Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Citroen Xsara - galeria modyfikacji.  (Przeczytany 1393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin Sojka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 29
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara VTR
Citroen Xsara - galeria modyfikacji.
« dnia: Styczeń 06, 2011, 17:11:10 »
Co Forum na to żeby założyć oddzielny temat,gdzie każdy z nas będzie mógł umieścić zdjęcia ciekawych modyfikacji, jak i całych samochodów? Chodzi oczywiście tylko o model Xsara.

Offline Wojciech Wodzyński

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1 618
  • Skąd: Barycz
  • Posiadany samochód: Fiat Bravo II 1.4 T-Jet
  • Miejscowość: Barycz
Re: Citroen Xsara - galeria modyfikacji.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 06, 2011, 17:28:45 »
Nie widzę sensu takiego rozwiązania. Przecież jest dział Moja Xsara, gdzie każdy może spokojnie założyć temat o swoim samochodzie i w nim umieszczać wszelkie zdjęcia i informacje na tema swojego samochodu i dokonanych w nim zmian.

Offline Marcin Sojka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 29
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara VTR
Re: Citroen Xsara - galeria modyfikacji.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2011, 18:09:28 »
Nie chodzi mi o zdjęcia wykonane przez forumowiczów, chociaż o te także, ale głownie o wyszperane w internecie.
Fakt można je tam przeglądać,ale primo strona nie wyrabia, secundo otwieranie, zamykanie, przerzucanie stron itd.
Nie widzę powodu,dlaczego by nie.

Offline Marek Będkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 751
  • Skąd: Kleczew / niedaleko Konina
  • Posiadany samochód: Xsara II 1,6 Break + Ford Focus 1,6
  • Zainteresowania: auto, koty perskie, muzyka
  • Miejscowość: Kleczew / niedaleko Konina
Re: Citroen Xsara - galeria modyfikacji.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2011, 08:58:30 »
Cytuj

Marcin Sojka napisał:
Co Forum na to żeby założyć oddzielny temat,



Cytuj

Marcin Sojka napisał:
 primo strona nie wyrabia, secundo otwieranie, zamykanie, przerzucanie stron itd.


Albo ja czegoś nie rozumiem, albo drugie zdanie jest sprzeczne z pierwszym ;) Chcesz założyć osobny temat dlatego że strona nie wyrabia i długo trwa otwieranie? Toż to będzie wtedy jeszcze gorzej, jak w jednym wątku bedzie kilkadziesiąt zdjęć.

A tak przede wszystkim to z doświadczenia powiem, że z umieszczaniem cudzych zdjęć w swoich wątkach na innym forum trzeba bardzo uważać. Ludzie są dziwni i często są potem problemy. Co ja się nasłuchałem jak to ktoś miał pretensje, że umieściłem z jakiejś tam wystawy kotów zdjęcia w galerii. Ten sobie nie życzy towarzystwa, tamten znów nie został poproszony o zgodę....
Lepiej sobie takie rzeczy odpuścić.

No i tak jak pisze Wojciech - jest specjalny dział do tego.

Offline Marcin Sojka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 29
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara VTR
Re: Citroen Xsara - galeria modyfikacji.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2011, 22:50:37 »
To całkiem proste : Ponieważ strona nie wyrabia i każdy dział powoli się ładuje, dobrze byłoby to zebrać w jednym topicu, zamiast przeglądać dziesiątki innych tematów i szukać w nich zdjęć.
No ale z takim zapałem/odzewem to nie ma się na to porywać, choć takie tematy świetnie się wszędzie sprawdzają, ot chociażby cultstyle.pl