Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 491941 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Łukasz Kowalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: volvo v70 II
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #700 dnia: Styczeń 16, 2018, 22:54:22 »
 Na wstępie witam wszystkich bo jestem nowy na Waszym forum.
Obecnie jeżdżę volvo v70II, ale chciałbym zmienić na cytrynę. Czy ktoś z Was może coś napisać na temat tych dwóch egzemplarzy? Na stronie duńskiego wydziału komunikacji niby przebiegi i nr VIN się zgadzają. Szukam egzemplarza z silnikiem 2.0 Pb, bo jest ponoć w miarę bezproblemowy.
Ponieważ nie znam się na citroenach, to za wszystkie uwagi z góry dziękuję.
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-serwis-2-0-benzyna-2kpl-kol-alu-parktronic-tempomat-gwarancja-ID6zriuT.html#cf3a67eaee

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-100-orginal-przebieg-bezwypadkowy-stan-idealny-ID6zfpe0.html#cf3a67eaee

Offline Michał Citkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 764
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Opel Signum 1.9CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lublin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #701 dnia: Styczeń 16, 2018, 23:23:22 »
W sumie tak, skromne.
Silnik 2,0 hdi, H3+ jest, czujniki przód+tył, grzane fotele (ze względu na żonę..). No i przede wszystkim c5 jest!

Czy pominąłem coś z wyposażenia, na co warto zwrócić uwagę, warto mieć? Czy np. audio z wyświetlaczem (oprócz wyglądu kokpitu) robi dużą przewagę? Doświetlenie nóg?

Jeździ auto a nie wyposażenie. Jeżeli to rzeczywiście auto w bardzo dobrym stanie technicznym i z tym przebiegiem to ja bym się nie zastanawiał. Radio z dużym wyświetlaczem możesz sobie podmienić i już będzie całkiem inaczej. Też nie jestem zwolennikiem skóry także dla mnie jej brak to nie minus.
Patrząc jakie strucle tu ludzie pokazują (z super wyposażeniem) i widząc jak ludzie szukają miesiącami tego jedynego- weź tą sztukę jeszcze na weryfikację do warsztatu (chociaż ścieżkę zdrowia w Speed Carze niech zrobią) i cóż.... decyzja należy do Ciebie.

Odnoszę wrażenie, że tutaj niektórzy to typowe sroki. Aby się błyszczało i ociekało przepychem. Kij, że wygodniej korzystać z navi google. Kij, że fotel ustawiasz zazwyczaj max kilka razy w roku (to w kwestii elektrycznego sterowania). I tak ludzie szukają tych super aut z hiper wyposażeniem miesiącami. Jak ktoś ma czas i rzeczywiście elektrycznie sterowana sztuczna świnia na fotelach jest rzeczą absolutnie wymaganą to niech szuka.  ;)

Kolega szukał C5 na taksówkę. 1.6HDI, bez hydro, wyposażenie takie sobie. I jest mega zadowolony. Do jazdy w mieście jako taksówka nic więcej mu nie trzeba. Także C5 nie kupuje się tylko dla komfortu i super wyposażenia. Każdemu według potrzeb, nie generalizujcie.
Każdy szuka tego czego chce i nie każdemu potrzeba max wypasu.
Tym bardziej jak się ma ograniczony budżet. Chyba lepszy młodszy, pewniejszy, w lepszym stanie i gorszym wyposażeniem niż starszy, bardziej wyjeżdżony ale z bajerami?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2018, 23:36:29 wysłana przez Michał Citkowski »
:::było: Saxo MkII 1.5 D, Xsara MkII 2.0 HDi, C5 mkI 2.0HDi
:::jest: Opel Signum 1.9 CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #702 dnia: Styczeń 16, 2018, 23:48:50 »
Dunczycy kupujac nowe auto klasy citroen C5 a nawet i drozsze nie doplacaja do bajerow(w ich mniemaniu)czyli audio na wypasie,kseny,skory,szklane dachy itp.dla nich auto to tylko srodek transportu lub narzedzie pracy.Zamiast doplacac kase ze te wszystkie dodatki wola wydac ja na dobre wakacje (i to nie jedne)a w przypadku auta jako narzedzia pracy kase przeznaczyc na rozwoj firmy.Dunczycy w przeciwienstwie do nas Polakow potrafia liczyc pieniadze i sie z bogactwem az tak nie afiszuja,wracajac do tych cytryn to tak jak pisalem wczesniej podzwonie jutro i sie popytam.O te dwie benzyny tez moge ewent.zasiegnac jakies info.

Offline Łukasz Kowalski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 25
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: volvo v70 II
  • Miejscowość: Łódź
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #703 dnia: Styczeń 16, 2018, 23:55:16 »
Dunczycy kupujac nowe auto klasy citroen C5 a nawet i drozsze nie doplacaja do bajerow(w ich mniemaniu)czyli audio na wypasie,kseny,skory,szklane dachy itp.dla nich auto to tylko srodek transportu lub narzedzie pracy.Zamiast doplacac kase ze te wszystkie dodatki wola wydac ja na dobre wakacje (i to nie jedne)a w przypadku auta jako narzedzia pracy kase przeznaczyc na rozwoj firmy.Dunczycy w przeciwienstwie do nas Polakow potrafia liczyc pieniadze i sie z bogactwem az tak nie afiszuja,wracajac do tych cytryn to tak jak pisalem wczesniej podzwonie jutro i sie popytam.O te dwie benzyny tez moge ewent.zasiegnac jakies info.
Dokładnie, w Danii dziwiłem się, że samochody mają tam często stare. Wynika to również z wysokich podatków, jakie płacą za nowy samochód.
Dunczycy kupujac nowe auto klasy citroen C5 a nawet i drozsze nie doplacaja do bajerow(w ich mniemaniu)czyli audio na wypasie,kseny,skory,szklane dachy itp.dla nich auto to tylko srodek transportu lub narzedzie pracy.Zamiast doplacac kase ze te wszystkie dodatki wola wydac ja na dobre wakacje (i to nie jedne)a w przypadku auta jako narzedzia pracy kase przeznaczyc na rozwoj firmy.Dunczycy w przeciwienstwie do nas Polakow potrafia liczyc pieniadze i sie z bogactwem az tak nie afiszuja,wracajac do tych cytryn to tak jak pisalem wczesniej podzwonie jutro i sie popytam.O te dwie benzyny tez moge ewent.zasiegnac jakies info.
Byłoby fajnie  :)

Offline Piotr Rednicki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 (X7) 2.0 HDI
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #704 dnia: Styczeń 17, 2018, 00:32:01 »
Dzień dobry, witam Panów! Chciałbym się przywitać gdyż na forum jestem nowy.
Od jakiegoś dłuuuuższego czasu przymierzam się do zakupu C5.


Byłbym niezwykle wdzięczy jakby Panowie mogli się wypowiedzieć na temat dwóch egzemplarzy które znalazłem na otomoto.


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-xxx-exlusive-xxx-skora-masaze-alufelgi-ID6zrfAY.html


oraz


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-hydropneumatyka-navi-ksenony-automat-polskory-ID6ztKrd.html#be9a9fa5ec


Z góry dziękuję!  :)

Co do pierwszego samochodu to w wersji Exclusive nie występowały te felgi - są ze słabszej wersji, czyli prawdopodobnie nie od tego samochodu, ale niech ktoś inny się wypowie... Sprzedawcy nie poznałem, bo jak szukałem samochodu to sprzedał interesujący mnie model zanim zdążyłem go obejrzeć...

Natomiast drugiego sprzedawcę poznałem (dla jasności to handlarz/komis w Kobierzycach) i to jest ten typ (nazwijmy "hurraoptymistyczny" - "Panie to tylko drobiazg"), że jak sprawdzisz auto i wszystko jest tip-top to sprawdź ponownie, bo na pewno coś ważnego przeoczyłeś :) U mnie wątpliwości budził przed wszystkim przebieg auta - tak około 100.000 mniejszy niż powinien - patrząc na zużycie niektórych elementów.
W danym samochodzie zwróć uwagę na zaparowane reflektory i brak zdjęcia silnika (handlarz nie popełnia takiego błędu, więc to celowe).

Prywatnie radzę wspominane wcześniej Mysłowice (w razie czego poczekaj, aż coś ściągną), bo wierz mi bliżej nic dobrego nie znalazłem (samochodu i handlarza).

Offline Robert Słomczewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 70
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Exclusive, Skoda Octavia
  • Zainteresowania: Konie, dobry film, zwiedzanie
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #705 dnia: Styczeń 17, 2018, 08:25:09 »
Witam. Odnośnie Mysłowic to jestem u nich przynajmniej raz w tygodnij, bo sprowadzają ta jakoś. Pisałem że na dniach mają mieć, coś fajnego. A tak na marginesie oglądał może ktoś tego citroena
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-tourer-2-0hdi-163-panorama-hydroactiv-iii-ledbixenon-white-pearl-ID6zrdUR.html
Jakieś uwagi.
Dziękuję

Offline Machoński Tomasz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 950
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: Lexus NX, był C5 X7 Exclusive Tourer 2.0 lpg
  • Miejscowość: Katowice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #706 dnia: Styczeń 17, 2018, 09:28:11 »
Jeździ auto a nie wyposażenie. Jeżeli to rzeczywiście auto w bardzo dobrym stanie technicznym i z tym przebiegiem to ja bym się nie zastanawiał. Radio z dużym wyświetlaczem możesz sobie podmienić i już będzie całkiem inaczej. Też nie jestem zwolennikiem skóry także dla mnie jej brak to nie minus.
Patrząc jakie strucle tu ludzie pokazują (z super wyposażeniem) i widząc jak ludzie szukają miesiącami tego jedynego- weź tą sztukę jeszcze na weryfikację do warsztatu (chociaż ścieżkę zdrowia w Speed Carze niech zrobią) i cóż.... decyzja należy do Ciebie.

Odnoszę wrażenie, że tutaj niektórzy to typowe sroki. Aby się błyszczało i ociekało przepychem. Kij, że wygodniej korzystać z navi google. Kij, że fotel ustawiasz zazwyczaj max kilka razy w roku (to w kwestii elektrycznego sterowania). I tak ludzie szukają tych super aut z hiper wyposażeniem miesiącami. Jak ktoś ma czas i rzeczywiście elektrycznie sterowana sztuczna świnia na fotelach jest rzeczą absolutnie wymaganą to niech szuka.  ;)

Kolega szukał C5 na taksówkę. 1.6HDI, bez hydro, wyposażenie takie sobie. I jest mega zadowolony. Do jazdy w mieście jako taksówka nic więcej mu nie trzeba. Także C5 nie kupuje się tylko dla komfortu i super wyposażenia. Każdemu według potrzeb, nie generalizujcie.
Każdy szuka tego czego chce i nie każdemu potrzeba max wypasu.
Tym bardziej jak się ma ograniczony budżet. Chyba lepszy młodszy, pewniejszy, w lepszym stanie i gorszym wyposażeniem niż starszy, bardziej wyjeżdżony ale z bajerami?

Niestety płaci się srogo za wyposażenie.Auto autu nie równe. Kupując salonówkę przy niektórych markach trzeba sie liczyc z tym,że max doposażona wersja jest dwa razy droższa od podstawy. Szxał jest na Dacie.Wszyscy to kupują bo fajnie wygląda a nie interesuje ich to,że szyby maja na korbkę i brak radia.

Offline Piotr Domitrz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 8
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Opel
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #707 dnia: Styczeń 17, 2018, 12:50:04 »
Panowie a co myślicie o tym? Cena trochę wysoka jak na ten rocznik.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-citroen-c5-x7-3-0-hdi-prywatnie-240-km-max-wersja-ID6zsGaA.html

Czy przebieg 240k, jeśli jest prawdziwy, stwarza jakieś realne zagrozenia nieuchronnych napraw?

Vin VF7RWX8ZAAL502851


Offline Piotr Słaby

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 20
  • Skąd: Wolsztyn
  • Posiadany samochód: Ford Focus 2003 1,8tdci
  • Zainteresowania: rugby, łucznictwo
  • Miejscowość: Wolsztyn
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #708 dnia: Styczeń 17, 2018, 12:59:37 »
Panowie a co myślicie o tym? Cena trochę wysoka jak na ten rocznik.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-citroen-c5-x7-3-0-hdi-prywatnie-240-km-max-wersja-ID6zsGaA.html

Czy przebieg 240k, jeśli jest prawdziwy, stwarza jakieś realne zagrozenia nieuchronnych napraw?

Vin VF7RWX8ZAAL502851
Sugeruję zakup raportu VIN, dla tego autka jest historia, szansa na potwierdzenie przebiegu, więc warto zainwestować 39 zł.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #709 dnia: Styczeń 17, 2018, 13:00:25 »
Co do tego Dunczyka Używane Citroën C5 - 29 900 PLN, 150 000 km, 2011 - otomoto.pl
to ostani serwis w aso mial w lutym 2015r.i byly wymieniene filtry lacznie z filtrem paliwa,z histori napraw to przez caly czas uzytkowania tylko serwis olejowo-filtrowy.Na zjeciach widzialem ze ma jeszcze kwity z innego warsztatu gdzie byl serwisowany.

Offline Piotr Słaby

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 20
  • Skąd: Wolsztyn
  • Posiadany samochód: Ford Focus 2003 1,8tdci
  • Zainteresowania: rugby, łucznictwo
  • Miejscowość: Wolsztyn
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #710 dnia: Styczeń 17, 2018, 13:04:40 »
Co do tego Dunczyka Używane Citroën C5 - 29 900 PLN, 150 000 km, 2011 - otomoto.pl
to ostani serwis w aso mial w lutym 2015r.i byly wymieniene filtry lacznie z filtrem paliwa,z histori napraw to przez caly czas uzytkowania tylko serwis olejowo-filtrowy.Na zjeciach widzialem ze ma jeszcze kwity z innego warsztatu gdzie byl serwisowany.
Jeżeli tylko eksploatacyjne, to bardzo dobrze rokuje. Wielkie dzięki!
P.S. To jakie piwo?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Offline Robert Słomczewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 70
  • Skąd: Sosnowiec
  • Posiadany samochód: Citroen C5 x7 Exclusive, Skoda Octavia
  • Zainteresowania: Konie, dobry film, zwiedzanie
  • Miejscowość: Sosnowiec
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #711 dnia: Styczeń 17, 2018, 14:44:20 »
Gdzie zamówić sprawdzenie win za 39 pln.
I jak ktoś by mógł okiem rzucić na cytrynkę którą podałem wcześniej.

Offline Piotr Słaby

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 20
  • Skąd: Wolsztyn
  • Posiadany samochód: Ford Focus 2003 1,8tdci
  • Zainteresowania: rugby, łucznictwo
  • Miejscowość: Wolsztyn
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #712 dnia: Styczeń 17, 2018, 15:23:19 »
Gdzie zamówić sprawdzenie win za 39 pln.
I jak ktoś by mógł okiem rzucić na cytrynkę którą podałem wcześniej.
Jest dużo stron, ja ostatnio robiłem np. tu
www.automo.pl

Poprzednio w:
Www.autodna.pl
Www.autoraport.pl
Www.autobaza.pl

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Offline Dawid Niekel

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Aktualnie: C5 X7 2.0HDI 2011r Był: XM 2.1 TD D12, 1995r, Saxo 1.4 VTL 1996r
  • Miejscowość: Kraków
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #713 dnia: Styczeń 17, 2018, 16:17:03 »
Swojego szukałem przez ok. 1.5 roku, w końcu trafiłem odpowiednią sztukę, z tego co mogę powiedzieć:

1. Silnik polifta (163 km) jest dużo żwawszy względem 136 konnego przy takim samym  spalaniu.
2. Podobno w wersjach przedliftowych lubiały padać pompy hydrauliki.

Offline Tomasz Urban

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Skąd: Polska
  • Posiadany samochód: Szukam C5...
  • Miejscowość: Polska
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #714 dnia: Styczeń 17, 2018, 18:58:58 »
Witam,


Czy szpara między maską a nadkolem nie jest za duża? Czy mi się wydaje? :)





Dodatkowo podaję VIN: VF7RDRHHABL546915


Z prośbą o weryfikację.


Offline Adam Szydłowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 268
  • Skąd: Stalowa Wola/Nisko
  • Posiadany samochód: 508 RXH 180 KM
  • Miejscowość: Stalowa Wola/Nisko
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #715 dnia: Styczeń 18, 2018, 19:29:32 »
Tak ze zdjęcia to wersja "multikolor". Do tego fele z 407 muszą wzbudzać czujność przy zakupie...

Offline Tomek Zoń

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 40
  • Skąd: Nadarzyn
  • Posiadany samochód: C5 Tourer 2.0 HDI 163 KM, C5 Sedan 2.0 HDI 140KM
  • Miejscowość: Nadarzyn
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #716 dnia: Styczeń 18, 2018, 22:17:20 »
Zdecydowałem się na C5 z Dąbrowy G. We wtorek będę odbierał po załatwieniu blach i oc. Zobaczymy jak się auto będzie sprawować przez najbliższy czas.

Ps. C5 z Janek miala 2 kolizje we Francji, z czego jedną z winy właściciela, co kosztowało go mandatem 450eu.

Oglądałem tą C5 z Jabłonowa/Janek. Miernik pokazał równy lakier po całości także pewnie zderzak mógł być robiony. Generalnie auto wygląda na swój przebieg. Normalne rysy od przytrzaśnietych pasów i parę odprysków. Środek też ok. Zaniepokoiły mnie dwie sprawy. Silnik skacze po dodaniu gazu, wystarczy zrobić krótkie dodanie gazu i cała buda lata. Dwumasy nie słychać. Przebieg ładnie udokumentowany fakturami. Z tym, że nic nie było konkretnego robione tylko serwisy olejowe i ostatni właściciel to kobieta.

Drugi problem to zawieszenie. Jeździłem do tej pory tylko 2 C5-tkami jedną z przebiegiem 160 tyś a drugą 200-250+. W obydwu zawieszenie było moim zdaniem lepsze. Bujało niemiłosiernie, po przełączeniu na sport niewielka poprawa. Z tego co tu wyczytałem to sfery do roboty. Przednie miały wycieki przy wężykach i jakieś dziwne ślady jakby od nacięcia. Pasażerowi było niedobrze po przejechaniu 100 metrów z prędkością 30 km ...

Przejechałem się tylko po placu bo komis życzy sobie 100-250 za jazdę próbną nie zakończoną kupnem a wyjazd na sprawdzenie do serwisu to kolejne 250 + oczywiście koszty serwisu  :o .

Oglądałem auto dokładnie i mimo wszystko chciałem się umówić i sprawdzić w serwisie ale tego samego dnia cena została zmieniona na wyższą... Podsumowując do płynnej ceny trzeba doliczyć rozrząd, być może sfery, na pewno coś w zawieszeniu, poduszki silnika, tarcze też miały wyraźny rant. Trochę słabo w ciemno kupować bo jak się policzy to 40 tyś jak nic.

Offline Piotr Sztandera

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 4
  • Skąd: Parszów
  • Posiadany samochód: Renault Megane II 1.6 16V
  • Zainteresowania: Bieganie
  • Miejscowość: Parszów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #717 dnia: Styczeń 19, 2018, 07:24:35 »
Też ogladałem egzeplarz z Jabłonowa/Janek na pewno wymieniane dwie boczne tylnie szyby z lewej strony, podczas jazdy próbnej cos huczało z prawej strony przód. Przed zmianą ceny sprzedawaca zjechał na 32000zł mimo to nie zdecydowałem się, choć trzeba przyznać że wnętrze w bardzo dobrym stanie.

Offline Tomasz Zemlak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 14
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI BVA AM6
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #718 dnia: Styczeń 19, 2018, 16:44:37 »
Koledzy, co uważacie o tym modelu ?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-140-km-panorama-pdc-pneumatyka-oplacony-ID6zwg6S.html#3cafeb3413

Przebieg 140k trochę niski jak na rok 2008 ?
Vin VF7RWRHF854088988

Offline Paweł Malinowski

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 2 255
  • Skąd: Ełk
  • Posiadany samochód: Same Peugeoty
  • Zainteresowania: SPORT MECHANIKA ŻEGLARSTWO
  • Miejscowość: Ełk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #719 dnia: Styczeń 19, 2018, 18:44:23 »
Koledzy, co uważacie o tym modelu ?
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-140-km-panorama-pdc-pneumatyka-oplacony-ID6zwg6S.html#3cafeb3413

Przebieg 140k trochę niski jak na rok 2008 ?
Vin VF7RWRHF854088988

Przebieg wydaje się być ok, aż dziwne. Dość tani, wyposażenie takie sobie, choć ta panorama fajna rzecz. Pytanie czy bity a raczej jak bity, bo cena dość niska jak na taki przebieg...

22/05/2013    002428P01    PEVS8UJ01    00002052P3    SPRZ­G O KPL.    38K    63440    DE
22/09/2010    002428P01    PEVEODD01    00005271L3    SI‹OWNIK PRZ LH    030    30700    DE
22/09/2010    002428P01    PEVEODE01    00000000000MCMM    TELEPROGRAMOWANIE SOFT DW 10    MCM    30700    DE
22/09/2010    002428P01    PEVEODF01    00000000000MCKM    NAK?ADKI BOCZNE PRZEDNIEJ SZYBY    MCK    30700    DE
22/09/2010    002428P01    PEVEODG01    00000000000MDBM    PRZEGUBY KULISTE SI?OWNIKÓW KLAPY T    MDB    30700    DE
22/09/2010    002428P01    PEVEODH01    00000000000MCLM    NAK?ADKA SPOJLERA KLAPY TYLNEJ    MCL    30700    DE
Nasze Cytyny :
Mój Zx v6, był i nie ma....

Obecnie Peugeot 308 oraz 407 coupe v6


Offline Rafał Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 22
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: Peugot 407 w Planie c5X7
  • Zainteresowania: cnc
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #721 dnia: Styczeń 20, 2018, 15:34:09 »
Witam proszę o rozkodowanie nr vin citroena C5: VF7RWRFJC9L541342 Jeżeli jest możliwość sprawdzenia historii serwisowej to również bym prosił.

;D Z góry dzięki.

Offline Paweł Malinowski

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 2 255
  • Skąd: Ełk
  • Posiadany samochód: Same Peugeoty
  • Zainteresowania: SPORT MECHANIKA ŻEGLARSTWO
  • Miejscowość: Ełk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #722 dnia: Styczeń 20, 2018, 18:10:53 »
Rozkodowanie vin w dziale Citrotech. Nie róbcie tu bałaganu. Tu ewentualnie historia jeśli ktoś ma.
Nasze Cytyny :
Mój Zx v6, był i nie ma....

Obecnie Peugeot 308 oraz 407 coupe v6

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #723 dnia: Styczeń 20, 2018, 20:28:48 »
Paweł, a po czym poznać plus?

Offline Wojciech Kmera

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 657
  • Skąd: ok. Katowic
  • Posiadany samochód: Były: C5 II 2.2 HDi SX+, C6 2.7 HDi V6 Exclusive. Jest: C5 X7 2.0 HDi 163 Exclusive
  • Miejscowość: ok. Katowic
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #724 dnia: Styczeń 21, 2018, 14:53:01 »
Nie ma czegoś takiego jak Exclusive Plus. Najwyższa wersja wyposażenia bazowego to Exclusive a wszystko dodatkowo to pakiety, o które można było wzbogacić Exclusive.
Fantômas se déchaîne...