Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Wersja limited edition - wyposażenie  (Przeczytany 2079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Kubik

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Skąd: Ziębice
  • Posiadany samochód: Citroen c5 x7 2.0 HDI 163KM exclusive limited edition/Rover 75 2.0 CDT
  • Miejscowość: Ziębice
Wersja limited edition - wyposażenie
« dnia: Czerwiec 15, 2022, 20:33:22 »
Jak w temacie, co ma wersja limited edition czego nie ma normalny exclusive? Posiadam taki i sobie z nudów przeglądam Google, ale nic ciekawego nie znalazłem, a zawsze mnie to ciekawiło.

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 350
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: 2x C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2022, 22:15:44 »
A masz jakiś emblemat? Bo nie kojarzę takiej wersji.
Jedyne co może być "limitowane" to zamówienie brązowej skóry Corillo. Ale to było normalnie w cenniku.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Błażej Banisz

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 630
  • Skąd: Gliwice
  • Posiadany samochód: C4 1.6 VTI 120KM 2009r; C5 2.0HDI (RHF) kombi 2010; Nieruchomość garażowa CX 1977 2.4ie; Służbowo 508SW R8 2.0BHDI
  • Miejscowość: Gliwice
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2022, 10:05:29 »
Trochę się z tym pytaniem spóźniłeś... może dekoder VIN by coś pomógł, ale teraz dostęp do niego jest płatny i mało kto ma do niego dostęp. A tak poza tym, to (ja osobiście) nie szukał bym różnic między limited edition a exclusive bo i one nie są sobie równe - pamiętając że część elementów występowała tylko przy silnikach 6 cylindrowych szukał bym raczej elementów nietypowych dla twojego silnika.
Ilu ludzi przypada na jednego człowieka?

Offline Adam Kubik

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Skąd: Ziębice
  • Posiadany samochód: Citroen c5 x7 2.0 HDI 163KM exclusive limited edition/Rover 75 2.0 CDT
  • Miejscowość: Ziębice
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2022, 09:02:31 »
Trochę się z tym pytaniem spóźniłeś... może dekoder VIN by coś pomógł, ale teraz dostęp do niego jest płatny i mało kto ma do niego dostęp. A tak poza tym, to (ja osobiście) nie szukał bym różnic między limited edition a exclusive bo i one nie są sobie równe - pamiętając że część elementów występowała tylko przy silnikach 6 cylindrowych szukał bym raczej elementów nietypowych dla twojego silnika.

Vin mam rozkodowany, jeden z pierwszych wątków tutaj. Odnośnik http://klubcytrynki.pl/forum/index.php?topic=112316.msg1122225#msg1122225
Brakuje mu kilku rzeczy do fulla, przednich czujników, dużej navi pewnie kilku innych rzeczy. Z emblematów to z tyłu pod exclusive i po bokach na przednich nadkolach jest doklejony napis limited edition. Później wrzucę zdjęcie. Z tego co mi wiadomo jeździł tym właściciel serwisu/podserwisu citroena czy czegoś takiego, bo przed zakupem dzwoniła tam znajoma niemka i z nim rozmawiała odnośnie stanu. Może sobie przykleił  :P

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2022, 11:40:59 wysłana przez Adam Kubik »

Offline Piotr Puścian

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 8 243
  • Skąd: Sokołów Podlaski
  • Posiadany samochód: C5 FL 2.0 16V (RFJ) LPG + skrzynia 20MB06 + C-Nomade V2
  • Miejscowość: Sokołów Podlaski
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2022, 12:32:22 »
Edycja limitowana nie oznacza wyposażenia... Edycją limitowaną może być określony kolor lub cokolwiek innego. Często też jest tak że edycja limitowana staje się... Mało limitowana.

Offline Michał Chmura

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 426
  • Posiadany samochód: Ds5
  • Miejscowość: Psk
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2022, 12:38:36 »
Mi te  naklejki wyglądają na twórczość własną

Offline Maciej Madej

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 332
  • Skąd: Wyżyna Lubelska
  • Posiadany samochód: Citroën, C8, 2.2 HDi ML6CL, 2005, Exclusive
  • Zainteresowania: motoryzacja, elektroniczne nowinki, gry komputerowe, auto detailing
  • Miejscowość: Wyżyna Lubelska
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2022, 15:21:57 »
Mnie również. Nigdy nie słyszałem, żeby była taka wersja, a przesiaduję na forach Citroena już długo. Nawet czcionka tych napisów wygląda dosyć "ubogo". Wątpliwe, by producent coś takiego wyinżynierował.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Citroën C8 2.2 HDi (FÁP) Exclusive Gris Aluminium - produkcja listopad 2005
342000 km
Motul 8100 X-Clean+ 5W30

Offline Adam Kubik

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 315
  • Skąd: Ziębice
  • Posiadany samochód: Citroen c5 x7 2.0 HDI 163KM exclusive limited edition/Rover 75 2.0 CDT
  • Miejscowość: Ziębice
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2022, 19:49:14 »
Mnie również. Nigdy nie słyszałem, żeby była taka wersja, a przesiaduję na forach Citroena już długo. Nawet czcionka tych napisów wygląda dosyć "ubogo". Wątpliwe, by producent coś takiego wyinżynierował.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Właśnie gdzieś już widziałem takie coś kiedyś na francuskiej stronie o citroenie i nie mogę znaleźć. Była wzmianka o limited edition, ale co to było nie wiem. Napiszę może do citroena zobaczymy co odpiszą. Jak dla mnie nie ma nic czego nie ma do wybrania z wersji wyposażenia exclusive.

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 745
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: Wersja limited edition - wyposażenie
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2022, 20:54:24 »
Po prostu masz dołożone do 2 litrówki crollio które w tym silniku było rzadkością.