Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: drzwi  (Przeczytany 648 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek Konopka

  • Sponsor
  • *****
  • Wiadomości: 634
  • Skąd: Częstochowa/Kraków
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II HDI 2000r.
  • Miejscowość: Częstochowa/Kraków
drzwi
« dnia: Maj 30, 2012, 14:02:12 »
Witam, nie bardzo wiedziałem w którym dziale forum zamieścić ten temat.. jeżeli jest w złym to proszę mnie poprawić
Niedawno ktoś skasował mi tylne lewe drzwi podczas postoju na parkingu. Niestety nadają się one tylko do wymiany i moze ktoś orientuje sie czy drzwi od xsary MK1 będą pasowały do mojej MK2 ? oraz czy drzwi od kombi będa pasowały do wersji hatchback, a i czy da się ściągnąć element zaznaczony na zdjęciu i czy te drzwi po ciągnięciu tego elementu będą wyglądały normalnie (czyli tak jak fabryczne drzwi lakierowane w tym miejscu) czy może są tam jakieś mocowania czy tez uchwyty.

Offline Łukasz Golba

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Skąd: Mielec i okolice
  • Posiadany samochód: C5 Tourer 2.0 HDI '10, była Xsara I Break 1.4 '98
  • Miejscowość: Mielec i okolice
Re: drzwi
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2012, 23:20:54 »
Witaj.
Drzwi z wersji kombi nie pasuja do innych wersji, gdyż górna część jest inaczej wyprofilowana(sam wymieniałem w kombi).
Czy drzwi z mkI do mkII i na odwrót mogą się różnić paroma szczegulikami, ale tego ci nie potwierdze. A co do tego czarnego koloru na prawym słupku tych drzwi, wydaje mi się że jest to jakaś folia przyklejana,rys. z xsary II, element nr 15. Do ostanich dwóch pytań to nie mam 100% pewności.