągnęli mnie na koszty, generalnie odniosłem wrażenie, że facet prowadzący warsztat robi to z zamiłowania i przy okazji zarabia.
Ja polecam Ediparts w Nadarzynie pod Warszawą.
Warszawa Ursus - Lexia

Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #932 dnia: Sierpień 23, 2017, 15:41:49 »
Auto jedzie pod koniec tygodnia do tego warsztatu http://www.amaticserwis.pl/

Zobaczymy co z tego wyjdzie

Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 183
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #933 dnia: Sierpień 23, 2017, 15:46:23 »
Trzymam kciuki Marcin. A dlaczego akurat ten warsztat?  Jakieś wnioski wstępne warsztatu po rozmowie?

Wysłane z niewiadomo czego.

Floating on ;)

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #934 dnia: Sierpień 23, 2017, 20:38:15 »
Stronę mają ładną. Jakieś koszty wariantowe Ci podali chociaż  ?

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #935 dnia: Sierpień 24, 2017, 07:58:42 »
Pan stwierdzil, ze przy tych objawach moze byc wszystko tj. Kosz, hydraulika, olej

Sprawdza, napisza kosztorys itd itp i beda dzialac. Wiem, ze w najgorszym wypadku 9tys brutto przekladka na nowa z saba z roczna gwarancja

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #936 dnia: Sierpień 24, 2017, 18:22:38 »
Zabierz stare części nie dlatego że zbierasz złom ale będzie wiadomo co wymienili.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Kamil Marcisz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 1
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5 2.0HDI 2008
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #937 dnia: Sierpień 25, 2017, 09:02:49 »
Witam serdecznie!


Pragnę też dodać swoją historię do wątku, może komuś pomoże, może ktoś coś doradzi.


Jakiś miesiąc może wcześniej pojawił się problem z moją skrzynią AM6 w C5 cx7 2.0 HDI 136 km (245 tys km, 2008r). Problem objawiał się dziwnymi zachowaniami, zmianami biegów przy mniejszych prędkościach, skoki obrotów, dodatkowo skrzynia przeszła 2 razy w tryb awaryjny, a ze 3-4 razy wyskakiwał błąd przy zmianie 5-6 i przyśpieszaniu, ale nic po za tym. Pierwsze co zrobiłem to wymiana oleju w SAMKO, statycznie. Zdziwiło mnie to, że wszędzie na forum pisali 3.5 litra, to kupiłem baniak 4l pojechałem do serwisu, a Pan mi powiedział, że za mało, że na taką wymianę 5l. Mówię ok, wiedzą lepiej, zalali, nic się nie zmieniło, błąd się pojawiał dalej. Pojechałem podpiąć się pod lexie na ursynów. Diagnoza: błąd P0741 ([/size]0741 Usterka brak możliwości zamknięcia konwertera). Po za tym parametry wszystkie w normie, kasowanie błędów, zmniejszenie licznika oleju (okazało się, że SAMKO nic z tym nie zrobiło). Niestety nic to nie dało, błąd pojawił się kolejny raz. Auto tak jakby słabiej chodziło, czuć było zmiany biegów, przeciąganie obrotów. Zrobiłem rozeznanie po serwisach. Auto józefów- wymiana sterownika lub.i konwerter wycena 5tys zł. Samko, AutoWawer stwierdzili, że najpierw rozebranie skrzyni i wtedy wycena. W takim wypadku zwróciłem się do Panów (chyba z Ukrainy) z Maktrans (www.[/size]akpp.pl) ktoś już o nich pytał na forum, także mogę chyba polecić. Diagnoza po podpięciu kompa i jeździe próbnej: regeneracja sterownika hydraulicznego, koszt z wymianą oleju całkowity: 2300 zł. Czas naprawy 2 dni. Wczoraj odebrałem auto, zmiana jest kolosalna, żadnych skoków obrotów, wszystko działa nieźle, przejechałem jakieś 40 km i stwierdziłem, że auto jest bardziej dynamiczne, lepiej pracuje. Mam tylko odczucia, że czuję zmiany biegów, nie wszystkich, nie zawsze. Panowie stwierdzili, że sprzęgło jest w dobrym stanie. Dzisiaj umówiłem się na kontrolę licznika po lexią, zmienię jego wartość bo Panowie pewnie tego nie zrobili. C5 nie wibruje, nie szarpie jakoś znacząco, po prostu przy zmianie biegów (nie zawsze) czuję, że ona nastąpiła (tak jakby w manualnej skrzyni). Nie wiem, może jestem przewrażliwiony, może skrzynia potrzebuje czasu na adaptacje. Chętnie bym się spotkał i wymienił obserwacjami jeżeli ktoś ma podobne wrażenia w swojej C5.

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #938 dnia: Sierpień 25, 2017, 20:24:13 »
Jak tak czytam to zaczynam podejrzewać że to jakaś celowa robota jest.
Za każdym razem warsztat ASB leje za dużo oleju (nie ten sam). Wszak wiadomo że dla skrzyni zbyt dużo oleju to zbyt duża temperatura. A temperatura to największy katalizator do zużycia  skrzyni bo im wyższa to olej traci swoje właściwości smarne.

Za mało roboty mają czy jak ? I to leją z premedytacją !!!

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Offline Wojciech Łapiński

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 2 225
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 tourer 2.0 hdi 2015, Peugeot 407 SW 2.0 hdi 2009
  • Zainteresowania: podróże, wędkarstwo, fotografia
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #939 dnia: Sierpień 27, 2017, 11:39:39 »
Pozwolę sobie "podpiąć" się pod ten wątek z inna sprawą. Nie mam jeszcze C5 z automatem ale bardzo chciałbym go mieć. Przymierzam się na jesieni do autka z 2012 (lub późniejszy) i przebiegiem do 125 tkm, oraz - po raz pierwszy w moim przypadku - z automatem!
Nieźle nastraszyłem się czytając ten wątek; nie zawałem sobie sprawy z tego, że komplikacja skrzyni automatycznej jest tak ogromna...


Auto chcę sam sprawdzić jeszcze w Niemczech, bo polskim handlarzom nie uwierzę za grosz. Na jakie sprawy w skrzyni (oczywiście poza wzmiankowanym licznikiem) należy zwrócić szczególną uwagę? Licznika oczywiście nie da się odczytać bez specjalnego urządzenia diagnostycznego, ale z tego co piszą koledzy w tym wątku jego wysokie wskazanie (duża ilość jednostek) wcale nie  oznaczą, ze ze skrzynia dzieje się coś złego?


Zatem jakie objawy(symptomy) - możliwe do wychwycenia przez takiego laika, jak ja - należałoby zwrócić szczególną uwagę, by nie wtopić?
podr.
dawniej: Xantia Break 1,9 td
             Safrane 2,3 Si
             Nevada 2,1 D
             R 11 1,7
             Visa 1,9 d

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 885
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #940 dnia: Sierpień 27, 2017, 11:42:45 »
Ja wczoraj zrobiłem 2 wymiany statyczne. W sumie przelałem 7litrów. Olej jest już w miarę, ale żeby był taki jak nowy to chyba trzeba byłoby jeszcze ze 2 zrobić. Licznik był skasowany poprzednio, teraz już nie ruszałem. Miesiąc temu robiłem wymianę dynamiczną i zostało przelane 14L. Po wymianie olej wyglądał jak nowy. Po 100km sprawdziłem sobie poziom (oczywiście za dużo), ale okazało się, ze nowy olej wygląda jak stary. Teraz po tych 2 wymianach statycznych jest już dużo lepiej. Następna wymiana statyczna za rok. U mnie dokładnie schodzi 2,7L. Jak wlałem 3,5L to ok. 0,7 wylatywało przy sprawdzaniu poziomu. Czyli jak ktoś zaleje 4L i nie spuści przy sprawdzaniu to ma dużo za dużo. U mnie korek wlewowy był różowy i pisało AW1. Wg mnie jak ktoś ma sporo nalatane to po wymianie dynamicznej i statycznej nie powinien kasować licznika na zero bo podejrzewam, że nawet po dynamicznej zostaje ze 30- 40% starego oleju lub osadów, które zaraz z nowego oleju zrobią prawie taki jak był wcześniej. Plus u mnie jest taki, że po tych 2 ostatnich wymianach skrzynia zaczęła delikatniej zmieniać biegi. Wcześniej trochę czułem 3 oraz przy dojeździe do świateł prawie cały czas była 3 i dopiero w momencie zatrzymania spadało na 1. Teraz widać na wyświetlaczu jak redukuje biegi na 2 i 1 jeszcze przed zatrzymaniem i robi to niewyczuwalnie. Przed tymi wszystkimi wymianami skrzynia chodziła chyba podobnie jak teraz, ale dłużej zmieniała biegi i było to słychać. Teraz robi to błyskawicznie. Jedyny mankament jaki został to lekkie buczenie na 6 biegu przy 80-90km/h, ale na szczęście nie jest to uciążliwe i pasażerowie z reguły tego nie zauważają.

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 885
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #941 dnia: Sierpień 27, 2017, 12:07:11 »
Pozwolę sobie "podpiąć" się pod ten wątek z inna sprawą. Nie mam jeszcze C5 z automatem ale bardzo chciałbym go mieć. Przymierzam się na jesieni do autka z 2012 (lub późniejszy) i przebiegiem do 125 tkm, oraz - po raz pierwszy w moim przypadku - z automatem!
Nieźle nastraszyłem się czytając ten wątek; nie zawałem sobie sprawy z tego, że komplikacja skrzyni automatycznej jest tak ogromna...


Auto chcę sam sprawdzić jeszcze w Niemczech, bo polskim handlarzom nie uwierzę za grosz. Na jakie sprawy w skrzyni (oczywiście poza wzmiankowanym licznikiem) należy zwrócić szczególną uwagę? Licznika oczywiście nie da się odczytać bez specjalnego urządzenia diagnostycznego, ale z tego co piszą koledzy w tym wątku jego wysokie wskazanie (duża ilość jednostek) wcale nie  oznaczą, ze ze skrzynia dzieje się coś złego?


Zatem jakie objawy(symptomy) - możliwe do wychwycenia przez takiego laika, jak ja - należałoby zwrócić szczególną uwagę, by nie wtopić?
podr.

No cóż auta z automatem oferują duży komfort jazdy szczególnie w miejskich korkach, ale trzeba się liczyć z możliwością dużych kosztów. Jak chcesz tego uniknąć to zostaje zakup nowego auta :-)
Generalnie przy kilkuletnim aucie używanym za 50k naprawa skrzyni za 7k przy cenie auta nowego 150k jest chyba opłacalna?
Jeśli chodzi o sprawdzenie skrzyni to dobrze byłoby podpiąć lexię aby sprawdzić czy są jakieś błędy. Jeśli chodzi o sprawdzenie w czasie jazdy to trzeba pojeździć minimum z pół godziny aby skrzynia się porządnie rozgrzała i sprawdzać przełożenia przy delikatnej jeździe, przy dynamicznej, przy zwalnianiu, zatrzymywaniu i czy przy ruszaniu sama delikatnie rusza po puszczeniu pedału hamulca. Wszelkie uderzenia przy zmianie biegów, ślizganie, zmienne obroty przy jednostajnej jeździe świadczą o problemach. Na temat skrzyni jest dużo napisane więc możesz sobie poczytać. Dodatkowo w wielu skrzyniach AM6 (w tym w mojej) jest słyszalne delikatne buczenie po zapięciu 6 biegu, które znika po przekroczeniu 90km/h. Nie jest to usterka tylko źle dobrane przełożenia, ale może irytować.

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #942 dnia: Sierpień 27, 2017, 13:18:14 »
To tylko potwierdza moje zdjęcia oleju które wstawiłem. Mit o całkowitej wymianie oleju się sprawdza w przypadku dynamicznej wymiany + jeszcze narastające problemy.

Po dynamicznej wymieniłem statycznie co poprawiło pracę skrzyni i w połowie września zrobię raz drugi.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2017, 14:55:26 wysłana przez Jakub Nawara »

Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 183
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #943 dnia: Sierpień 28, 2017, 11:01:14 »
To tylko potwierdza moje zdjęcia oleju które wstawiłem. Mit o całkowitej wymianie oleju się sprawdza w przypadku dynamicznej wymiany + jeszcze narastające problemy.

Po dynamicznej wymieniłem statycznie co poprawiło pracę skrzyni i w połowie września zrobię raz drugi.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
Czy po tej dodatkowej wymianie statycznej korygowałeś licznik zużycia oleju? Wcześniej pisałeś że zmieniłeś stan licznika na większą wartość. To bylo po wymianie statycznej czy jeszcze przed?

Wysłane z niewiadomo czego.

Floating on ;)

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #944 dnia: Sierpień 28, 2017, 11:02:31 »
Miałem zero a teraz mam ustawione 185k i od dynamicznej  nie ruszyłem go.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #945 dnia: Sierpień 28, 2017, 20:44:15 »
Pan stwierdzil, ze przy tych objawach moze byc wszystko tj. Kosz, hydraulika, olej

Sprawdza, napisza kosztorys itd itp i beda dzialac. Wiem, ze w najgorszym wypadku 9tys brutto przekladka na nowa z saba z roczna gwarancja
Hej Marcin
Jakieś newsy w temacie Twojego auta ?

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #946 dnia: Sierpień 28, 2017, 22:16:23 »
Dzwoniłem dzisiaj.

Płyta hydrauliczna do wymiany - sprawdzana i jest kaput. To robimy.

Na chwile obecną jest przekonany, że to będzie na tyle (brak opiłków w skrzyni)

Więcej mogą powiedzieć jak wymienią płytę i olej, skręcą itd

Czy tak to się robi ? Nie wiem - mam nadzieje, że na tym się zakończy i zacznę cieszyć się autem.

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #947 dnia: Sierpień 28, 2017, 22:18:47 »
A skrzynię wyjmowali ? Naprawiają czy nowy blok ?

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #948 dnia: Sierpień 28, 2017, 23:12:10 »
Póki co hydraulika do wymiany i olej - tylko. Co dalej ? Zobaczymy po tym

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 911
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #949 dnia: Sierpień 28, 2017, 23:15:04 »
Dobrze że nie polecieli bo bandzie i robią krok po kroku 👍

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka