Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 488422 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Krzysztof Jagła

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Lanos - już na złomie, Citroen C5 Break 2,2 HDI 2001r. - rozbity, aktualnie C5MkIII 2,0HDI 2009r Tourer
  • Miejscowość: Maniów k. Szczucina
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1075 dnia: Kwiecień 10, 2018, 22:57:18 »
Moze ktos chetny na cytryne 2.7 hdi Brugt Citroën C5 2,7 HDi 208 Exclusive Tourer aut. til salg - Bilbasen
Ja jestem na kupnie C5 kombi, to może byłbym bardziej zainteresowany. Mogę coś więcej na temat się dowiedzieć?

Offline Krzysztof Jagła

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Lanos - już na złomie, Citroen C5 Break 2,2 HDI 2001r. - rozbity, aktualnie C5MkIII 2,0HDI 2009r Tourer
  • Miejscowość: Maniów k. Szczucina
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1076 dnia: Kwiecień 10, 2018, 22:59:00 »
A sam znalazłem coś takiego VF7RWRHHAAL578128. Mógłbym prosić o rozkodowanie?

Offline Wojciech Pisula

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Fiat Grande Punto 1.4 16V wersja "SPORT"
  • Zainteresowania: IT
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1077 dnia: Kwiecień 11, 2018, 09:05:53 »
Cytuj
Numer mam 22-GLG-9 ale na https://ovi.rdw.nl/ brak jakichkolwiek informacji, na jakiś innych stronach pokazuje tylko krótki opis auta.
Bo za informacje trzeba zapłacić. Przecież masz wszystko o tym aucie podane na tacy, kolega wyżej Ci napisał. Raportu za ciebie nikt nie kupi. Kup raport z autobazy to zobaczysz na ile była wyceniona szkoda i powinno być przy jakim przebiegu. Jak chcesz kupić auto to nie żałuj 30-40zł tylko kup raport. A potem jak Ci auto dalej pasuje to kup jeszcze raport z autodna, czasem są inne informacje. Na 99% to wystarcza by wszystko wiedzieć o aucie.

Wykupię raport z autobazy, w końcu nie chcę kupować auta za 1000zł.
Tylko na Autobazie po wpisaniu numeru VIN pokazuje brak informacji o przebiegu, jak wykupię dodatkowo pakiet dla pojazdów z Holandii to przebieg będzie?
Tyle pytań ze względu na bycie Świeżakiem w tym temacie :)

P.S OFF TOP Widziałem że są nowe mapy do Nawi NG4, w tym jest RT4. Można to w łatwy sposób wymienić? I od jakiego rocznika montowali NG4(od 2010?)

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1078 dnia: Kwiecień 11, 2018, 09:18:43 »
Cześć i czołem,
Może ktoś poratować i sprawdzić?
VF7RWRFJF54004990

Według tego co pisał mi obecny właściciel.
Auto sprowadził w 2013r do Polski z Holandii, miało przetarte drzwi i nic więcej od tego czasu nie było uszkodzone.
Ma przejechane obecnie
Ma opony letnie na alufelgach 17 cali i zimowe na stalowych 17 cali.

Sprzedaje ponieważ chciałbym zamienić na coś nowszego
"Co do napraw to ostatnio wymieniłem linkę opuszczania przedniej lewej szyby. I teraz jest do wymiany prawa linka, koszt 200zł. Te linki to wada tych modeli, ale teraz sprzedają nie rdzewiejące."
"Citroen C5 2008rok, kombi 2.0 benzyna automat. Przebieg 210tys, zawieszenie hydrauliczne, opony zimowe na stalowych felgach 17 cali. Auto zadbane, nie wymaga wkładu finansowego." Obecna cena jaką chce za niego to 27500. Do negocjacji.

Co Wy na to panowie? :)


Cześć,
jeśli ma książkę serwisową, to niech Ci zrobi zdjęcie, Ty znajdź serwis i je im wyślij z pytaniem czy potwierdzają. Ja tak weryfikowałem focusa i bez problemu odpisali.
pozdrawiam

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 897
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1079 dnia: Kwiecień 11, 2018, 10:10:09 »
Oglądał ktoś może tego z linku poniżej? Tak pytam z ciekawości, bo wygląd ma ładny i cenę jak za 3.0hdi dość niską. Ta navi to RNEG?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-3-0diesel-240km-zarejestrowany-automat-klima-alu-navi-pdc-multifunkcja-ID6zAwPI.html

Offline Radosław Szewczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 245
  • Skąd: Kalisz
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 3.0HDi AM6 2010r.
  • Miejscowość: Kalisz
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1080 dnia: Kwiecień 11, 2018, 10:29:59 »
Oglądał ktoś może tego z linku poniżej? Tak pytam z ciekawości, bo wygląd ma ładny i cenę jak za 3.0hdi dość niską. Ta navi to RNEG?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-3-0diesel-240km-zarejestrowany-automat-klima-alu-navi-pdc-multifunkcja-ID6zAwPI.html
Patrzyłem na niego, miesiąc temu stał chyba za 34tyś, wyposażony świetnie, radio to RNEG, to jest jakis poflotowiec, w 2015 przegląd przy 180kkm a w 2016 juz 250kkm i od tego czasu praktycznie stoi w miejscu. Ja odpuściłem i kupiłem innego.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 194
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1081 dnia: Kwiecień 11, 2018, 10:36:17 »
Moze ktos chetny na cytryne 2.7 hdi
Tylko po co? Chyba, że ktoś chce wymieniać silnik bo te 2.7 były wadliwe w swojej konstrukcji. Jeśli V6 HDi to tylko 3.0

P.S OFF TOP Widziałem że są nowe mapy do Nawi NG4, w tym jest RT4. Można to w łatwy sposób wymienić?
NG4 to też już przeżytek i obecne mapy NG4 na 2018 rok są kombinacją map z BMW bo Citroen nie dostarcza map od 2016 roku. Z bieżących map do starszych nawigacji tylko RT6(RNEG2)/SMEG i do obecnej w produkcji NAC.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 897
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1082 dnia: Kwiecień 11, 2018, 11:55:49 »
Sam silnik 2,7hdi nie był wadliwy jako taki. Wiele z tych silników ma przebiegi ponad 500k km i jeździ. Być może trafiają się jakieś wadliwe egzemplarze lub z wadliwymi częściami lub kwestia serwisowania. Głównym powodem problemów ze smarowaniem były długie interwały wymiany oleju plus lejące wtryski, które rozrzedzały olej oraz sprawiające problem pompy oleju z początku produkcji. Jak ktoś wymieniał olej do 15k km i pilnował poziomu (czy się nie podwyższa) to nie miał problemu i egzemplarze z początku produkcji czyli z 2006 r. jeżdżą do dzisiaj. Jak by były wadliwe to już by ich nie uświadczył na rynku do tego czasu, bo by wymarły śmiercią naturalną :). Można powiedzieć, że jest to silnik podwyższonego ryzyka, ale jak się kupi dobry egzemplarz i będzie się go odpowiednio serwisować i nie jeździć cały czas z butem w podłodze od najmniejszych obrotów to powinien dłużej posłużyć niż 1,6 hdi :), a przyjemność z jazdy na pewno dużo większa.
A NG4 to była najlepsza nawigacja montowana w PSA i myślę, że nawet takie kombinowane mapy jeszcze przez długi czas będą dostępne do niej. Do Rt4 to raczej będzie z tym problem.

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 194
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1083 dnia: Kwiecień 12, 2018, 01:55:09 »
Sam silnik 2,7hdi nie był wadliwy jako taki. ......
A NG4 to była najlepsza nawigacja montowana w PSA i myślę, że nawet takie kombinowane mapy jeszcze przez długi czas będą dostępne do niej. Do Rt4 to raczej będzie z tym problem.
Może był i dobry tylko bardzo delikatny skoro było aż tyle awarii zarówno w grupie PSA jak i innych (np. Land Rover) poza tym przy używanym naprawdę ciężko sprawdzić interwał wymiany oleju. 3.0 już nie był taki kapryśny na "zaniedbanie".

A odnośnie NG4 to może i była "najlepsza" ale teraz dopiero po 2 latach ktoś prywatnie się pokusił o wysiłek i "przerobił" mapy z BMW i dopóki BMW robi te konkretne mapy do da się coś przerobić (oby czyjeś chęci również były) choć nie myślę aby to zbyt długo trwało.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 897
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1084 dnia: Kwiecień 12, 2018, 09:41:24 »
Ta mapa do NG4 już była zrobiona kilka miesięcy temu, jak się okazało, że najprawdopodobniej PSA nie będzie dalej wspierać tej nawigacji. Do tego czasu wszyscy czekali, że będzie nowy oryginał od PSA. Tak, że myślę na przyszłość już będzie szybciej, bo nie będą czekać na aktualizację od PSA. Trzeba tylko mieć nadzieję, że BMW nie oleje swoich klientów jak to zrobiła PSA :)
Odnośnie silnika 2,7hdi, to po latach jak to patrzę, to wydaje mi się, że najsłabszym punktem był jego układ wtryskowy, który przy problemach z wypalaniem fapa dolewał paliwa do oleju i jak ktoś tego nie kontrolował to mogło dojść do zatarcia wału, a wystarczyło tylko zamontować czujnik jakości oleju, który występuje u wielu producentów, którzy również mają z tym problemy i pewnie udałoby się uniknąć większości awarii. Jak ktoś czekał z wymianą do 30k km a jeździł już na ropie zamiast oleju to było do przewidzenia, że awaria to tylko kwestia czasu. Na szczęście w 3.0 hdi zamontowali nowy układ wtryskowy Boscha i nie słyszałem aby komuś lały wtryski, lub był jakiś problem z układem wtryskowym.

Offline Artur Juchniewicz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 897
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Był C5, 2,2 HDI, 2001; jest MKIII tourer 3.0 HDI 2011
  • Miejscowość: Kielce
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1085 dnia: Kwiecień 12, 2018, 20:35:23 »
Taa, dobre, papierowy wał i 440Nm :) Gdyby tak było to żaden nie przetrzymałby pierwszego roku eksploatacji, a na rynku pełno jest 2,7hdi z 2006 czy to w C6, czy P407 lub P607, które mają niby 200k km, a w rzeczywistości pewnie grubo ponad 400-500k i jakoś jeżdżą. C5 z 2008r. też jest sporo z tym silnikiem i jakoś dają radę a te silniki nie kupowało się aby jeździć po 20km rocznie tylko przeważnie przez pierwsze 3 lata robiły około 200k km. Odnośnie paliwożerności, to jak ktoś chce mieć V6 to musi brać pod uwagę, że 1,6 to to nie jest, ale V6 benzyna pali 2 razy więcej, a i tak ma wielu amatorów, a 2,7 zapewnia dużo większą frajdę z jazdy niż 3.0 benzyna. 2,7 hdi pod względem spalania nie odstaje od innych producentów, a 3.0hdi jest jednym z najbardziej oszczędnych (jak nie najoszczędniejszym) silnikiem w swojej klasie. Wg danych producenta pali średnio litr mniej niż 2.2hdi 170KM.

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1086 dnia: Kwiecień 12, 2018, 20:56:58 »
Artur, nie wiesz, że Paweł to specjalista od silników 3.0Hdi? Ja już tych wywodów nie komentuję. Cieszę się dalej najprzyjemniejszym autem jakie miałem do tej pory.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1087 dnia: Kwiecień 12, 2018, 21:37:55 »
W Danii są do sprzedania trzy 2.7hdi jeden kombi i dwa sedany z czego jeden ma nakręcone ponad cztery stowki.

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 194
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1088 dnia: Kwiecień 12, 2018, 22:13:54 »
OK, ustalmy że problem nie leży w samym silniku 2,7 tylko w jego eksploatacji co niestety przy używanych autach z roczników 2008 jednak stanowi już spory problem więc ja osobiście nie polecił bym tutaj 10 letniego auta z "kłopotliwym" silnikiem i to stanowi istotę tej bezsensownej dyskusji. Skoro jest tylu chętnych na ten silnik to tylko powinni się cieszyć, że inni odradzają zakup aut z tak wspaniałym silnikiem bo ceny spadną i będzie okazja kilka plnów zaoszczędzić. Nie wiem o co chodzi?
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Tomasz Zemlak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 14
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI BVA AM6
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1089 dnia: Kwiecień 14, 2018, 12:50:17 »
Cześć, będę wdzięczny za rozszyfrowanie nr vin VF7RDRHRH54033096. Chodzi mi o wyposażenie i czy po vinie można sprawdzić, jakie jest zawieszenie (hydro czy zwykłe)? Sprzedający podaje, że jest to wersja Exclusive, ale po zdjęciach raczej tego nie widać. Z góry dziękuję za pomoc.

Offline Artur Śmigielski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Skąd: Włocławek
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III Exclusive 2009 2.0 PB+LPG
  • Zainteresowania: Informatyka
  • Miejscowość: Włocławek
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1090 dnia: Kwiecień 14, 2018, 17:11:56 »
Cześć, będę wdzięczny za rozszyfrowanie nr vin VF7RDRHRH54033096. Chodzi mi o wyposażenie i czy po vinie można sprawdzić, jakie jest zawieszenie (hydro czy zwykłe)? Sprzedający podaje, że jest to wersja Exclusive, ale po zdjęciach raczej tego nie widać. Z góry dziękuję za pomoc.

Exclusive niestety nie i bez Hydro :-)


Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1091 dnia: Kwiecień 15, 2018, 02:16:23 »
Cześć, będę wdzięczny za rozszyfrowanie nr vin VF7RDRHRH54033096. Chodzi mi o wyposażenie i czy po vinie można sprawdzić, jakie jest zawieszenie (hydro czy zwykłe)? Sprzedający podaje, że jest to wersja Exclusive, ale po zdjęciach raczej tego nie widać. Z góry dziękuję za pomoc.
jak jest zwykła wajcha od ręcznego to na pewno bez hydro - pomimo że czasem piszę że ma.
Po prostu kopiują opisy bez zagłębiania się w specyfikację modelu.
Niejednokrotnie w opisie było skóra - a na fotkach i w realu był welur, exclusive - a był zwykły pustak, itp.
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Łukasz Zabawiński

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Skąd: Radomsko/Kraków
  • Posiadany samochód: Audi A4 B5 1.9
  • Miejscowość: Radomsko/Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1092 dnia: Kwiecień 16, 2018, 20:55:01 »
Cześć!
Przymierzam się do kupna C5 X7 i wpadł mi w oko jeden egzemplarz:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-ID6zQBdp.html
Ktoś oglądał, zna, może coś powiedzieć na jego temat czy w ogóle warto się zainteresować ?
Po VINie udało mi się dowiedzieć, że ma zawieszenie hydro.


PS. Przy jakim przebiegu powinno robić się w tym silniku rozrząd ?

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1093 dnia: Kwiecień 16, 2018, 21:56:01 »
Rozrząd co 240kkm, czyli teoretycznie masz z tym spokój.
Jak dla mnie brak elektrycznych foteli to lipa, ale jak ktoś sam jeździ to drobiazg.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Łukasz Zabawiński

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Skąd: Radomsko/Kraków
  • Posiadany samochód: Audi A4 B5 1.9
  • Miejscowość: Radomsko/Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1094 dnia: Kwiecień 17, 2018, 07:28:58 »
Tutaj kolejna wydaje mi się ciekawa propozycja
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-ID6zQX7S.html
Ktoś coś? Jest w stanie ktoś ją sprawdzić po VINie?

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1095 dnia: Kwiecień 17, 2018, 09:37:38 »
Tutaj kolejna wydaje mi się ciekawa propozycja
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-ID6zQX7S.html
Ktoś coś? Jest w stanie ktoś ją sprawdzić po VINie?

Ciekawe, rejestracja Lubań DŚ, a sprzedający Komorniki WKP.
Ludzie, nauczcie się w końcu. Po VIN to sami sprawdzajcie na AUTOBAZA lub AUTODNA. Sprawdzenie wstępne jest za darmo, po którym widać czy coś się działo z autem. Jak jest auto bez kolizji to raport jest wtedy tani, jak ma historię wypadkową to raport jest droższy. Porównać kilka aut i będzie widać o co chodzi. Po sprawdzeniu wstępnym jak interesuje dalej to kupcie sobie raport, w tym przypadku na autobaza za 10,40zł...

Offline Robert Słomczewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 70
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Exclusive, Skoda Octavia
  • Zainteresowania: Konie, dobry film, zwiedzanie
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1096 dnia: Kwiecień 21, 2018, 07:01:41 »
Witam
https://www.olx.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-163-km-funkcja-masazu-bi-xenon-stan-idealny-CID5-IDtEbA5.html
Czy ktoś coś. Chodzi mi czy ktoś oglądał i może coś napisać o nim, ewentualnie w tym komisie na jego stronie są jeszcze dwa. Wielkie dzięki za wszelkie info.

cefek

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1097 dnia: Kwiecień 21, 2018, 10:15:12 »
Cuda, Panie, 2010 i 153000 km. No i troche szkoda ze bez navi i pelnej skory. Kraj pochodzenia: Polska, a tablice francuskie.

Offline Robert Słomczewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 70
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Exclusive, Skoda Octavia
  • Zainteresowania: Konie, dobry film, zwiedzanie
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1098 dnia: Kwiecień 21, 2018, 11:30:27 »
Pytam tak, bo może ktoś był i oglądał któregoś co tam stoi. I tak sprawdzenie na serwisie, innej opcji nie ma.

Offline Wojciech Pisula

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 9
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Fiat Grande Punto 1.4 16V wersja "SPORT"
  • Zainteresowania: IT
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1099 dnia: Kwiecień 21, 2018, 11:37:31 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-citroen-c5-tourer-bogata-wersja-skora-navi-masaze-ID6zX0V7.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Czy ktoś jest użytkownikiem benzyny 1.8? Jak z mocą na trasie i zrywnością w mieście?


"- Uszkodzony jeden z silników elektrycznych w fotelu pasażera- Regulacja przód tył manualna."
Czy ktoś może miał problem z fotelem pasażera jak w opisie i wie ile naprawa tego może kosztować?


Jakieś "ALE" jeszcze widzicie przy tym egzemplarzu?