Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Silnik krokowy zx 1.4i  (Przeczytany 1124 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Maciej Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 34
  • Skąd: Bialystok
  • Posiadany samochód: Citroen zx, 1.4 avantage
  • Miejscowość: Bialystok
Silnik krokowy zx 1.4i
« dnia: Listopad 12, 2009, 08:42:41 »
Panowie zastanawia mnie czy istnieje mozliwos sprawdzenia silnika krokowego??  samochod mi ciezko odpala gdy zimny silnik... obroty zacinaja sie przy 2 tys... i przy zimnym sil na niskich obrotach gasnie... nie wiem czy da se sprawdzic jakos czy winny jest silnik krokowy czy moze komp nim sterujacy?? czy moze wymienic przewody zaplonowe bo mam ostro gowniane... moze na jakies Sentech?? slyszalem ze sa w miare dobre... a co do silnikow krokowych http://allegro.pl/item778583157_silnik_krokowy_citroen_ax_zx_renault_clio.html takie cos?? czyli musze rozebrac obudowe silnika w smochodzie i to tam wlozyc?? bo troche inaczej wyglada to u mnie... czutyalem inne tematy o tym.. taka samo zadawalem tam pytania.. niestety nikt mi nie odpowiedzial nic na ten temat...

Offline Maciej Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 34
  • Skąd: Bialystok
  • Posiadany samochód: Citroen zx, 1.4 avantage
  • Miejscowość: Bialystok
Re: Silnik krokowy zx 1.4i
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2009, 20:17:40 »
widze ze mi panowie nie pomozecie :(

Offline Łukasz Dzik

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 60
  • Skąd: Krobica
  • Posiadany samochód: Citroen ZX1.4i
  • Miejscowość: Krobica
Re: Silnik krokowy zx 1.4i
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2009, 20:25:37 »
Witam Jakiś czas temu tez miałem problem z korkowcem Falowały obroty itp Spróbuj odłączyć go na chwile i zobaczysz czy silnik zachowuje się inaczej ja tak testowałem albo udaj sie na kompa koszt ok 50zl i sprawdza czy to faktyczne silnik
Ja tez mam 1.4i i silnik krokowy mam inny niż ten co podałeś linka :)
Citroen ZX 1.4i 94r  :)