Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [ Mk1] Aktualizacja oprogramowania C5V6  (Przeczytany 1129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Józef Ortyl

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 431
  • Skąd: Mielec
  • Posiadany samochód: C5 3.0i V6 Exclusive Mk1 BVA
  • Zainteresowania: motoryzacja ,elektronika,lotnictwo
  • Miejscowość: Mielec
[ Mk1] Aktualizacja oprogramowania C5V6
« dnia: Listopad 26, 2011, 09:30:20 »
Mam pytanie do kolegów posiadaczy  C5V6 3.0 i nie tylko  czy w okresie  użytkowania swojego samochodu aktualizowali oprogramowanie /silnika ,skrzyni biegów automat.itp/,jeżeli tak  to jakie wersje oprogramowania i póżniejsze rezultaty w wyniku tej operacji.Mój pojazd to rocznik 2001 i wydaje mi się że fabryka w wyniku  doświadczeń eksploatacyjnych wprowadzała korekty.Jestem właścicielem tego pojazdu od 2006 roku i niestety nie wiem czy poprzedni coś w tej materii robił.
Posiadane dotychczas pojazdy:Fiat125P,Polonez1,5,Polonez1,6 CARO,Honda Accord 2,0 , Renault 5,Nubira 1,6 ,Leganza 2,0 :-)  :-)  :-)

Offline Grzegorz Różycki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 972
  • Skąd: Puławy
  • Posiadany samochód: C5 V6 Exclusive '06 BVA LPG, C5 V6 Exclusive '02 BVA LPG
  • Zainteresowania: motoryzacja w każdej postaci :-)
  • Miejscowość: Puławy
Re: [ Mk1] Aktualizacja oprogramowania C5V6
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2011, 09:45:12 »
Cytuj

Józef Ortyl napisał:
Mam pytanie do kolegów posiadaczy  C5V6 3.0 i nie tylko  czy w okresie  użytkowania swojego samochodu aktualizowali oprogramowanie /silnika ,skrzyni biegów automat.itp/,jeżeli tak  to jakie wersje oprogramowania i póżniejsze rezultaty w wyniku tej operacji.Mój pojazd to rocznik 2001 i wydaje mi się że fabryka w wyniku  doświadczeń eksploatacyjnych wprowadzała korekty.Jestem właścicielem tego pojazdu od 2006 roku i niestety nie wiem czy poprzedni coś w tej materii robił.


Ja miałem aktualizowane w 2009 roku, przy okazji kasowania błędów. Chodziło o to żeby była większa tolerancja przy wywalaniu Antipollution Fault. Robiłem to w ASO. Możesz zapytać, może jeszcze Ci to zrobią. Co do numeru wersji oprogramowania to nie mam pojęcia.
C5 MkII V6 2,9i (210KM) Exclusive Automatic '06 91kkm
Toyota Prius II 1,5VVTi (110KM) ECVT '09 177kkm
Kueschall Advance '14 (0KM) 0,5kkm

Marek_S

  • Gość
Re: [ Mk1] Aktualizacja oprogramowania C5V6
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2011, 10:46:12 »
niestety tylko ASO i telekodowanie przez internet ale jakie są zmiany i czy są nowsze wersje to już nie wiadomo , przynajmniej w spisie CD nic na ten temat nie ma .