Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Pytanie o kolektor wydechowy, drażek skrzyni  (Przeczytany 945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Pytanie o kolektor wydechowy, drażek skrzyni
« dnia: Październik 22, 2009, 10:18:39 »
1.Mam maly remoncik silnika wiec postanowilem przy tym wymenic uszczelki kolektora wydechowego wiec zakupielem 4 sztuki , lecz spotkala mnie nie mila nie spodzianka bowiem jak zdjalem oslone kolektora stara to sie okazalo zete uszczelki sa wtopione w podstawe tej oslony, czy to oznacza ze jak chce je wymienic to musze kupic cala ta oslone w aso?? Bo myslalem tez aby przeciac/ przerobic ta oslone i pozbyc sie tej czesci gdzie sa wtopione te uszczelki i zalozyc normalnie te co mam pojedynczo. Co o tym myslicie? . Wszystko jest widoczne na zdjeciu 2 numer czesci 14

2. Okazalo sie takze ze mi sie ruszaja te 3 dzwigienki/ciegna/laczniki skrzyni biegow szczegolnie jeden pewnie nie dlugo wypadnie i tak mysle zeby je wymienic ale w aso sa  drogie chodzi mi o te na zdjeciu 1 numery czesci 3  i 3 i 2. Jak myslicie warto to wymieniac pozbete sie tych luzow na galce?