Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 489064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin Hlibowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 47
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 (X7) 2.2 HDI Exclusive 2012 r., Lancia Kappa 2.4 JTD
  • Miejscowość: Wrocław

Offline Grzegorz Łukasik

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Janów Lubelski
  • Posiadany samochód: Sprzedałem, jestem na etapie zakupu Cytrynki
  • Miejscowość: Janów Lubelski
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #876 dnia: Luty 06, 2018, 20:17:16 »
Jutro przy okazji oglądania Peugeota 308 dla mojego brata ogarnę temat takich oto dwóch C5 które ten sam dealer ma na sprzedaż:

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-salon-polska-dealer-autoryzowany-serwis-aso-po-wym-rozrzadu-ID6zusvh.html

Jeżeli kogoś interesowałby ten egzemplarz to niech da znać, szczegółowo dowiem się w ASO co tam w trawie piszczy.

Z ciekawości przewiozę swoje 4 litery też c5tką z faktycznym przebiegiem 312 000km:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-okazja-salon-polska-dealer-autoryzowany-vat-23-ID6zvSIH.html
Cześć. I jak jeździłeś tą za 20 000 zł. Jak wrażenia z jazdy i ogólnie jaki stan auta. Jestem na etapie szukania C5. Warto się nią zainteresować?

Offline Michał Citkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 764
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Opel Signum 1.9CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lublin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #877 dnia: Luty 06, 2018, 22:08:09 »
Jutro przy okazji oglądania Peugeota 308 dla mojego brata ogarnę temat takich oto dwóch C5 które ten sam dealer ma na sprzedaż:

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-salon-polska-dealer-autoryzowany-serwis-aso-po-wym-rozrzadu-ID6zusvh.html

Jeżeli kogoś interesowałby ten egzemplarz to niech da znać, szczegółowo dowiem się w ASO co tam w trawie piszczy.

Z ciekawości przewiozę swoje 4 litery też c5tką z faktycznym przebiegiem 312 000km:
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-okazja-salon-polska-dealer-autoryzowany-vat-23-ID6zvSIH.html
Cześć. I jak jeździłeś tą za 20 000 zł. Jak wrażenia z jazdy i ogólnie jaki stan auta. Jestem na etapie szukania C5. Warto się nią zainteresować?

Te 20 000zł to netto także końcowo wychodzi razem prawie 25.
Nie jeździłem gdyż jest aktualnie na lakierni, lakierują jej przedni zderzak bo był spękany i ze sporymi odpryskami.
Z tego co mówił szef działu używanych to auto serwisowane u nich, z pełną historią.
Będzie w przyszłym tygodniu na placu.
Tą droższą nie jeździłem bo zbrakło czasu, zrobiło się późno a musiałem jeszcze pojechać obejrzeć 308 SW dla mnie ;)
:::było: Saxo MkII 1.5 D, Xsara MkII 2.0 HDi, C5 mkI 2.0HDi
:::jest: Opel Signum 1.9 CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06

Offline Krzysztof Muzyka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 19
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III 2.0HDI Exclusive, 140KM, 2009 rok
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #878 dnia: Luty 07, 2018, 09:08:51 »
Cześć Co myślicie o https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-bezwypadkowy-salon-polska-i-wlasciciel-ID6zzfML.html


Wygląda bardzo obiecująco, może ktoś sprawdzić VIN?


VF7RDRHF854091629


Z góry dzięki

Offline Machoński Tomasz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 950
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: Lexus NX, był C5 X7 Exclusive Tourer 2.0 lpg
  • Miejscowość: Katowice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #879 dnia: Luty 07, 2018, 09:21:55 »
Cześć Co myślicie o https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-bezwypadkowy-salon-polska-i-wlasciciel-ID6zzfML.html


Wygląda bardzo obiecująco, może ktoś sprawdzić VIN?


VF7RDRHF854091629


Z góry dzięki
przy takim przebiegu sprzęgło i dwumasa nie pada.

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #880 dnia: Luty 07, 2018, 10:06:29 »
Część,

Ktoś spoglądał może na ten ?

Poprosiłem o VIN, przebieg biski, wyposażenie dobte, automat, ten ostatni ew największą niewidomą.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-140-km-automat-ID6znekH.html

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #881 dnia: Luty 07, 2018, 10:40:10 »
Część,

Ktoś spoglądał może na ten ?

Poprosiłem o VIN, przebieg biski, wyposażenie dobte, automat, ten ostatni ew największą niewidomą.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-140-km-automat-ID6znekH.html

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Wygląda ładnie,  jak na benzynę 2.0 dobrze wyposażony szkoda że nie ma nawigacji. Przebieg bardzo niski ale nie ma gazu więc może być realny
Navi minus,ale dla mnie nie jakiś duży, reszta nadrabia. Spróbuję wybadac, ciekawe czy automat nie wyrzuca błędów. Czekam na VIN.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #882 dnia: Luty 07, 2018, 11:20:01 »
Cześć Co myślicie o https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-bezwypadkowy-salon-polska-i-wlasciciel-ID6zzfML.html


Wygląda bardzo obiecująco, może ktoś sprawdzić VIN?


VF7RDRHF854091629


Z góry dzięki
przy takim przebiegu sprzęgło i dwumasa nie pada.
U mnie przy nie wielu więcej musiałem wymienić bo simering puścił. Z tego co mi mechanik powiedział to była partia felernych simeringów i to w miarę częsty przypadek - ale rzeczywiście sprzęgło i dwumasa które zostały wyjęte z auta o podobnym przebiegu w bardzo dobrym stanie były - nie kwalifikowały się do wymiany w związku ze zużyciem.

Co do auta to widać , że na pewno posiadało 1 szkodę.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

Offline Krzysztof Muzyka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 19
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III 2.0HDI Exclusive, 140KM, 2009 rok
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #883 dnia: Luty 07, 2018, 11:23:00 »
Cześć Co myślicie o https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-bezwypadkowy-salon-polska-i-wlasciciel-ID6zzfML.html


Wygląda bardzo obiecująco, może ktoś sprawdzić VIN?


VF7RDRHF854091629


Z góry dzięki
przy takim przebiegu sprzęgło i dwumasa nie pada.
U mnie przy nie wielu więcej musiałem wymienić bo simering puścił. Z tego co mi mechanik powiedział to była partia felernych simeringów i to w miarę częsty przypadek - ale rzeczywiście sprzęgło i dwumasa które zostały wyjęte z auta o podobnym przebiegu w bardzo dobrym stanie były - nie kwalifikowały się do wymiany w związku ze zużyciem.

Co do auta to widać , że na pewno posiadało 1 szkodę.




Sprzedający powiedział to lakierowanym tylnim zderzaku. Podjade obejrzec i ocenię. Może uda się zajechać do ASO i zbadać dokładnie sytuację.
Zdjęcia w ogłoszeniu są dosyć słabej jakości, widzicie coś jeszcze dziwnego?


borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #884 dnia: Luty 07, 2018, 20:21:10 »
Część,

Ktoś spoglądał może na ten ?

Poprosiłem o VIN, przebieg biski, wyposażenie dobte, automat, ten ostatni ew największą niewidomą.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-140-km-automat-ID6znekH.html

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Wygląda ładnie,  jak na benzynę 2.0 dobrze wyposażony szkoda że nie ma nawigacji. Przebieg bardzo niski ale nie ma gazu więc może być realny
Navi minus,ale dla mnie nie jakiś duży, reszta nadrabia. Spróbuję wybadac, ciekawe czy automat nie wyrzuca błędów. Czekam na VIN.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpada koszt rejestracji,  użytkownik coś pewnie powie więcej niż handlarz,  a to jest chyba z prywatnych rąk. Jak przebieg jest wiarygodny i nie było mocno tłuczone to takie auto jeszcze sporo pojeździ i warto go rozważyć
Zapytaj właściciela czy ma konto na tym forum  :)

Dostałem odpowiedź i VIN (VF7RWRFJF9L516357), szczerze to jestem raczej ostrożniejszy jak byłem. Właściciel odpisał, bardzo dokładnie, w sposób raczej wskazujący, iż daleko mu do bycia handlarzem, iż dzisiaj odebrał samochód z serwisu, wymieniony został olej i filtry, rozrząd, klocki hamulcowe (nie napisał które), poduszka silnika i jeden amortyzator z przodu, tak jeden..., dodatkowo czujnik poziomu oleju. Twierdzi, ze samochód nie miał stłuczki, a przynajmniej nic na to nie wskazuje ani jak sprawdzał miernikiem nigdzie nie było "szpachli" lub śladów napraw blacharskich. Ktoś ponoc jak oglądał ten samochód mierzył go miernikiem i prawdopodobnie tylne drzwi lewe i prawe mogły być malowane. Sprzedaż auta ze względu na kwestie mieszkaniowe-kredytowanie, wkład własny. Na wszystko na dokumenty. Niby wszystko ok a sam nie wiem co myśleć.

Offline Dariusz Kłeczek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 8 803
  • Skąd: Trzebinia/Birmingham
  • Posiadany samochód: BX 1,9 GTi; AX 1,5 D
  • Zainteresowania: fotografia, nurkowanie
  • Miejscowość: Trzebinia/Birmingham
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #885 dnia: Luty 07, 2018, 20:25:30 »
Siłowniki hydrauliczne to nie klasyczne amortyzatory, nie trzeba wymieniać parami.
BX 1,9 GTi 1991 już automat 213.000 km
AX 1,5 D Spot 1996 127.000 km
RENAULT TRAFIC 2,0 DCi 2007 224.000 mil
Hyundai IX35 1,7 CRDi 2014 79.000 mil

Offline Krzysztof Muzyka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 19
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III 2.0HDI Exclusive, 140KM, 2009 rok
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #886 dnia: Luty 07, 2018, 20:39:46 »
Hej Cytryniarze


Trafiłem na takie ogłoszenie, dostałem numer VIN od sprzedającego.


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-excluziwe-navi-xenon-led-ID6zk33E.html


VIN: VF7RDRHF8AL565015


Kolor nadwozia: EZR - LAKIER SZAROŚĆ ALUMINIUM
Daltonistą nie jestem, na zdjęciach czarny :)

Czy może być błędnie rozkodowany VIN na service.citroen.com czy raczej auto całe lakierowane?

A może jeszcze inaczej, źle przepisany VIN

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #887 dnia: Luty 07, 2018, 20:43:26 »
Siłowniki hydrauliczne to nie klasyczne amortyzatory, nie trzeba wymieniać parami.

Dzięki, nie wiedziałem:)

Offline Stachów Marcin

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 52
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 HDI 163 Business
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #888 dnia: Luty 07, 2018, 20:50:49 »
Hej Cytryniarze
Off top. Ostatnio jak byłem w serwisie to przy mnie kierownik rozmawiał z klientem. Cytuję" nie proszę pana, wg vinu który mi pan podał , to pańskie auto to 1.4 diesel a nie 1.1 benzyna i nie jestem pani w stanie dobrać rozrządu w związku z powyższym...." . Trzy razy wklepywał i upewniał się czy dobrze i za każdym razem to samo...Także jeszcze u nas wszystko możliwe...

Trafiłem na takie ogłoszenie, dostałem numer VIN od sprzedającego.


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-excluziwe-navi-xenon-led-ID6zk33E.html


VIN: VF7RDRHF8AL565015


Kolor nadwozia: EZR - LAKIER SZAROŚĆ ALUMINIUM
Daltonistą nie jestem, na zdjęciach czarny :)

Czy może być błędnie rozkodowany VIN na service.citroen.com czy raczej auto całe lakierowane?

A może jeszcze inaczej, źle przepisany VIN

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #889 dnia: Luty 07, 2018, 21:24:36 »
Hej Cytryniarze


Trafiłem na takie ogłoszenie, dostałem numer VIN od sprzedającego.


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-hdi-excluziwe-navi-xenon-led-ID6zk33E.html


VIN: VF7RDRHF8AL565015


Kolor nadwozia: EZR - LAKIER SZAROŚĆ ALUMINIUM
Daltonistą nie jestem, na zdjęciach czarny :)

Czy może być błędnie rozkodowany VIN na service.citroen.com czy raczej auto całe lakierowane?

A może jeszcze inaczej, źle przepisany VIN
Rwczej masz vin z innego auta. Żaluzji z tyłu też nie ma wg. VIN, na zdjęciach są.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Krzysztof Muzyka

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 19
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III 2.0HDI Exclusive, 140KM, 2009 rok
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #890 dnia: Luty 07, 2018, 21:37:20 »
No to teraz pytanie czy celowo podał mi zły VIN czy się pomylił. Dodatkowo zwróć uwagę, że ma dwie rury wydechowe, silnik 2.0 HDI. W tej wersji tego nie było. Przez telefon zapytałem o to, sprzedający stwierdzi, że sam to montował. Ogólnie mam tam ponad 250km wiec odpuszczam sobie wycieczkę bo dużo niewiadomych.

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #891 dnia: Luty 07, 2018, 22:18:21 »
Rurki z tyłu nie są orginalne tylko od jakiegoś kowala i światła też tylne są przed liftowe.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 22:43:03 wysłana przez Henryk Guzicki »

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #892 dnia: Luty 07, 2018, 22:48:18 »
Poproś o weryfikację VIN, może to tylko pomyłka. W innym razie ja bym odpuścił
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #893 dnia: Luty 07, 2018, 23:02:42 »
Wracam z kolejnym, nie mogę się przekonać do komisów lub tego typu 'składów', opinie raczej średnie. Obecnie w ofercie mają chyba 4 w benzynie, ale chyba tylko jeden na hydro.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-16v-navi-skora-hydroactive-el-fotele-z-pamieciami-ID6zvUrD.html

Ktoś miał z nimi doczynienia? Poprosiłem o VIN. Przebieg wydaje się realny i jak na ten silnik bezproblemowy.

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #894 dnia: Luty 07, 2018, 23:19:20 »
Ten poprzedni nie ma nawigacji, ale ma grzania foteli i ksenony plus koła na zmianę
I to zdecydowanie bardziej do mnie przemawia, ale  właściciel ponoć wyjeżdża, wracać będzie tylko na weekendy, będę obserwował. Powiedziałem sobie, że nie będę się napalal przy c5, tylko z drugiej strony może coś przejść koło nosa z takim podejściem, trudno być tu mądrym

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Dariusz Kłeczek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 8 803
  • Skąd: Trzebinia/Birmingham
  • Posiadany samochód: BX 1,9 GTi; AX 1,5 D
  • Zainteresowania: fotografia, nurkowanie
  • Miejscowość: Trzebinia/Birmingham
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #895 dnia: Luty 07, 2018, 23:22:50 »
Jak przejdzie, to znaczy że nie była Tobie pisana ;)
BX 1,9 GTi 1991 już automat 213.000 km
AX 1,5 D Spot 1996 127.000 km
RENAULT TRAFIC 2,0 DCi 2007 224.000 mil
Hyundai IX35 1,7 CRDi 2014 79.000 mil

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #896 dnia: Luty 08, 2018, 06:09:56 »
Jak wyjeżdża to samochód zostawia?  bo rozumiem że wyjeżdża gdzieś daleko co tydzień i ten sam odcinek pokonuje w dwie strony. To skąd ten przebieg tego auta? Chyba że faktycznie wyjeżdża gdzieś do pracy i auto w benzynie to słaby pomysł i chce coś innego.
Z tego co mówił, od przyszłego tygodnia dopiero zaczyna, stąd go nie będzie. Powód wymiany podał brak środków na wkład własny do kredytu mieszkaniowego.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Mariusz Chobot

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 639
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 MK3 3.0 HDI 2013, Renault Kadjar 1.2, Opel Meriva
  • Zainteresowania: Elektronika, Informatyka, Klimatyzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #897 dnia: Luty 08, 2018, 09:51:48 »
Wiesz mówić można wszystko. Ja już nawet nie pytam o powód sprzedaży, bo to i tak nie do zweryfikowania. Ciekawe kto powie, sprzedaje bo psuje się, bo jestem niezadowolony itd. Przewaznie, Panie kupiłem dla żony ale za duży, muszę sprzedać bo budowa, bo rozkręcam biznes - lub inne cuda. kupuj samochód nie bajki.
Diagnostyka CDIF 3, Elektronika, Hydraulika pomoc i naprawa, uzupełnianie azotu, sprawdzanie sfer

borkowski

  • Gość
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #898 dnia: Luty 08, 2018, 09:56:10 »
Wiesz mówić można wszystko. Ja już nawet nie pytam o powód sprzedaży, bo to i tak nie do zweryfikowania. Ciekawe kto powie, sprzedaje bo psuje się, bo jestem niezadowolony itd. Przewaznie, Panie kupiłem dla żony ale za duży, muszę sprzedać bo budowa, bo rozkręcam biznes - lub inne cuda. kupuj samochód nie bajki.
Szczera prawda, czasami sam się łapie ,że pomimo tego że sam staram się szczerze określać powody,inni raczej niekoniecznie. Póki co szukam powoli dalej. Dzięki

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Offline Rafał Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 22
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: Peugot 407 w Planie c5X7
  • Zainteresowania: cnc
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #899 dnia: Luty 08, 2018, 17:31:36 »
Wracam z kolejnym, nie mogę się przekonać do komisów lub tego typu 'składów', opinie raczej średnie. Obecnie w ofercie mają chyba 4 w benzynie, ale chyba tylko jeden na hydro.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-exclusive-2-0-16v-navi-skora-hydroactive-el-fotele-z-pamieciami-ID6zvUrD.html

Ktoś miał z nimi doczynienia? Poprosiłem o VIN. Przebieg wydaje się realny i jak na ten silnik bezproblemowy.




Ten komis ma bardzo złe opinie.