Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MKII'07] Wyłączanie czujników ciśnienia -LEXIA  (Przeczytany 1089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Styczyński

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 247
  • Skąd: Pruszków
  • Posiadany samochód: C5 II 2.2 HDI Break Automat '07
  • Miejscowość: Pruszków
[MKII'07] Wyłączanie czujników ciśnienia -LEXIA
« dnia: Listopad 03, 2011, 08:20:47 »
Witam

Właśnie sobie zakupiłem zabawkę jak w temacie - w pierwszej kolejności żeby wyłączyć czujniki na zimę (całe koła zmieniam )
a i cytryn parę w rodzinie to się przyda.
Już po całym zabiegu zadowolony znalazłem w podpisie u jednego z klubowiczów forum do le-xii gdzie było napisane w skrócie  " nie rób tego w domu bo potem 250 za czujnik w ASO trzeba zapłacić"

Jak to z tym jest ?
P.S
Wyłączyłem w DSG ( na nieaktywny ) i w BSI chyba na nie monitoruj czy jakoś tak..

Pozdrawiam
W eksploatacji: C5 II 2,2 HDI Break Automat '07
W rezerwie :Xantia 1,9 TD '96

Offline Mirosław Radło

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: Citroen DS3 1.6 HDI (DV6DTED, BVM5) '13
  • Zainteresowania: różne jak to u bliźniąt
  • Miejscowość: Lubin
Re: [MKII'07] Wyłączanie czujników ciśnienia -LEXIA
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2011, 16:52:21 »
Kolego do dyskusji na temat wykorzystania programu [color=ff0000]piii[/color] i interfejsu zapraszam na forum w moim podpisie, gdyż wszelkie tematy z tym związane znikają z tego forum jak kamfora. Czytaj to szybko bo pewnie temat zaraz wyląduje w koszu. Pozdrawiam i zapraszam na nasze alternatywne forum poświęcone naszym doświadczeniom z tym programem.
Były : 2x126p ('83, '90), Vectra A ('89), Corsa B ('96), Citroen C5 Exclusive ('02) i C3 Exclusive ('04), Citroen C5 (X7) Tourer AM6 Exclusive '09 obecnie Citroen DS3 1.6 HDI '13 Dla ciekawych - http://www.lexia.fora.pl   ;-)