Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: zona mi podbiera cytryne  (Przeczytany 5699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fryderyk Łobodziński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 39
  • Skąd: Gdynia
  • Posiadany samochód: XP'06 110HDI, zabytek BMW 750 E32
  • Miejscowość: Gdynia
Re: zona mi podbiera cytryne
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:32:36 »
Moja do XP przyzwyczajała sie rok - ok 3 tyś km ;-)  Teraz już jeździ sie jej dobrze i nie myśli o innym aucie. Wczoraj tankowałem przebieg 51098 :-) Maly przebieg bo do pracy jeździ komunikacją miejską - centrum Gdyni mocno platnie, brak kalkulacji ekonomicznej.
Marzenia się spełniają BMW 750 E32 ...już zabytek
Żony Xsara 1,6HDI 110KM  :evil:

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: zona mi podbiera cytryne
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 29, 2013, 20:34:02 »
Cytuj

Marcin Janczewski napisał:
Chciałem tylko przypomnieć, że parkowanie w centrum Warszawy jest płatne - a z miejsca zamieszkania do pracy mam .... 3 przystanki tramwajem. Zatem - jaki sens podróżowania samochodem?

A BTW ślubna wróciła z pracy - tym razem metrem - pytam: i jak kochanie czym się jeździ lepiej? Odpowiedź: samochodem!

ps. tylko nie prawnik - prawnikiem się jest po studiach :)


Oj tam, oj tam. Jak się pracuje w kancelarii adwokackiej , to siłą rzeczy jest się prawie prawnikiem
A co do odległości z domu do pracy , to faktycznie szkoda auta odpalać dla tych paruset metrów. Ja na twoim miejscu to bym rowerem dojeżdżał. Jest to trendy no i dla zdrowotności dobre. Niezły byłby widok. Gość w garniturze od Armaniego, kask na głowie , z aktówką na plecach pedałuje  Marszałkowską
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Marcin Janczewski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 492
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Picasso 1.6 hdi, Renault Megane Grandcoupe 1.6 sce
  • Miejscowość: Warszawa
Re: zona mi podbiera cytryne
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 29, 2013, 21:04:03 »
No dobra - nie prawnik a adwokat, nie pracuje - prowadzi. Taka malutka różnica :)

Offline Dominik Stępień

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 13
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: csara picasso 1.6 hdi 2005
  • Miejscowość: Częstochowa
Re: zona mi podbiera cytryne
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2013, 14:56:10 »
Witam,
no i mnie też zaczęła żonka podbierać pikusia,
najgorzej z powrotem przejąć autko, wszystko trzeba nanowo ustawiać fotel , lusterka a na koniec zawsze słychać dziwne nowe stuki. Może to moja paranoja ale zawsze coś nowego usłysze hehehehe