Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Ziiiima! Opony zimowe ;)  (Przeczytany 12235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

crprog

  • Gość
Re: Ziiiima! Opony zimowe ;)
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 18, 2009, 21:22:04 »
Jak coś ja mam dwie ładniutkie staloweczki prawie nowe czarne bez odprysków z ładnym lakierem i jedno sezonowymi oponkami Frigo 2 175/65/R14 :-) jak by ktoś chciał z lubelskiego to co do ceny się dogadamy ;)

Offline Jarek Tokalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 39
  • Skąd: LUBLIN
  • Posiadany samochód: ZX 1,8 AURA '93
  • Miejscowość: LUBLIN
Re: Ziiiima! Opony zimowe ;)
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 20, 2009, 16:24:55 »
Witam, ja polecam każdemu kto chce kupić dobrą zimówke Goodyear Ultra Grip 7+, wg rankingu ADAC opona o rozmiarze 175/65/R14(czyli taka jak powinna byc w naszych cytrynach) jes na 2 miejscu w rankingu najlepszych opon zimowych w tym rozmiarze. Przejechalem juz 1200km na tych oponkach i powiem Wam, że opony są genialne, super odprowadzaja wode, o poslizgu nie ma mowy, tak pewnie na zakretach nawet nie czulem sie na letnich. Nie zastanawiac sie tylko brac Ultra gripy, nie zadne Pirelli, Continentale czy przereklamowane Michealiny, pozdrawia,

  • Gość
Re: Ziiiima! Opony zimowe ;)
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 20, 2009, 16:53:29 »
tak, tylko goodyear teraz przeniósł fabryki do chin i jakośc spadła

Offline Marcin Jankowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 333
  • Skąd: Bailieborough/Gryfice
  • Posiadany samochód: ZX 2.0 16v 157PS i 181Nm
  • Miejscowość: Bailieborough/Gryfice
Re: Ziiiima! Opony zimowe ;)
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 20, 2009, 17:05:12 »
a ja zaryzykuję i kupuję Vredestein'y Ultrac Sessanta! wadą tego producenta jest to że najmniejszy rozmiar tego modelu oponki to 17" takie jak potrzebuje na szczęście:)
Marcin Jankowski
ZX 2.0 16V 157PS i 181Nm 20.09.1996r. idealny stan

Offline Jarek Tokalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 39
  • Skąd: LUBLIN
  • Posiadany samochód: ZX 1,8 AURA '93
  • Miejscowość: LUBLIN
Re: Ziiiima! Opony zimowe ;)
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 20, 2009, 20:27:50 »
test jest z zimy 2008 roku, moje opony sa wyprodukowane z 5tyg 09 roku i w porownaniu np z oponami Continental czy pirelli o takich samych rozmiarach sprawuja sie duuuzo gorzej. Wiem bo testowałem przed kupnem te 3 marki, kolezka ma w aucie michealin alpin i narzeka tylko rozmiar ma "15. Warto też zaznaczyć, że wiekszość lepszych marek wycofuje sie z produkcji opon asymetrycznych zimowych, opony asymetryczne sprawuja sie lepiej ale tylko w oponach letnich. Ja tam cenie jakość dlatego do gustu przypadły mi goodyearki:) pozdrawiam