Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: parkowanie na podniesionym podwoziu, przednia szyba  (Przeczytany 1875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stan Wonski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 42
  • Posiadany samochód: Berlingo 1.4 MSP -jest teraz, C5 mk1 2.0 HDI LX 110 (RHD)-był dawno, ZX 1.9D -bardzo dawno temu
parkowanie na podniesionym podwoziu, przednia szyba
« dnia: Listopad 13, 2009, 19:27:02 »
Witam

mam na tyle stromy wjazd do garazu, ze aby nie walnac dziobem musze go pokonywac na najwyzszym polozeniu podwozia. Czy sa jakies przeciwskazania, aby samochod potem (w celu zaoszczedzenia pompy) przez caly czas stal w garazu w takiej pozycji?

Czy ktos wie ile kosztuje w Polsce wymiana przedniej szyby mk1 rok 2001 - bez zadnych czujnikow

Dziekuje z gory za info.
ZX 1.9 D - był bardzo dawno temu
C5 mk1 2.0 HDI LX 110 (RHD)- był dawno temu
Berlingo 1.4 MSP - jest teraz

Offline Łukasz Zarzec

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 274
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2.0 HDI Mk II
Odp: parkowanie na podniesionym podwoziu, przednia szyba
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2009, 21:57:31 »
U mnie po zostawieniu auta w pozycji max na dłuższy czas niekiedy trudno mu wrócić do pozycji drogowej. Auto nie opada płynnie, tylko skokowo. Z tego powodu nie zostawiam go w takiej pozycji.

Oszczędność pompy jest raczej iluzoryczna. Pompa i tak jest setki razy uruchamiana w trakcie jazdy.

Pozdrawiam!

Offline Wojciech Pomałecki

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 39
  • Skąd: Dzierżoniów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 2.0HDi 03 Break
  • Miejscowość: Dzierżoniów
Odp: parkowanie na podniesionym podwoziu, przednia szyba
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2009, 23:18:01 »
Witam.Cena zależy od szyby,tzn czy jest zwykła zielona czy solaryczna.Ja jakieś 5 miesięcy temu za wymiane zielonej zapłaciłem ok.500zł,za solaryczna musiał bym zapłacić ok.800-1000.Ale różnica jest znaczna i odczuwalna w b.słoneczne dni.Pozdrawiam