Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Pompka spryskiwacza  (Przeczytany 1447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł Nabożny

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 40
  • Skąd: Jaworzno
  • Posiadany samochód: Citroen xsara 1.4i
  • Miejscowość: Jaworzno
Pompka spryskiwacza
« dnia: Luty 06, 2012, 15:10:50 »
Witam!Potrzebuje informacji gdzie się znajduje bezpiecznik od pompki spryskiwacza o ile gdzieś on jest ,bo przejrzałem opis bezpieczników w instrukcji samochodu i nie znalazłem tam żadnych informacji na ten temat.Wycieraczki działają a silniczka od pompki spryskiwaczy wcale nie słychać wiec najpierw zanim się dobiorę do owej pompki chciałbym się Was drodzy klubowicze doradzić!Z góry dzieki za wszelkie porady.

Offline Jakub Banaś

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 14
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: Xsara I, 1.9D
  • Zainteresowania: Gry, Motoryzacja
  • Miejscowość: Katowice
Re: Pompka spryskiwacza
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2012, 01:59:36 »
Mam ten sam problem. I nie mam pewności czy pompa się spaliła czy w czym jest problem. Wycieraczki normalnie działają, lecz pompi wcale nie słychać. Płyn jest zimowy nie zamarazł.
Xsara I 2000r, 1.9d 3-drzwiowa
I see dead haters.

Offline robert swieczka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 82
  • Skąd: kozlica
  • Posiadany samochód: xsara 98r
  • Miejscowość: kozlica
Re: Pompka spryskiwacza
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2012, 10:55:54 »
koledzy ,miałem ten sam problem,bezpiecznika na 99procent nie ma lub nie jest opisany poniewaz szukałem w ksiazce,a sprawdziłem tak (sa potrzebne 2 osoby do tego) wyciagłem kostke od pompki (troche zabawy jest koło nadkola) włorzyłem zaróke do postojówek a druga osoba właczała pompke na pajaku i zaróweczka sie zaswieciła ,czyli silniczek był spalony cena owego silniczka to 30 pln ale nie wiem czy nie lepiej jakiejs uzywki orginalnej poniewarz juz 2 raz wymieniałem pompke w ciagu 3 lat ale ostatnio to mi zamarzła bo miałem letni płyn i ja rozsadziło
mysle ze przydadza sie porady

Offline Adam Wrzyszcz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: citroen xsara 1.9D
  • Miejscowość: Bydgoszcz
Re: Pompka spryskiwacza
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2012, 16:18:41 »
Witam miałem podobny problem ale dzisiaj znalazłem bezpiecznik znajduje się pod maską w  puszce zbezpiecznikami z nr14 wymieniłem i es ok.