Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MkI] Termometr, czujnik temperatury zew, jak sie do niego dobrac?  (Przeczytany 14633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błażej Banisz

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 4 612
  • Skąd: Gliwice
  • Posiadany samochód: C4 1.6 VTI 120KM 2009r; C5 2.0HDI (RHF) kombi 2010; Nieruchomość garażowa CX 1977 2.4ie; Służbowo 508SW R8 2.0BHDI
  • Miejscowość: Gliwice
Odp: [MkI] Termometr, czujnik temperatury zew, jak sie do niego dobrac?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 14, 2022, 09:42:54 »
To jest stary format linku (na stary adres klubowego serwera), niestety nie ma w nim numeru ID wątku, tylko numer postu i nie da się (albo raczej ja nie znalazłem metody) skonwertować go na aktualny format odnośnika. Szukajka twoim przyjacielem ;) musi się znaleźć...

Edyta:
Znalazłem wątek, w którym była informacja, że manual jest w "ważnych wątkach"... co pozwoliło dość szybko zlokalizować TEN post.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2022, 09:58:26 wysłana przez Błażej Banisz »
Ilu ludzi przypada na jednego człowieka?

dziara

  • Gość
Odp: [MkI] Termometr, czujnik temperatury zew, jak sie do niego dobrac?
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 14, 2022, 13:55:07 »
Dzięki za info.
Wychodzi, że muszę zamówić nowy czujnik, rozebrać lusterko, uciąć kable starego czujnika i lutować....


« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2022, 16:01:08 wysłana przez Marcin Gałek »

dziara

  • Gość
Odp: [MkI] Termometr, czujnik temperatury zew, jak sie do niego dobrac?
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 20, 2022, 12:59:45 »
Nie mam już siły...
Czujnik wymieniłem, przylutowałem kabelki, wyjeżdżam z garażu, Postal chwilę na dworze i....wskazuje -28st. a faktycznie na dworze około 0... Odłączyłem Aku i...to samo.
Co może jeszcze być przyczyną: źle połączone kable? Musi postać dobę aby się unormowało? Nie jestem elektrykiem,nie znam się na instalacji samochodowej i jak z mam dość takich drobiazgów bo walczę jeszcze z kaprysami elektryki szyby...
Ktoś podpowie? A może poleci jakiegoś elektryka w okolicach Wawy? W ASO się nie zabiorą za takie drobiazgi....

Offline Piotr Osiński

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 2 182
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5 MKI 2002 2.0HDI
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkI] Termometr, czujnik temperatury zew, jak sie do niego dobrac?
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 20, 2022, 14:12:02 »
Może wiązka między drzwiami?
Lexia, VCDS, MPPS