Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: czujnik plynu chlodzacego  (Przeczytany 1000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline radosław kliś

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 47
  • Skąd: wilkowice
  • Posiadany samochód: xsara picasso 1.6 v8 2002
  • Miejscowość: wilkowice
czujnik plynu chlodzacego
« dnia: Sierpień 31, 2012, 22:07:42 »
witam mam takie pytanie od 2 lat meczy mnie problem z przegrzewaniem sie silnika wyswietla sie mi komunikat co jakis czas ze za wysoka temperatura zalanczal sie wiatrak na 5 sekund poczum wszystko wraca do normy ,a od 2 tygodni mam to caly czas nawet jak wejde do auta po calej nocy i przekreceniu kluczyka na pozycjie zaplonu,czujnik kolo termostatu wymienilem nawet dwa nic nie pomoglo komputer w serwisie nic nie pokazuje czy jest jakas mozliwosc ze jest jeszcze jeden czujnik choc nic takiego nie znalazlem ,macie jakies pomysly co sie moglo stac co nawalic ,jak moge sprawdzic wentylator jakie kabelki czeba spiac zeby zadzialal na krotko

Gachu

  • Gość
Re: czujnik plynu chlodzacego
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2012, 11:06:45 »
a takie urządzenie jak termostat zmieniłeś ?

Offline radosław kliś

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 47
  • Skąd: wilkowice
  • Posiadany samochód: xsara picasso 1.6 v8 2002
  • Miejscowość: wilkowice
Re: czujnik plynu chlodzacego
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2012, 16:19:21 »
szczeze to nie bo mam ogrzewanie ,weze sa tak samo cieple i chlodnica tez wiec mam pelen obieg

Offline radosław kliś

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 47
  • Skąd: wilkowice
  • Posiadany samochód: xsara picasso 1.6 v8 2002
  • Miejscowość: wilkowice
Re: czujnik plynu chlodzacego
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2012, 23:03:16 »
a by bylo ciekawiej wczoraj wiciaglem bezpieczniki 30 i 50 amper    i poczyscilem je bo styki byly zasyfiale i mialem spokuj a dzisiaj znowu wszystko zaczelo piskac na nowo a bezpieczniki dobre przejscie jest sprawdzalem probowka wiatrak dziala ,macie jeszcze jakies pomysly termostat tez dobry wyciaglem i sprawdzilem wszysko ok