Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Kody Migowe  (Przeczytany 23711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek Krajewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 917
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: inny
  • Zainteresowania: internet, fajne filmy, dobra muzyka, fotografia
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Kody Migowe
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 03, 2010, 16:23:13 »
Cytuj

Tomek Dörre napisał:
I gdzie się podziała reszta?! Łącznie mam cztery skrzynki w tym komputerowym pudle obok pompy  :-) To będzie od wtrysków, HA, klimy i ABS, a może ten ostatni to tempomat?


Wątpię, czy tempomat dysponuje oddzielnym kompem.
Zastosowanie będzie takie, jak podałeś (jeśli masz pompę Lucasa, bo jeśli mechanicznego Boscha, to silnik nie ma kompa).

Offline Grzegorz Władziński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 45
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: Fiat coupe 2.0 16VT ,XM 2.0 TCT
  • Zainteresowania: motoryzacja, fotografia , aikido...
  • Miejscowość: Gdańsk
Re: Kody Migowe
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 04, 2010, 20:19:23 »
Witam kolegów. TO znowu ja :) Zima nas zastała a ja dalej walcze z HA.
Nie tak dawno jak przed wczoraj udalo mi sie dostac sprawny , przedni elektrozawór. MOje szczescie bylo nieopisane.... Juz mialem przed oczami ten pływający po świeżo spadłym, grudniowym sniegu krążownik który z gracja weneckiej gondoli przemierzał będzie dziurawe drogi trójmiejskiej aglomeracji. NIESTETY :(
Wymiana elektozaworu nic nie pomogła. Auto dalej utwardza przód pozostawiając tył przyjemnie miekkim. KOmputer od HA tez podmieniony a błędy czujnika prędkościomierza i czasami polozenia koła kierownicy jak powracały tak powracają :(((
JUż totalnie brakuje m i pomysłów....podobnie jak mojemu mechanikowi.
Powiedzial ze jesli w takiej sytuacji ciagle chce miec miekki przód , pozostaje tylko "rozwiercenie kuli" , co robi zawszze w ostatecznosci.
PO prostu....WITKI MI OPADŁY!!! :(((

PS:  na domiar zlego dzis wpadl mi na drodze pedał sprzegla w podloge...Albo pękła linka albo mocowanie. Jak myslicie?JAk ciagnalem za linke  przy pedale sprzegła to szla bardzo swobodnie...

pozdrawiam

Offline Bartek Krajewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 917
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: inny
  • Zainteresowania: internet, fajne filmy, dobra muzyka, fotografia
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Kody Migowe
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 04, 2010, 23:52:53 »
Cytuj

Grzegorz Władziński napisał:
Witam kolegów. TO znowu ja :) Zima nas zastała a ja dalej walcze z HA.
Nie tak dawno jak przed wczoraj udalo mi sie dostac sprawny , przedni elektrozawór. MOje szczescie bylo nieopisane.... Juz mialem przed oczami ten pływający po świeżo spadłym, grudniowym sniegu krążownik który z gracja weneckiej gondoli przemierzał będzie dziurawe drogi trójmiejskiej aglomeracji. NIESTETY :(
Wymiana elektozaworu nic nie pomogła. Auto dalej utwardza przód pozostawiając tył przyjemnie miekkim. KOmputer od HA tez podmieniony a błędy czujnika prędkościomierza i czasami polozenia koła kierownicy jak powracały tak powracają :(((


Najpierw pomyślałem, że masz uszkodzony układ sterujący przednim elektrozaworem w kompie HA. Ale skoro włożyłeś innego kompa i nadal było źle, to przyczyna leży gdzie indziej.
Sprawdź, czy do przedniego elektrozaworu dochodzi napięcie.
Jednak na początku upewnij się, czy sfera w przednim bloku HA jest sprawna i ma odpowiednie ciśnienie azotu, oraz czy te przy kołach mają wymagane parametry.