Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Przedni wahacz  (Przeczytany 1975 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bohdan Gonczaruk

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 599
  • Skąd: Krakow
  • Posiadany samochód: C-5 HDi 2.0 136KM
  • Zainteresowania: ciekawe rzeczy
  • Miejscowość: Krakow
Przedni wahacz
« dnia: Lipiec 31, 2021, 15:23:58 »
Czy wie ktoś na 100%, czy jest jakaś różnica w wahaczach z MK1 i MK2?  Przeglądając aukcje nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jedni piszą MK1 i MK2, inni tylko MK1 itd... Mam stare wahacze z mojej poprzedniej C5 MK1 chciałem założyć do nich nowe tuleje żeby póżniej nie tracić czasu przy montażu. Mam wątpliwości, co do kąta nabicia tylnej tulei, bo jednak MK2 stoi trochę wyżej. Czy może o tę różnicę chodzi..?

Offline Bartosz Chrapkowski

Odp: Przedni wahacz
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2021, 16:34:47 »
Ja przy takich wątpliwościach od jakiegoś czasu używam strony ilcats.ru - katalog części zamiennych wraz ze schematami i numerami czesci. Możesz spróbować wybrać przedlifta i polifta i porównać nry części - jak będą te same to wiadomo że są identyczne. Ze swojej strony jedynie mogę potwierdzić że pompa zawieszenia (bez elektroniki) pasowała z przedlifta do polifta oraz że w moim polifcie mam siłowniki przednie z przedlifta bo też są te same. Części pochodziły z tej samej wersji silnikowej

Offline Bohdan Gonczaruk

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 599
  • Skąd: Krakow
  • Posiadany samochód: C-5 HDi 2.0 136KM
  • Zainteresowania: ciekawe rzeczy
  • Miejscowość: Krakow
Odp: Przedni wahacz
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2021, 18:13:44 »
Dzięki za odp, ale korzystałeś już z tej strony, więc może chciałoby Ci się zerknąć w wolnej chwili.