Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Przełącznik zespolony kierunkowskazy/światła/ komputer  (Przeczytany 1980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr Janeczek

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Newcastl
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso 2,0 HDI
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Newcastl
Przełącznik zespolony kierunkowskazy/światła/ komputer
« dnia: Październik 27, 2009, 16:01:59 »
Witam Forumowiczów
Użytkuję Picasso od ponad roku (wersja 2,0 HDI 2003 rok). Od około tygodnia mam mały problem. Przełącznik zespolony przy kierownicy. A dokładniej przełaczanie ustawień komputera (chwilowe, do tankowania itp. ustawienia). Przez dwa dni działał z opóźnieniem a obecnie przestał działać wogóle czyli nie moge przestawiać wskazań komputera. Reszta (światła wycieraczki itp) działa normalnie. Czy ktoś może miał podobny problem? Czy to wina przełącznika czy problem jest gdzie indziej? Jeśli to przełącznik to jak można to sprawdzić?

Pozdrawiam
Pete
Kto pracuje cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy  ;-)

Offline Maciej Stepien

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 237
  • Skąd: Plymouth
  • Posiadany samochód: CITROEN C4 VTR+ 1.6 16V 2008'oraz C5 mkiIII VTR+ 2009
  • Miejscowość: Plymouth
Re: Przełącznik zespolony kierunkowskazy/światła/ komputer
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2009, 06:41:50 »
witam rozbierz manetke a jak to poszukaj bo temat juz byl.pozdrawiam

Offline Łukasz Tomczak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 93
  • Skąd: Gliwice
  • Posiadany samochód: Citroen Xara Picasso 2.0 HDi '03
  • Miejscowość: Gliwice
Re: Przełącznik zespolony kierunkowskazy/światła/ komputer
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2011, 20:40:58 »
Mam ten sam problem (komputer, kierunkowskazy), czy ktoś może podpowiedzieć w jaki sposób wyciągnąć przełącznik zespolony? Mam poradnik do 307 odnośnie demontażu i naprawy przełącznika ale interesuje mnie głownie etap zdjęcia poduszki w picasso. Dodatkowo w 307 trzeba uważać na "obrotowy element" - połączony z taśmą od poduchy, czy w picasso też są krytyczne punkty demontażu i montażu przełącznika?

Poniżej poradnik do 307

http://rapidshare.com/files/105170380/Naprawa_Peugeot_307_v_1_.4.pdf

Gachu

  • Gość
Re: Przełącznik zespolony kierunkowskazy/światła/ komputer
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2011, 08:28:51 »
Cytuj

Piotr Janeczek napisał:
Witam Forumowiczów
Użytkuję Picasso od ponad roku (wersja 2,0 HDI 2003 rok). Od około tygodnia mam mały problem. Przełącznik zespolony przy kierownicy. A dokładniej przełaczanie ustawień komputera (chwilowe, do tankowania itp. ustawienia). Przez dwa dni działał z opóźnieniem a obecnie przestał działać wogóle czyli nie moge przestawiać wskazań komputera. Reszta (światła wycieraczki itp) działa normalnie. Czy ktoś może miał podobny problem? Czy to wina przełącznika czy problem jest gdzie indziej? Jeśli to przełącznik to jak można to sprawdzić?

Pozdrawiam
Pete



na forum istnieje coś takiego jak wyszukiwarka i proszę abyś z niej skorzystał