Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Twarde zawieszenie, kody migowe, założone diody  (Przeczytany 15847 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marcin Rycicki

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 41
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: Xm 2.9V6 '98
  • Miejscowość: Lubin
Re: Twarde zawieszenie, kody migowe, założone diody
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 10, 2014, 12:39:04 »
Za Lubinem 1km jest wioska Obora, tam stacjonuje Pan Józek, szpec hydrolog ;) Zajmuje się głównie mechaniczną stroną zawieszeń hydro. Ja mam silnik ES9 z junkersem :) Posiadam Lexie, zamiennik, niestety tak jak u Ciebie z laptopa nie czyta żadnego auta.  A jakie to "urządzenie małe" masz na myśli?
::Citroen Xm : Najszybsze żelazko na świecie!::

Offline Mateusz Kaczorek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 406
  • Skąd: Głogów
  • Posiadany samochód: XM 2.9V6 24v manual 2000r Exclusive 228KM, LPG , Orga:8578 ; CX Leader 2.5D 88r. ORGA 4369
  • Zainteresowania: hydro , muzyka
  • Miejscowość: Głogów
Re: Twarde zawieszenie, kody migowe, założone diody
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 11, 2014, 23:38:24 »
Byłem kiedyś u niego i na HA2 niezbyt się zna. Mechanikę może i robi ale znajomemu założył 2 różne kule na przodzie przy siłownikach także dałem sobie spokój. Z laptopem to ponad 10 elektromechaników odwiedziłem w okolicy i żaden nie dał rady z Lexiami/Proxiami. Podjedź do serwisu tam się połączą i usuną Ci błędy za 150zł. Cdif,a ma mechanik w Chróstniku za Lubinem. Kiedyś u niego byłem i udało się połączyć.

Offline Mateusz Kaczorek

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 406
  • Skąd: Głogów
  • Posiadany samochód: XM 2.9V6 24v manual 2000r Exclusive 228KM, LPG , Orga:8578 ; CX Leader 2.5D 88r. ORGA 4369
  • Zainteresowania: hydro , muzyka
  • Miejscowość: Głogów
Odp: Twarde zawieszenie, kody migowe, założone diody
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2015, 10:43:04 »
Witam. Nie chcę zakładać nowego tematu więc napiszę tutaj. Wg instrukcji od HA poniżej prędkości 24km/h HA pomija dane z wszystkich czujników odpowiadających utwardzaniu zawiechy i auto powinno byc cały czas w trybie comfort. Ostatnio zauważyłem, że diody które mam wypuszczone z kompa HA informujące o trybie comfort przygasają przy prędkości ok 15km/h podczas przejeżdżania przez śpiącego policjanta. Mógłby ktoś sprawdzić u siebie na aucie czy komp HA też utwardza zawieche przy niższej prędkości niż 24km/h?