Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Trefne paliwo  (Przeczytany 1381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jarosław Kopciuch

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 35
  • Skąd: Połaniec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 2,0 Hdi
  • Miejscowość: Połaniec
Trefne paliwo
« dnia: Grudzień 27, 2009, 17:38:25 »
Witam. Chcialem sie podzielic moim doswiadczeniem zwiazanym z zatankowaniem "wysokiej jakosci" paliwa Ultimate:)
Jadac w podroz do wroclawia z racji tego zejuz mialem malo paliwa w baku postanowilem zatankowac samochod w krakowie... A ze tankuje przewaznie samochod na stacjach bp podjechalem walasnie na ta stacje... Nie wiem dokladnie na jakiej to bylo ulicy ale niedaleko jest akuapark i ch krokus:) Zadowolony wyjechalem sobie na autostradke. Po minieciu katowic samochod nagle zaczal sie dlawic by po chwili zgasnac. I tak stalem w szczerym polu na autostradce a silnik nawet nie raczyl zaskoczyc. Po zcholowaniu go do mechanika okazalo sie ze w baku zamiast paliwa jest jakas galareta syf i wogule nie wiadomo co jeszcze:) Skonczylo sie na wymianie filtra spuszczeniu "paliwa" i rachunku opiewajacego 300zl

Offline Marcin Choroszyński

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 531
  • Skąd: Gorzów
  • Posiadany samochód: Xsara VTS
  • Miejscowość: Gorzów
Re: Trefne paliwo
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2009, 18:00:53 »
300zł to i tak nie wiele , zawiadomiłeś stacje paliw o tym zdarzeniu.

Offline Jarosław Kopciuch

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 35
  • Skąd: Połaniec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 2,0 Hdi
  • Miejscowość: Połaniec
Re: Trefne paliwo
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2009, 12:20:38 »
Nie zawiadamialem poniewaz juz nie wracalem nawet przez Krakow a pozatym nawet nie bralem paragonu wiec nie wiem czy wogule bylby  sens sie klocic

Offline Adam Harych

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 692
  • Skąd: Przygodzice
  • Posiadany samochód: E46 zastąpiło Xsare, Volvo S40 1.9Di 102km, E46 320D 136km, Mercedes A-class 1.7CDI 90k
  • Miejscowość: Przygodzice
Re: Trefne paliwo
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2009, 19:03:39 »
ja mialem ostatnio mala niespodzianke po zatankowaniu na stacji "bliska" faktycznie nazwa mowi sama za siebie bo blisko to sie na tym paliwie zajedzie... nie wiem co bylo z nim nie tak ale xsara byla na nie tak lakoma jak na zadne inne... moze takie smaczne bylo :D albo moze bylo tak slabe ze musiala wziac wiecej... nie wiem... w kazdym razie spalila go o jakies 30% wiecej niz zwykle... po wyjezdzneiu tego co bylo ze stacji bliska, zatankowalem na orlenie i wszystko wrocilo do normy...


Będę za nią tęsknił :)