Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 483366 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Robert Słomczewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 70
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Exclusive, Skoda Octavia
  • Zainteresowania: Konie, dobry film, zwiedzanie
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1050 dnia: Kwiecień 01, 2018, 17:07:08 »
Witam. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.
Czy był by ktoś w stanie sprawdzić mi vin VF7RDRHF89L558607
Chodzi mi dokładnie o to auto
 https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-citroen-c5-2-0-hdi-ID6zly0I.html#116b5bcddd
Przyznaje się że oglądałem to auto, i wyglądało prawie ok. tylko ten przebieg. Nie chciał bym wydawać 300 aby się rozczarować.
Dzięki

Offline Robert Słomczewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 70
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Exclusive, Skoda Octavia
  • Zainteresowania: Konie, dobry film, zwiedzanie
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1051 dnia: Kwiecień 01, 2018, 18:27:47 »
Tak wiem i dla tego proszę o możliwość sprawdzenia. Oglądałem i jechałem. Pod względem estetycznym jest ok ( ekran nawigacji do wymiany- białe paski u dołu). Jak coś to i tak serwis, lecz nie chciał bym się wtrdy przekonać. Oglądałem wiele ostatnio z przebiegiem 140-180 tys. i wyglądały dużo gożej niż mój co ma 250.

Offline Robert Makowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: C5 X7 2010 r.
  • Zainteresowania: motocykle
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1052 dnia: Kwiecień 01, 2018, 18:31:44 »
w autobazie historia uszkodzeń czysta. Rocznik 2009 listopad (a nie 2010). Ciekawe, czemu sprzedaje, skoro taki przebieg...

Offline Robert Słomczewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 70
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Exclusive, Skoda Octavia
  • Zainteresowania: Konie, dobry film, zwiedzanie
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1053 dnia: Kwiecień 02, 2018, 08:55:18 »
Dzięki za odpowiedź. Czy w serwisie Citroena sprawdzą dokładnie przebieg, ewentualnie czy był cofnięty.

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1054 dnia: Kwiecień 02, 2018, 16:08:03 »
bo taki przebieg dizel w firmie robi w pierwszym roku eksploatacji
Uwielbiam takie hasła.

Jak diesel to od razu oznacza, że musi dużo jeździć... Nie, nie dużo, musi robić wielkie przebiegi, na samo "dużo" nikt diesla nie kupuje... Zwłaszcza jak nie ma w sprzedaży sprawdzonych benzyn...
Nikt nie kupi C5 bo mu się podoba, musi od razu klepać masę kilometrów, albo kupić Fiata Punto z silnikiem 1.2 benzyna, jeżeli nie kręci wystarczająco dużo km....
A przecież większość statystycznie robi do 20kkm/rok...

Ach, no tak, większość jest przecież cofnięta. :) Ale jak oglądam ogłoszenia na zagranicznych stronach to takie 86kkm w rok wcale tak często się nie trafia...
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1055 dnia: Kwiecień 02, 2018, 22:59:22 »
Zdarzają się takie auta co mają małe przebiegi ale i ich cena na miejscu jest od razu wyższa i taki pomimo wieku schodzi na pniu. Auta poniżej 120 tkm na zachodzie kosztują śr. parę tysi euro więcej. U nas mało kto kupi auto o parę tysi euro więcej tylko dlatego że ma poniżej 120tkm od tego co ma "176tkm". Od afery VW/Audi cena diesli trzyma się dość wysoko, za to te felerne Niemieckie można było kupować za małe pieniądze.
Najtańsze są z 1,6 HDI i jest ich pełno za dość niewielkie pieniądze a jak bez hydro to już łatwizna. 2,0 HDI 140KM też jest sporo i tu można wychwycić okazje jak np. może ten. Tych ostatnich 163KM jest znacznie mniej i tu już znacznie ciężej tym bardziej z wyposażeniem.
Tu można sprawdzić podobne auta  z podobnym przebiegiem tylko czy z hydro?, to w większości trzeba patrzeć na zdjęcia. Tu akurat ustawiłem na 125tkm ale jak ustawić na poniżej 100tkm to i cena odrazu robi się min. 7950eur.
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1056 dnia: Kwiecień 03, 2018, 17:23:38 »
Wszystko się zgadza, i nie chcę kolejnej polemiki... ale te dizle w firmie z 96kkm w pierwszym roku mnie rozbawiły :) .
Wiadomo, że zawsze lepiej uprzedzić niż przechwalić. Ale bez brutalnych zagrań :) .
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1057 dnia: Kwiecień 03, 2018, 18:01:19 »
Cytuj
ale te dizle w firmie z 96kkm w pierwszym roku
Nie ma co tu rozbawiać. Ja właśnie kupiłem sedana nieco ponad 2u  letni, skończył mu się leasing i poszedł na sprzedaż. Sprowadziłem z Austrii i miał 172tkm.
U "Niemca" zaraz by miał nową książkę serwisową i nowy przebieg. Bo już kilka spotkałem o "Niemca" że co innego serwis a co innego książka
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Jędrzej Piechota

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 255
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 2.0 16V + LPG '04
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1058 dnia: Kwiecień 03, 2018, 21:31:00 »

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 141
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1059 dnia: Kwiecień 03, 2018, 21:59:13 »
Tyle tylko, że już trochę wisi to ogłoszenie bo widziałem go w lutym. Wszyscy chwalą 3.0 ale jakoś nikt się nie pcha żeby go kupić poza tym z Francji na kołach raczej nie przyjechał.
Chcesz 3.0 to masz krajowego 2012 z deską w skórze i pewnie dało by się coś wytargować https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-salon-polski-1-wlasciciel-bezwypadkowy-pelne-aso-ID6zPeia.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2018, 22:10:37 wysłana przez Andrzej Makowski »
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1060 dnia: Kwiecień 03, 2018, 22:05:14 »
Ta wersja 3.0 wisi od momentu gdy Ja szukałem C5 czyli od około czerwca

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 141
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1061 dnia: Kwiecień 03, 2018, 22:23:04 »
Pamiętasz jaką miał wtedy cenę?
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1062 dnia: Kwiecień 03, 2018, 22:30:45 »
Nie chce skłamać ale coś pomad 52 tyś - ale mogę się mylić

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1063 dnia: Kwiecień 03, 2018, 23:38:37 »
Tyle tylko, że już trochę wisi to ogłoszenie bo widziałem go w lutym. Wszyscy chwalą 3.0 ale jakoś nikt się nie pcha żeby go kupić poza tym z Francji na kołach raczej nie przyjechał.
Chwalą, owszem. Nikt się nie pcha, bo wypadkowy. Jak jest dobry to długo nie wisi. Miesiącami wiszą tylko gnioty. Jak ja kupowałem to ogłoszenie było 2 dni i po temacie. Mam od handlarza, za normalną cenę (nie za darmo), z kilkunastoma zdjęciami z Francji, w tym zdjęciem przebiegu auta na 163tys coś tam km, wszystkie zdjęcia z autobazy ze znakami wodnymi z francuskiej aukcji. Zapłaciłem za raport i widząc to co widzę pojechałem kupić auto. Jak kupowałem, to auto miało ze 100km więcej niż na tych zdjęciach. Gość nie wiedział, że kupiłem raport. Rok 2009.
Można kupić 8 letniego diesla nie z przebiegiem 500tys? Można. Żaden element nie malowany, w środku jakby wczoraj wyjechał z salonu. Nawet nie byłem je nigdzie sprawdzać. Nie kręcony, nie bity. Nie było sensu. Kupiłem super auto, dobre kosztuje, mogłem za tą cenę kupić 2.0 ze 2, 3 lata młodsze. Co kto woli. Ja nie żałuję, najlepsze auto poza elektrykiem jakie miałem, a miałem ich sporo i różnych. Frajda z jazdy powróciła po wielu latach.
Tak, że nie generalizujcie, że jak z zachodu albo stary to ma milion kilometrów, moje w dniu zakupu miało 8 lat  i 1 miesiąc i przebieg 163tys. We Francji 1 właściciel od nowości.

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 700
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1064 dnia: Kwiecień 04, 2018, 08:38:55 »
A tak na marginesie czym się różni wersja Carlsson od zwykłej? Oprócz pakiety stylistycznego ma jakieś zmiany?

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1065 dnia: Kwiecień 04, 2018, 12:48:56 »
Marcin są i większe przebiegi, również w Polsce.  Kolega ma vw tiguan 2014 rok i ponad 400 tysięcy poprzednio miał skodę i Focusa wszystko z podobnym przebiegiem po takim okresie. 
Wszystko dizle


Cytuj
ale te dizle w firmie z 96kkm w pierwszym roku
Nie ma co tu rozbawiać. Ja właśnie kupiłem sedana nieco ponad 2u  letni, skończył mu się leasing i poszedł na sprzedaż. Sprowadziłem z Austrii i miał 172tkm.
U "Niemca" zaraz by miał nową książkę serwisową i nowy przebieg. Bo już kilka spotkałem o "Niemca" że co innego serwis a co innego książka


Jak pisałem - nie chcę wszczynać polemiki, chociaż ten wątek nawet tego w znacznym zakresie dotyczy. Ale czuję się w części niejako wywołany do tablicy, więc napiszę cztery zdania ;) :
1 Nigdy nie twierdziłem, ze duże przebiegi to bzdura, tylko kontekst wypowiedzi sugeruje że to jest norma.
2. Duże przebiegi zdarzają się, i pewnie częściej niż małe(te prawdziwe ;) ) - ale to nie oznacza że to jest norma.
3. Jak napisałem większość kręci się do 20kkm na rok.
4. I tyle w tym temacie, nie będę więcej  tego ciągnął. :)
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Krzysztof Przywara

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 471
  • Skąd: Opole
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 X7 103kw hdi
  • Miejscowość: Opole
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1066 dnia: Kwiecień 08, 2018, 09:52:39 »
W zeszłym roku znalazłem 2, letniego passata z przebiegiem 1 100 000km, robiła za taxi 24h, Szczecin-Berlin i. Jak pisał sprzedawca pachnie w nim nowością z grubszych napraw przy 900 000 km,miał wymianę silnoka

Offline Krzysztof Przywara

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 471
  • Skąd: Opole
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2010 X7 103kw hdi
  • Miejscowość: Opole
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1067 dnia: Kwiecień 08, 2018, 09:56:02 »
 a więc można.
Regułą jest taka jeśli auto jest na firmę bądź w lizing to przez pierwsze 3 lata robi 150 000km i to jest raczej ta niższa wartość, w autach typu kombi jest to przeważnie więcej, co innego jeśli auto było w rękach prywatnych w tedy 3latek może mieć nawet 3 0 000km, i dzwona 

Offline Wojciech Pisula

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Fiat Grande Punto 1.4 16V wersja "SPORT"
  • Zainteresowania: IT
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1068 dnia: Kwiecień 09, 2018, 13:12:48 »
Cześć i czołem,
Może ktoś poratować i sprawdzić?
VF7RWRFJF54004990

Według tego co pisał mi obecny właściciel.
Auto sprowadził w 2013r do Polski z Holandii, miało przetarte drzwi i nic więcej od tego czasu nie było uszkodzone.
Ma przejechane obecnie
Ma opony letnie na alufelgach 17 cali i zimowe na stalowych 17 cali.

Sprzedaje ponieważ chciałbym zamienić na coś nowszego
"Co do napraw to ostatnio wymieniłem linkę opuszczania przedniej lewej szyby. I teraz jest do wymiany prawa linka, koszt 200zł. Te linki to wada tych modeli, ale teraz sprzedają nie rdzewiejące."
"Citroen C5 2008rok, kombi 2.0 benzyna automat. Przebieg 210tys, zawieszenie hydrauliczne, opony zimowe na stalowych felgach 17 cali. Auto zadbane, nie wymaga wkładu finansowego." Obecna cena jaką chce za niego to 27500. Do negocjacji.

Co Wy na to panowie? :)


Offline Krzysztof Walc

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Skąd: Ozorków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2.0 16V X7 2008r. Exclusive
  • Zainteresowania: Film, siłownia, muzyka, podróże, audio
  • Miejscowość: Ozorków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1069 dnia: Kwiecień 09, 2018, 19:58:14 »
Dobrze jak by Ci podał oryginalny holenderski nr. rejestracyjny, bo wtedy można na stronie internetowej sobie sprawdzić. Po VIN chyba nie da rady. Na zdjęciach wszystkie wyglądają ładnie, więc tylko samodzielne sprawdzenie pozwoli Ci sprawdzić stan. Cena. Powiedzmy że taka średniawka. Za taką kwotę w tamtym roku widziałem w komisach wiele szrotów, ale nie wykluczam że można by było coś spotkać w miarę przyzwoitego. Ja za ten rocznik zapłaciłem 32 tys.

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1070 dnia: Kwiecień 09, 2018, 23:36:57 »
Tu pokazuje że miał coś nie co, tylko co to za opłatą.
Dane wyposażenia auta w załączniku
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Wojciech Pisula

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Fiat Grande Punto 1.4 16V wersja "SPORT"
  • Zainteresowania: IT
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1071 dnia: Kwiecień 10, 2018, 17:12:04 »
Dobrze jak by Ci podał oryginalny holenderski nr. rejestracyjny, bo wtedy można na stronie internetowej sobie sprawdzić. Po VIN chyba nie da rady. Na zdjęciach wszystkie wyglądają ładnie, więc tylko samodzielne sprawdzenie pozwoli Ci sprawdzić stan. Cena. Powiedzmy że taka średniawka. Za taką kwotę w tamtym roku widziałem w komisach wiele szrotów, ale nie wykluczam że można by było coś spotkać w miarę przyzwoitego. Ja za ten rocznik zapłaciłem 32 tys.


Numer mam 22-GLG-9 ale na https://ovi.rdw.nl/ brak jakichkolwiek informacji, na jakiś innych stronach pokazuje tylko krótki opis auta.

Offline Krzysztof Walc

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 330
  • Skąd: Ozorków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2.0 16V X7 2008r. Exclusive
  • Zainteresowania: Film, siłownia, muzyka, podróże, audio
  • Miejscowość: Ozorków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1072 dnia: Kwiecień 10, 2018, 17:45:41 »
Tu jest trochę danych, ale nie widzę najważniejszego - przebiegu :)  https://publiek.vwe.nl//

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1073 dnia: Kwiecień 10, 2018, 20:01:44 »
Cytuj
Numer mam 22-GLG-9 ale na https://ovi.rdw.nl/ brak jakichkolwiek informacji, na jakiś innych stronach pokazuje tylko krótki opis auta.
Bo za informacje trzeba zapłacić. Przecież masz wszystko o tym aucie podane na tacy, kolega wyżej Ci napisał. Raportu za ciebie nikt nie kupi. Kup raport z autobazy to zobaczysz na ile była wyceniona szkoda i powinno być przy jakim przebiegu. Jak chcesz kupić auto to nie żałuj 30-40zł tylko kup raport. A potem jak Ci auto dalej pasuje to kup jeszcze raport z autodna, czasem są inne informacje. Na 99% to wystarcza by wszystko wiedzieć o aucie.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1074 dnia: Kwiecień 10, 2018, 21:12:04 »