Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [Mk1] specjalista od C5 Białystok poszukiwany.  (Przeczytany 1485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Pieńczak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 32
  • Skąd: Białystok
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Break 2.2 HDI 2003r.
  • Miejscowość: Białystok
[Mk1] specjalista od C5 Białystok poszukiwany.
« dnia: Kwiecień 26, 2011, 08:16:58 »
Witam.
Poszukuję zaufanego mechanika, któremu problematyka C5 nie jest obca. Mam problem z zawieszeniem.
Z góry dziękuję za pomoc.
Vive la France  :D
Było: AX 1.0; Renault Safrane 2.5 LPG; Peugeot 406 Kombi 2.1 TD; Xsara Picasso 2.0 HDI; Renault Laguna II 1.8 LPG; Xsara Picasso 1.8 LPG; i wiele innych ale nie francuskich więc ich nie wspomnę

Offline Piotr Polech

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 41
  • Skąd: Białystok
  • Posiadany samochód: citroen C5 II exclusive 2.0HDI
  • Miejscowość: Białystok
Re: MkI specjalista od C5 Białystok poszukiwany.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:27:57 »
Wydaje mi się, że najrosądniejszym rozwiązaniem będzie ASO. Zawieszenie c5 to nie tylko mechanika ale i elektronika a do tych dwóch spraw jednocześnie to raczej poza ASO w Białymstoku trudno o dobrego specjalistę.

Offline adam gawryluk

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 75
  • Skąd: bielsk podlaski
  • Posiadany samochód: visa 1,7rd, xm v6,xsara combi, c5
  • Miejscowość: bielsk podlaski
Re: MkI specjalista od C5 Białystok poszukiwany.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2011, 19:55:34 »
Witam. Jexdziłem swoją C5 w tamtym roku do serwisu  na Poleską. Podłaczyli do kompa sprawdzili ciśnienie w kulach i nic mądrego nie powiedzieli. Możesz opisać jaki masz problem. Pozdrawiam Adamxm.

Offline Dariusz Pieńczak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 32
  • Skąd: Białystok
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Break 2.2 HDI 2003r.
  • Miejscowość: Białystok
Re: MkI specjalista od C5 Białystok poszukiwany.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:06:40 »
Dzięki za zainteresowanie się tematem. Miałem problem z zawieszeniem które mimo, iż stało "dęba" niereagowało na podnoszenie i opadanie, wyświetlał się komunikat o araii zawieszenia.
Jednak już jest po ptokach. Zaryzykowałem i pojechałem do ASW Wojciula. Diagnoza dosyć szybka ale jednak trafna - czujnik poziomu wysokości zawieszenia. Moja C5 się podnosi a mi budżet opadł o niecałe 300 PL :D
Jeszce raz dzięki
Vive la France  :D
Było: AX 1.0; Renault Safrane 2.5 LPG; Peugeot 406 Kombi 2.1 TD; Xsara Picasso 2.0 HDI; Renault Laguna II 1.8 LPG; Xsara Picasso 1.8 LPG; i wiele innych ale nie francuskich więc ich nie wspomnę