Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Napis ‘Picasso’ na błotnikach  (Przeczytany 2045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
Napis ‘Picasso’ na błotnikach
« dnia: Styczeń 13, 2013, 19:12:35 »
Witam, jestem przyszłym właścicielem używanej XP i z tego powodu przeglądam ogłoszenia sprzedaży tegoż auta. Zauważyłem, że na niektórych XP nie ma napisów „Picasso” na przednich błotnikach, ewentualnie widać nieudolną podróbkę napisu po którejś ze stron. W związku z tym faktem mam pytanie, czy wszystkie fabryczne XP mają tenże napis na błotnikach?

Offline Marcin Janczewski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 492
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Picasso 1.6 hdi, Renault Megane Grandcoupe 1.6 sce
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Napis ‘Picasso’ na błotnikach
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 14, 2013, 06:19:28 »
Można przypuszczać, że samochód ma przeszłość wypadkowo-kolizyjną. Nie widziałem, nie czytałem i nie słyszałem, żeby wypuszczali samochody bez takich oznaczeń.

  • Gość
Re: Napis ‘Picasso’ na błotnikach
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2013, 11:44:06 »
Ten samochód  z nieudolnie podrobionym napisem to na pewno ma "przeszłość", z tego można wnioskować, że napis jednak powinien być, bo przecież łatwiej zamalować ten z drugiej strony, niż podrabiać… ;)

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Napis ‘Picasso’ na błotnikach
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2013, 21:35:56 »
Po co podrabiać skoro można kupić w ASO  oryginalny monogram
Nr OEM 866537 , koszt 107 zł
Malowanie kosztuje więcej, a z oryginalnym prawidłowo naklejonym monogramem sprawia wrażenie że nie bity i można podbić cenę. Po co ryzykować nieudolne podrabianie.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Gachu

  • Gość
Re: Napis ‘Picasso’ na błotnikach
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2013, 20:27:29 »
temat naklejek jest jak woda, radzę poczytać forum choćby tu http://www.klub.citroen.triger.com.pl/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=15218&start=2460