Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: tarcze + klocki  (Przeczytany 1246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomasz Beszczyński

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Skąd: Chełmża
  • Posiadany samochód: Xsara Picasso
  • Miejscowość: Chełmża
tarcze + klocki
« dnia: Kwiecień 09, 2012, 15:38:06 »
Witam serdecznie
W mojej Cytrynce muszę zmienić tarcze i klocki. Na allegro trafiłem na ciekawy komplet za dobrą cenę. Co o tym sądzicie ??
http://allegro.pl/tarcze-klocki-citroen-berlingo-xsara-picasso-przod-i2217045214.html

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: tarcze + klocki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2012, 15:57:23 »
Witam
Nie znam, nie używałem ale zacytuję parę opinii z forum VW

 » N mar 14, 2010 12:07
To towar najnizszej jakości , chiński a nie niemiecki.

 2010 12:57

Wchodząc na ich stronę dowiedziałem się że tarcze są produkowane ze stali nierdzewnej  . Jeżeli tarcze są takie jak ich wiedza to poszukaj czegoś innego

tak wogóle to denckermann nie ma strony nigdzie indziej poza PL, raczej nasz krajowy twórca "niemieckiej marki" chyba...

.... pragnę poinformować, iż w Niemczech nie występujemy pod marką Denckermann, jest ona zarezerwowana dla rynku Polskiego i Wschodnioeuropejskiego. ( niestety nie mogę udzielić informacji pod jakim brandem działamy w Niemczech i Europie Zachodniej)
Jak każdy koncern nie mamy jednej lokalizacji czy też fabryki. Produkcja nasza odbywa się w  Argentynie, Chinach i Korei.

To tylko próbka opinii z forum. Za troszkę więcej możesz nabyć Brembo, TRW, ATE lub Ferodo
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Gachu

  • Gość
Re: tarcze + klocki
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 09, 2012, 18:06:05 »
Cytuj

Tomasz Beszczyński napisał:
Witam serdecznie
W mojej Cytrynce muszę zmienić tarcze i klocki. Na allegro trafiłem na ciekawy komplet za dobrą cenę. Co o tym sądzicie ??
http://allegro.pl/tarcze-klocki-citroen-berlingo-xsara-picasso-przod-i2217045214.html

chińskie badziewie