Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 481623 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Czesław Stachowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 589
  • Posiadany samochód: Była Xsara Picasso 2.0 HDi, był C5 III 2.0 HDi 140km 2009r.Hydro, jest Peugeot 508 2.0 HDi 2014
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #925 dnia: Luty 12, 2018, 08:54:03 »
taaa, znasz proceder, jak to się odbywa .? Wiesz że na końcu to będzie postępowanie w sprawie, czyli w sprawie auta, nie osoby, bo to auto będzie w razie niemożliwości udowodnienia kto to zrobił, bo np. firma już nie istnieje, przedmiotem zajęcia bo nie ma z kogo ściągnąć VAT. Urzędnikowi to rybka, rachunek ma się zgadzać, nie ma sprawcy, jest niewypłacalny to auto zajmie. W naszym kraju jest tyle interpretacji przepisów ale chyba żaden na korzyść podatnika
Inspekcje. Pomoc przy zakupie auta.

Offline Czesław Stachowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 589
  • Posiadany samochód: Była Xsara Picasso 2.0 HDi, był C5 III 2.0 HDi 140km 2009r.Hydro, jest Peugeot 508 2.0 HDi 2014
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #926 dnia: Luty 12, 2018, 09:31:36 »
i znowu pozostaniemy przy swoich racjach. Daj gwarancję potencjalnemu kupcowi auta już zarejestrowanego, że w razie co pokryjesz wszystkie koszty. :)
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2018, 13:09:38 wysłana przez Czesław Stachowski »
Inspekcje. Pomoc przy zakupie auta.

Offline Rafał Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 22
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: Peugot 407 w Planie c5X7
  • Zainteresowania: cnc
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #927 dnia: Luty 12, 2018, 12:11:31 »
taaa, znasz proceder, jak to się odbywa .? Wiesz że na końcu to będzie postępowanie w sprawie, czyli w sprawie auta, nie osoby, bo to auto będzie w razie niemożliwości udowodnienia kto to zrobił, bo np. firma już nie istnieje, przedmiotem zajęcia bo nie ma z kogo ściągnąć VAT. Urzędnikowi to rybka, rachunek ma się zgadzać, nie ma sprawcy, jest niewypłacalny to auto zajmie. W naszym kraju jest tyle interpretacji przepisów ale chyba żaden na korzyść podatnika
Kupujesz auto zarejestrowane, bez adnotacji w dowodzie rejestracyjnym,  umowie kupna sprzedaży, czy fakturze, o wadach czy obciążeniach prawno skarbowych i to tyle. Kupujesz w dobrej wierze i nawet nie jesteś ofiarą oszustwa,  bo to skarb państwa nią jest poprzez nie zapłacony  podatek.
VAT ciąży na kupującym który to auto sprowadził, wprowadził w obieg bo to on wprowadzając w dalszy obieg nie dopełnia obowiązków skarbowych i sprzedaje już w kwocie brutto. To on zawarł transakcję kupna z firmą z zagranicy i kupił samochód bez VAT i na nim ciąży obowiązek jego zapłaty Ty jak kupujesz auto które ktoś zarejestrował jesteś czysty
Teraz zastanów się czy tak samo będzie, jak kupisz auto nie zarejestrowane,  bez wiedzy czy jest zapłacony VAT.


Teoria sobie a życie sobie kolego.

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #928 dnia: Luty 12, 2018, 14:41:41 »
Czy ktoś z Was miał doczynienia z tą firmą? Samochody Korona z niesławnego Cieszyna? Pytałem jakiś czas temu o jeden samochód (https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-140km-100-bezwypadkowy-ori-lakier-super-zadbane-ID6zzBHN.html), ale okazało się (sam przeoczyłem), że sprężynowiec, ale mają coś mieć 2.0 PB z hydro.
Też miałem ten sam problem, ładny ale bez hydro. Nowy już mają, czarny, na placu będzie za tydzień :-)

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #929 dnia: Luty 12, 2018, 15:52:41 »
Czy ktoś z Was miał doczynienia z tą firmą? Samochody Korona z niesławnego Cieszyna? Pytałem jakiś czas temu o jeden samochód (https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-140km-100-bezwypadkowy-ori-lakier-super-zadbane-ID6zzBHN.html), ale okazało się (sam przeoczyłem), że sprężynowiec, ale mają coś mieć 2.0 PB z hydro.
Też miałem ten sam problem, ładny ale bez hydro. Nowy już mają, czarny, na placu będzie za tydzień :-)
Pewnie o tym mi pisali, pytanie czy ktoś coś o nich słyszała, czy Cieszyn to coś jak Radom, kupuj ale przeswietl wszystkim czym tylko można.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #930 dnia: Luty 12, 2018, 18:05:29 »
Pewnie o tym mi pisali, pytanie czy ktoś coś o nich słyszała, czy Cieszyn to coś jak Radom, kupuj ale przeswietl wszystkim czym tylko można.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Raczej bez względu na miasto i przy tej kwocie chyba lepiej użyć wszystkich metod do sprawdzenia, przynajmniej ja tak podchodzę do sprawy
Może ktoś się jednak wypowie.

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #931 dnia: Luty 12, 2018, 21:46:16 »
Czy jest na forum osoba z okolic warszawy, skora do odpłatnego obejrzenia auta i określenia stanu faktycznego ?

Offline Łukasz Kowalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: volvo v70 II
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #932 dnia: Luty 13, 2018, 00:06:01 »
Czy ktoś z Was miał doczynienia z tą firmą? Samochody Korona z niesławnego Cieszyna? Pytałem jakiś czas temu o jeden samochód (https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-140km-100-bezwypadkowy-ori-lakier-super-zadbane-ID6zzBHN.html), ale okazało się (sam przeoczyłem), że sprężynowiec, ale mają coś mieć 2.0 PB z hydro.
Też miałem ten sam problem, ładny ale bez hydro. Nowy już mają, czarny, na placu będzie za tydzień :-)
Albo już jest, ale się klepie i prostuje u blacharza  ;) Stara zagrywka

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #933 dnia: Luty 13, 2018, 00:13:20 »
Podesłał zdjęcia, chyba aż tak by się nie trudził :-)

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #934 dnia: Luty 13, 2018, 07:49:46 »
Podesłał zdjęcia, chyba aż tak by się nie trudził :-)
Trudno powiedzieć , na pewno zdarzają się w miarę uczciwi handlarze, ale wciąż jest zbyt wielu kanciarzy.
Jeżeli chodzi o mnie, naucztkensie,że lepiej zlecić komuś inspekcje niz wierzyć we własne umiejętności i zapewnienia handlarza.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Radosław Szewczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 245
  • Skąd: Kalisz
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 3.0HDi AM6 2010r.
  • Miejscowość: Kalisz
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #935 dnia: Luty 13, 2018, 17:48:34 »
Cześć koledzy,
Powiedzcie czy w ogóle warto się interesować takimi egzemplarzami, czy raczej będą to przysłowiowe miny:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-automat-3-0-hdi-v6-hydractive-exclusive-bezwypadkowy-ID6zpfai.html
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-3-0-hdi-v6-240ps-czysty-i-prosty-ID6zASLk.html
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-zadbany-i-doinwestowany-ID6zobf2.html
Na co zwracać uwagę przy takiej konfiguracji (3.0HDi + automat)? W tych rocznikach występował jeden rodzaj skrzyni czy więcej?

Mój dotychczasowy wieloryb służył mi przez 7 lat i 210kkm, ale pora na coś nowszego. Wymagania sprowadzają się do 3.0HDi, automatu, kombi i ciemny lakier (co mocno ogranicza ilość ofert).

Pozdrawiam
Radek

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #936 dnia: Luty 13, 2018, 19:56:46 »
W tej konfiguracji była tylko skrzynia automatyczna.
Ad1. Szukałem kiedyś auta dla teścia, całą Modlińską zlazłem, nie mówię, że tu tak jest, ale zalecam daleko idącą ostrożność.
Ad2. Dziwi mnie, że ktoś nie zrobił jeszcze opłat a już dynamiczną wymianę oleju za tysiąc zł i wyjściowo daje cenę z opłatami, przypominam o akcyzie 18,6%, 31900. Jak dla mnie trochę mało chyba.
Ad3. 260 koni, mody to sobie odpuść, żebyś nie dołączył do płaczących nad skrzyniami. Dodatkowo brak "bezwypadkowy". 

Na co zwrócić uwagę? Na to samo co przy każdym innym C5, nie ma w tym przypadku specjalnych dla tego typu niedoskonałości. Jak będziesz chciał gdzieś jechać i oglądać to najpierw kup raport za około 30zł na autodna lub autobaza. Jak wstępnie sprawdzisz VIN i będzie cena zdaje się poniżej 30zł to znaczy, że za wiele tam nie znajdziesz, im droższy raport tym więcej zawiera.

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 884
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #937 dnia: Luty 13, 2018, 21:24:01 »
Najlepiej to jednak podjechać i "na żywca" obejrzeć auto i obowiązkowo jazda próbna i to tak z pół godziny, aby skrzynia się nagrzała. Sprawdź czy na 6tym biegu w okolicy 90 km/h nie ma słyszalnego miałczenia. Nie jest to uszkodzenie, ale jest dość denerwujące zwłaszcza w chwili załączenia 6tki. AM6 często cierpią na tą przypadłość. Jeśli podobne auto nie miałoby tego defektu skrzyni to lepiej wziąć tą niemiałczącą. Ten odgłos skrzyni jest dość trudno wykryć bo występuje tylko w pewnym położeniu pedału gazu. Zdjęcie nogi lub mocniejsze naciśnięcie pedału gazu powoduje, że nie słychać tego dźwięku. Ja swoją jeździłem z godzinę przed zakupem a dopiero jakiś czas po zakupie to zauważyłem. Na mieście się tego nie zauważy, ale na trasie w momencie włączenia 6tki trochę to irytuje, bo w tej klasie auta nie powinno tego być. Z drugiej strony jeśli skrzynia ładnie pracuje i ogólny stan auta jest zadowalający, to na pewno to nie dyskredytuje auta, kwestia czy chcesz to mieć czy nie :)
Poza tym dobrze byłoby podpiąć auto pod lexię i sprawdzić czy nie ma jakiś istotnych błędów w sterowniku silnika i skrzyni, sprawdzić zawieszenie, klimę, itp. Parę razy w czasie jazdy porządnie depnąć na gaz i rozpędzić auto do większej prędkości aby sprawdzić czy nie wywala jakiś cheków. Dla mnie osobiście najważniejszą kwestią jest jak auto się prowadzi. Każde nietrzymanie toru jazdy, dziwne zachowanie na wybojach, myszkowanie to dla mnie dyskwalifikacja, bo często nie da się z tym już dojść do ładu i jest spore ryzyko kupując takie auto. Moja obecna i poprzednia C5 nawet przy dużych prędkościach nie wymagała skupiania się na utrzymaniu kierunku jazdy, kierownicę można trzymać jednym palcem a na prostym odcinku nawet puścić i tylko co kilkaset metrów delikatnie skorygować. Jazda na trasie autem, które szuka własnej drogi jest bardzo meczące i stresujące a niestety dużo aut powypadkowych tak się prowadzi.

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #938 dnia: Luty 13, 2018, 21:36:30 »
Ja bym nie dyskwalifikował auta jak ściąga. Kierunku może nie trzymać przez opony. Nie chodzi mi o ciśnienie, tylko po prostu przez opony. Ile ja się kiedyś nakombinowałem, auto nietknięte, zawieszenie- wszystko zrobione łącznie ze zbieżnością w najlepszym warsztacie, a ściąga. Zmieniałem koła miejscami, zmieniałem opony, przekręcałem opony na felgach. Dalej ściąga. Na oponach nic nie widać, idealnie wyglądają. Mechanik, który robił mi zawieszenie i którego nękałem, bo ciągle mnie ściąga, powiedział mi, panie zmień pan opony, bo ja już takie rzeczy widziałem. Nie chciałem wierzyć, ale nic mi już innego nie zostało. Problem ustąpił po wymianie opon.
A piszę to tu, że jak ściąga, to może być też błahostka, np. ciśnienie w kołach nierówne, nie koniecznie coś poważnego.

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 884
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #939 dnia: Luty 13, 2018, 21:56:37 »
Jeżeli auto jest sprawne to opony muszą być mocno wyjechane (i ciekawe z jakiego powodu) aby ściągało i dobry wulkanizator wyłapie to w 5 minut. Jak ktoś przedaje auto za kilkadziesiąt tysi to wątpię aby nie zdawał sobie sprawy, że trudno będzie mu sprzedać takie auto i wszystkie tanie opcje naprawy włącznie z wymianą opon zostały już z reguły przetestowane a często jest to też powodem sprzedaży takiego auta jak właściciel nie może sobie z tym poradzić.

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #940 dnia: Luty 13, 2018, 22:42:01 »
Wierz mi albo nie. Opony wyglądały jak nowe a jednak były powodem ściągania. Auto było z oryginalnym lakierem i zrobione zawieszenie na oryginalnych częściach. Nie wiem co im było, ale wymiana na inny komplet opon rozwiązała temat od ręki. Mało tego ściągało wiecznie w jedną stronę, niezależnie gdzie była jaka opona i jak założona.
Myślisz, że handlarz mający ileś tam aut sprawdza ciśnienie w oponach przed tym jak ktoś przyjedzie? Wątpię.

Offline Robert Makowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: C5 X7 2010 r.
  • Zainteresowania: motocykle
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #941 dnia: Luty 14, 2018, 07:33:53 »
Potwierdzam opinię kolegi powyżej. Mnie auto ściągało w prawo, a do tego bujało tyłem przy małej prędkości a przy większej "trzepało" kierownicą. Wyważyłem koła - dalej to samo. Wulkanizator stwierdził, że tylne felgi są krzywe. Wyprostowałem - dalej to samo. Problemem były właśnie opony. Wulkanizator niczego w nich nie wyszukał, stwierdził, że są raczej ok. Po zmianie opon na nowe, problem zniknął, jak ręką odjął.

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 884
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #942 dnia: Luty 14, 2018, 13:57:12 »
A czy kupilibyście takie auto nie mając wiedzy w czym jest problem? :)

Offline Robert Makowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: C5 X7 2010 r.
  • Zainteresowania: motocykle
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #943 dnia: Luty 14, 2018, 14:05:53 »
ja kupiłem, bo wiedziałem, że to od czegoś, co się obraca, zatem w grę wchodziły tylko koła (no i opony). Naprawę zacząłem od rzeczy najtańszej (wyważenie), skończyło się na zmianie opon.

Offline Robert Makowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: C5 X7 2010 r.
  • Zainteresowania: motocykle
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #944 dnia: Luty 15, 2018, 12:07:32 »
Gorzej jak auto ma cztery ślady  :)


zaręczam, że nie ma :)

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #945 dnia: Luty 15, 2018, 21:00:51 »
Czy ktoś z szanownych forumowiczów korzystał z usług osób sprowadzających auta na zamówienie ? Jest sporo tego typu ofert i zastanawiam się ja ze skutecznością i wartością tego typu usług bo niestety w PL już chyba nie znajdę :-)

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #946 dnia: Luty 15, 2018, 21:47:59 »
Ja kiedyś próbowałem u kilku i mieli się odezwać ale nigdy się nie odezwali.
Jeżeli na zamówienie pod wymagania to sobie dobrze policzą i drogo wyjdzie. Włącz zachodnie serwisy tam uśrednij cenę i dodaj kilka tysi.
Co do zakupów u sąsiadów to ostatnio pisałem z Niemcem i podał mi VIN po korekcji książki z serwisem zrezygnowałem.
Co innego w książce i co innego w serwisie :(
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #947 dnia: Luty 15, 2018, 22:05:04 »
Dzięki za opinie, chyba z czystej ciekawości napiszę do kilku i zobaczę jak będą odpowiadać. Szczerz mówiąc jeśli miał bym dołożyć do średniej ceny max. 2k w zamian za auto pod moje wymagania to chyba mógł bym się na to zgodzić :-)

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #948 dnia: Luty 15, 2018, 22:18:43 »
Artur,
napisz do Kraków Pewne Auta, często u niego robił inspekcje chłopak z sprawdz-auta24, jak do tej pory jego klienci zawsze kupowali. Sam rok temu byłem o włos od kupienia, ale zamiast C5 kupiłem C4GP gdzie indziej.

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #949 dnia: Luty 15, 2018, 23:11:51 »
Artur,
napisz do Kraków Pewne Auta, często u niego robił inspekcje chłopak z sprawdz-auta24, jak do tej pory jego klienci zawsze kupowali. Sam rok temu byłem o włos od kupienia, ale zamiast C5 kupiłem C4GP gdzie indziej.
Dzięki, napisałem :-)