Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Nie odpala xsara1  (Przeczytany 1008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł ZBorek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 26
  • Skąd: Działdowo
  • Posiadany samochód: Xsara 1.4i gaz 2000r
  • Miejscowość: Działdowo
Nie odpala xsara1
« dnia: Marzec 05, 2010, 14:47:40 »
Przeczytalem ze komus pomógł Pan z instalacja dotyczaca podlaczenia BSI. mi cos przd odpaleniem zaczelo trykac pod kierownica w okolicach bsi. a jak odpalil i dojechalem to z pracy juz nie wrocilem podejrzewam ze moze to byc przekaznik od deski bo nie podnosi sie wskazowka od paliwa nie daje tez iskry bo na gazie probowalem i nie swieca sie kontrolki poza poduszkami i pasami.. kiedy trykalo przed odpaleniem pojawila sie kontrolka zoltego kluczyka i podejrzewam immo. potrzebuje schematu podlaczen bsi. Jesli Pan coś posiada proszę o pomoc.
z cytryn najlepsza jest cytrynówka ;D

Offline Wojciech Wodzyński

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1 618
  • Skąd: Barycz
  • Posiadany samochód: Fiat Bravo II 1.4 T-Jet
  • Miejscowość: Barycz
Re: Nie odpala xsara1
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2010, 14:56:05 »
Na pierwszy strzał to bym sprawdził akumulator.

Offline Paweł ZBorek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 26
  • Skąd: Działdowo
  • Posiadany samochód: Xsara 1.4i gaz 2000r
  • Miejscowość: Działdowo
Re: Nie odpala xsara1
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2010, 07:58:04 »
Co mówisz doładować go na maxa?
Nigdy nie mialem z nim problemow raz zostawilem radio przez zmiane (8h) wł. i sie rozladowal w wakacje ale wiecej nie mialem problemow mrozy po 20-kilka st. a mi palil bez zarzutu. teraz cos zaczelo trykac zolty kluczyk odpalil dojechalem do celu i sie nawet kontrolki nie swieca ani wskazowka od paliwa nie podnosi. mi sie wydaje ze to bsi nie podaje jakiegos napiecia przez przekaznik na deske rozdzielcza.
z cytryn najlepsza jest cytrynówka ;D

Offline Wojciech Wodzyński

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1 618
  • Skąd: Barycz
  • Posiadany samochód: Fiat Bravo II 1.4 T-Jet
  • Miejscowość: Barycz
Re: Nie odpala xsara1
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2010, 08:02:25 »
Naładuj akumulator i sprawdź co się stanie.

Offline Paweł ZBorek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 26
  • Skąd: Działdowo
  • Posiadany samochód: Xsara 1.4i gaz 2000r
  • Miejscowość: Działdowo
Re: Nie odpala xsara1
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2010, 12:00:00 »
ok wezme od ojca napewno dobry aku a tymczasem sprawdzilem bsi oczywiscie troche nalotu bylo przy przekaznikach NEC 1 maly mial upalona noge od cewki mysle ze z tad moglo byc te trykanie. wlutowalem zastepczy przekaznik powinno go zastapic a od czego on mogl byc to nie wiem oby pomoglo.
Raz juz mialem podobne zdarzenie z ta [color=ff0000]piii[/color]na elektronika mojej francowatej ale zegary zatrzymaly sie i tak wisialy. wtedy majster mi powiedzial po 4 godz grzebania ze bylo zwarcie na kablach do radia i to zawiesilo komputer.
Jak nie uda mi sie samemu zrobic to moze mi sprzeda jakaś prawde ostatniej usterki
z cytryn najlepsza jest cytrynówka ;D