Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.  (Przeczytany 79581 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Tomasz Miłoch

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: C5 III 2010 Tourer
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2017, 14:34:21 »
To ja kupiłem to auto z początku postu. Bordowe C5. I jest tak jak opisaliście. Niestety przed zakupem nie mogłem się skontaktować z pierwszym właścicielem. Niestety autoelektryk nadal walczy z tym, żeby działały wiatraki. Próbuje przekodować komputer. Nie udało się i twierdzi, że to przez za małą pojemność pamięci komputera. Po weekendzie ma w jakiś sposób zwiększyć pojemność i wtedy będzie wszystko działać. Oby. Pierwszy właściciel też mi mówił, że mówił tym oszustom z Łodzi jaki jest problem z autem, ale oni się tym nie przejmowali, bo wystawili to auto za o wiele wyższą cenę niż za, którą kupili.

Pytanie do poszkodowanych: Czy udawało się wam wyciągnąć kasę od sprzedającego za zatajenie informacji o uszkodzeniach auta?Czy zostaje tylko sąd. Jeśli sąd - to czy zawsze jest sprawa wygrana na korzyść poszkodowanego?

Offline Dawid Jarecki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 049
  • Skąd: Bielsko-Biała
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 HDI
  • Zainteresowania: Wygodne sofy ;-)
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 25, 2017, 18:56:15 »
Zglos sie do radcy prawnego udzielisz mu pelnimocnictwa a on napisze pismo powola sie na artykuly i sprzedawca bedzie mial 14 dni na naprawe, oddanie czeaci kasy lub na zwrot auta. Z reguly zaden normalny handlarz nie bedsie chcial klopotow bo sprawa przegrana wiec odda ci czesc kasy.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

znikająca cytrynowa szarość Islandii ;-)

Offline Tomasz Miłoch

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: C5 III 2010 Tourer
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 25, 2017, 20:00:55 »
Kupiłem auto na FV. Prowadzę 1-osobową działalność. Rzeczywiście kwoty na fakturach znacznie się różniły. Zarobili na mnie 6 tysięcy. Jak spojrzałem na fakturę zakupu auta przez autokomis to od razu mówili, że tak się robi, że wystawili im fakturę z zaniżoną kwotą, a resztę dopłacili "do ręki"  Też sie już dowiadywałem, że sprawa powinna być wygrana i może się ciągnąć nawet 2-3 lata w sądzie. Te zapisy, które robią na FV o tym, że zapoznałem się ze stanem technicznym auta i nie będe wnosił o zwrot rekojmi to niby nie mają żadnego znaczenia.
Grunt, żeby elektryk naprawił ten komputer, bo bez klimy to troche słabo. Wtedy zadzwonie do tych handlarzy i zażądam zwrotu kosztów naprawy.

Offline Robert Zglinicki

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 837
  • Skąd: Szczecin
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 2.0 Kombi EXCLUSIVE+LPG 2008r
  • Miejscowość: Szczecin
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 25, 2017, 20:18:53 »
I co, myślisz, że Ci oddadza jakąś kasę. Powiedzą idź Pan do sądu. Jak przegra komis to wtedy odda, albo i nie.
Pozdrawiam

Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 25, 2017, 20:22:18 »
FV = sprawa prosta i krótka.
U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Tomasz Miłoch

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: C5 III 2010 Tourer
  • Miejscowość: Poznań
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 25, 2017, 20:24:07 »
Marek Bor - możesz rozwinąć wypowiedź dlaczego FV sprawa krótka i prosta?

Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 25, 2017, 20:34:11 »
Jest łatwiej gdyż nie jesteś konsumentem. Czytaj np. poniżej.

http://autoprawo.pl/pierwsze-kroki-po-kupnie-samochodu-z-wadami/

U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 25, 2017, 20:52:30 »
Nie wiem ile dałeś za auto ale pierwszy właściciel  wyceniał je na 30 do negocjacji. Ten handlarz z łodzi chciał 35

Offline Rafał Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 22
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: Peugot 407 w Planie c5X7
  • Zainteresowania: cnc
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 30, 2017, 20:04:46 »
https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0-benzyna-xenon-panoram-oryginalny-lakier-z-niemiec-ID6z0EPt.html#f7f472ca07




Uwaga handlarz jest nie uczciwy(prawdę mówiąc nie wiem czy są jacyś uczciwi  :P )
Dzisiaj oglądałem tą C5 .Moim zdaniem przebieg mocno cofnięty(całkowicie zdarta skóra z gałki zmiany biegów,kierownica wytarta,fotel kierowcy ,niemal w strzępach.)Do tego Pan handlarz nie ma zamiaru jechać do ASO na przegląd(w ogłoszeniu wyraża na to zgodę).Nie ma możliwości jazdy próbnej(handlarz sam prowadzi).Szyba przednia oryginalna lecz rok produkcji mocno odbiega od roku produkcji samochodu.(nie pamiętam daty).Szyba w prawych tylnych z 2014 roku.Prawy przedni siłownik poci się,podgrzewany przedni prawy  fotel nie grzeje,lewy nie wiem nie sprawdzałem.Klima kiepsko chłodzi (niby świeżo nabita).Wyświetlacz rozmywa się.Z przodu łyse opony jak kolano.Oględziny trwały jakieś dziesięć minut ,strach pomyśleć co bym jeszcze znalazł gdybym oglądnął go dokładniej.trzeba przyznać że faktycznie na samochodzie jest oryginalny lakier.I jeszcze trochę coś o panu handlarzu- Facet wystawia samochód do sprzedaży pod domem z kartką "sprzedam".Więc podjeżdżam i oglądam,a typ z okna na mnie z ry....em.
Co bym nie chciał oglądnąć i gdzie bym nie chciał zajrzeć to typ wyskakuje "a poco" "a na co " .Po prostu nie daje obejrzeć samochodu.
Nr VIN : VF7RWRFJC54039933


Albo z tym numerem jest coś nie tak ,albo po prostu źle zrobiłem zdjęcie i którąś cyferkę, bądź literkę uciąłem .Ale gdyby się komuś udało ,lub chciało to proszę o sprawdzenie numeru VIN.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2017, 20:28:23 wysłana przez Rafał Nowak »

Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 30, 2017, 20:11:04 »
Uciąłeś literkę "V"
U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Rafał Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 22
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: Peugot 407 w Planie c5X7
  • Zainteresowania: cnc
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 30, 2017, 20:29:10 »
Dzięki ,już poprawione.

Offline Rafał Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 22
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: Peugot 407 w Planie c5X7
  • Zainteresowania: cnc
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 30, 2017, 21:48:20 »
Cena jest raczej z wyższej półki.Więc można spodziewać się lepszego stanu. Sprzedający w ogłoszeniu mija się z prawdą. Uwierz że nie jestem poszukiwacze igły i nie szukam nowego w cenie używanego. Liczba postów nie świadczy o tym czy mówię prawdę lub nie. Dla tego podałem VIN by
ktoś kto ma możliwość mógł zweryfikować to co napisałem.Jeżeli wolisz wierzyć handlarzowi ,To nie ma problemu Twoja sprawa.A że widzisz oszustwo tylko w słowie Max wyposażenie ,To mnie wcale nie dziwi,bo przecież nie widziałeś tego samochodu. A ja tak.

Offline Rafał Nowak

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 22
  • Skąd: Żory
  • Posiadany samochód: Peugot 407 w Planie c5X7
  • Zainteresowania: cnc
  • Miejscowość: Żory
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 05, 2017, 16:40:03 »
Naprawić "na częściach używanych"?  ;D  To może lepiej drutem związać ? Będzie taniej.Kolego używkami to sobie sam naprawiaj.Jeszcze raz napiszę ja ten samochód oglądałem ,a Ty nie.
Samochód jest zaniedbany i nie ma nic wspólnego z opisem.A jeżeli chodzi o wyposażenie to kolego co z tego że jest ,jak nie działa .

Offline Mariusz Kalbarczyk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 244
  • Posiadany samochód: Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 05, 2017, 21:47:28 »
Samochód jest zaniedbany i nie ma nic wspólnego z opisem.A jeżeli chodzi o wyposażenie to kolego co z tego że jest ,jak nie działa .
  jeśli to prawda to post jak najbardziej do tego tematu.  Ogłoszenie już zniknęło.  Rafał jeśli masz namiary na sprzedawcę to wrzuć tutaj.  Może komuś oszczędzisz rozczarowania.

 Pawle nie widzę sensu bicia piany o tym co można gdzie i za ile.  To nie ten temat.  Tu wrzucamy info o autach, których stan faktyczny nie odpowiada opisowi bądź jest ewidentnym oszustwem.  Tyle w temacie.
Pozdrawiam

Offline Tadeusz Stromski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 513
  • Skąd: Kamień Pomorski
  • Posiadany samochód: C4 GP excl. MPC 2.0 HDI 08'+C5 X7 2.0 hdi 140excl.
  • Zainteresowania: DYI, Filmy Stanisława Bareji
  • Miejscowość: Kamień Pomorski
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 21, 2017, 13:56:08 »
Oglądałem ostatnio C5 w jednym z goleniowskich komisów, cena 26900, auto z Danii, przebieg ok, wizyta w aso i tak: przednie zawieszenie cieknie z obu siłowników, gumy wahaczy do wymiany, nie działa wspomaganie, koła nie skręcają się do końca w prawo, zapocenie między skrzynią a silnikiem, skrzypią mocno mechanizmy przednich szyb, kompresor klimy nie staruje, auto posiada dużo rdzy na wahaczach i pod maską na mocowaniach kolumn, gdzieś zapuszczało korzenie albo zalane. na plus tylko wnętrze auta.

VIN VF7RWRHRH54077811

Offline Michał Citkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 764
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: Opel Signum 1.9CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lublin
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 21, 2017, 14:35:45 »
Oglądałem ostatnio C5 w jednym z goleniowskich komisów, cena 26900, auto z Danii, przebieg ok, wizyta w aso i tak: przednie zawieszenie cieknie z obu siłowników, gumy wahaczy do wymiany, nie działa wspomaganie, koła nie skręcają się do końca w prawo, zapocenie między skrzynią a silnikiem, skrzypią mocno mechanizmy przednich szyb, kompresor klimy nie staruje, auto posiada dużo rdzy na wahaczach i pod maską na mocowaniach kolumn, gdzieś zapuszczało korzenie albo zalane. na plus tylko wnętrze auta.

VIN VF7RWRHRH54077811

A co ma do tego nieuczciwy handlarz? Tu publikujemy informacje o oszustach a nie autach których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia.
:::było: Saxo MkII 1.5 D, Xsara MkII 2.0 HDi, C5 mkI 2.0HDi
:::jest: Opel Signum 1.9 CDTi '08, Opel Corsa C 1.3CDTi '06

Offline Marek Bor

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 644
  • Skąd: Olsztyn
  • Posiadany samochód: Citroen C5 Kombi 3.0 HDI 241KM 2012 rok Exclusive
  • Zainteresowania: Po za Citroen ujeżdżam jeszcze motocykl Honda Shadow vt750 ACE
  • Miejscowość: Olsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 21, 2017, 22:11:06 »
No cena niska to sobie nowy nabywca wsio naprawi.
U mnie zmiana!!! To już szósta C5 tym razem 2012 rok 3.0HDI oczywiście też w kombi na full wypasie Exclusive.

Offline Tadeusz Stromski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 513
  • Skąd: Kamień Pomorski
  • Posiadany samochód: C4 GP excl. MPC 2.0 HDI 08'+C5 X7 2.0 hdi 140excl.
  • Zainteresowania: DYI, Filmy Stanisława Bareji
  • Miejscowość: Kamień Pomorski
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 17, 2017, 19:41:05 »
Oglądałem ostatnio C5 w jednym z goleniowskich komisów, cena 26900, auto z Danii, przebieg ok, wizyta w aso i tak: przednie zawieszenie cieknie z obu siłowników, gumy wahaczy do wymiany, nie działa wspomaganie, koła nie skręcają się do końca w prawo, zapocenie między skrzynią a silnikiem, skrzypią mocno mechanizmy przednich szyb, kompresor klimy nie staruje, auto posiada dużo rdzy na wahaczach i pod maską na mocowaniach kolumn, gdzieś zapuszczało korzenie albo zalane. na plus tylko wnętrze auta.

VIN VF7RWRHRH54077811

A co ma do tego nieuczciwy handlarz? Tu publikujemy informacje o oszustach a nie autach których stan techniczny pozostawia wiele do życzenia.
a to że w ogłoszeniu stan był niemal idealny, a jak się okazało że są takie usterki, to facet się zasłania że on nie sprawdzał, on nagle nic nie wie i tak dalej... pytam, jak to świadczy o jego uczciwości?

Offline Dawid Jarecki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 049
  • Skąd: Bielsko-Biała
  • Posiadany samochód: C5 MKII 2.0 HDI
  • Zainteresowania: Wygodne sofy ;-)
  • Miejscowość: Bielsko-Biała
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 01, 2018, 01:54:47 »
spojrzcie na to z innej strony.  Nie wazne jaki rok jesli spredawca pisze ze stan bardzo dobry to takiego oczekujemy.  Jesli sie to na miejscu nie zgadza to znaczy ze nas oszukano.  Proste proste.

Wysłane z mojego ZTE A2017G przy użyciu Tapatalka

znikająca cytrynowa szarość Islandii ;-)

Offline Dariusz Kłeczek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 8 803
  • Skąd: Trzebinia/Birmingham
  • Posiadany samochód: BX 1,9 GTi; AX 1,5 D
  • Zainteresowania: fotografia, nurkowanie
  • Miejscowość: Trzebinia/Birmingham
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 01, 2018, 07:31:41 »
Pytanie tylko, czy dla Ciebie stan "bardzo dobry" oznacza to samo, co dla handlarza... :)
Chyba nie do końca zdajesz sobie sprawę, jakie "przystanki" zwożą zza Odry.
Jak ma cztery koła, jedzie, skręca i hamuje, to już wypas.
BX 1,9 GTi 1991 już automat 213.000 km
AX 1,5 D Spot 1996 127.000 km
RENAULT TRAFIC 2,0 DCi 2007 224.000 mil
Hyundai IX35 1,7 CRDi 2014 79.000 mil

Offline Wojciech Kmera

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 657
  • Skąd: ok. Katowic
  • Posiadany samochód: Były: C5 II 2.2 HDi SX+, C6 2.7 HDi V6 Exclusive. Jest: C5 X7 2.0 HDi 163 Exclusive
  • Miejscowość: ok. Katowic
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 07, 2018, 09:05:08 »
Dla przyszłych potencjalnych chętnych - 5 lat temu miał 111000 km, a teraz ma 135000 km.

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-citroen-c5-2-2-hdi-204-km-exclusive-automat-skora-xenon-led-135kkm-ID6zkcjL.html
Fantômas se déchaîne...

Offline Piotr Słaby

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 20
  • Skąd: Wolsztyn
  • Posiadany samochód: Ford Focus 2003 1,8tdci
  • Zainteresowania: rugby, łucznictwo
  • Miejscowość: Wolsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 14, 2018, 12:59:50 »
Auto sprawdzone raportem, rok temu na licytacji w Holandii przebieg był 249 t.km, teraz jest 177 t.km

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-1-6-e-hdi-lift-led-panorama-polskora-klimatronic-alu18-ID6yMf2T.html

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Offline Piotr Słaby

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 20
  • Skąd: Wolsztyn
  • Posiadany samochód: Ford Focus 2003 1,8tdci
  • Zainteresowania: rugby, łucznictwo
  • Miejscowość: Wolsztyn
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 14, 2018, 15:36:34 »
Auto sprawdzone raportem, rok temu na licytacji w Holandii przebieg był 249 t.km, teraz jest 177 t.km

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-1-6-e-hdi-lift-led-panorama-polskora-klimatronic-alu18-ID6yMf2T.html

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Podaj vin dla jasności, skąd mamy wiedzieć że to ten samochód
Jasne:
VF7RW9HR8CL508910

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 14, 2018, 16:32:26 »
I jeszcze gnoje napiszą: "Autko zakupione od pierwszego właściciela z oryginalnym przebiegiem kilometrów potwierdzony książką serwisową, wszystkie przeglądy i wymiany dokonywane były w ASO Citroen"
Sam jak szukałem auta, to co raport to było to samo albo przekręt + szkoda.
Powinni ich wsadzać z urzędu za takie coś. Ktoś znajdzie podaje dane do urzędu a ten po sprawdzeniu się tym zajmuje bez udziału zgłaszającego. Szybko by się wtedy wtedy porządek zrobił. A tak mamy 2018 i można w ..uja na sprzedaży aut robić w żywe oczy w tym państwie...

Dodaję, z tego co pamiętam:
-Modliszewo koło Gniezna, srebrny kombi, VF7RWRHHACL518079, przebieg w ogłoszeniu był coś 16ileś tys km z raportu: 305840km z 09.2017 oraz szkoda 3000-3500€, gdzie w opisie 100% oryginalny lakier i przebieg udokumentowany... Chyba nie ma już tego ogłoszenia, szkoda mi tego co go kupił.
- to samo jest jeszcze z Tomaszowa Lubelskiego srebrny kombi "piękny automat" vin nie mam, bo po łasce dostałem smsem i już skasowany, z raportu było coś ponad 260tys, w ogłoszeniu 164tys, cofnęli o stówkę, tu chociaż nie ściemniał, że ma dokumenty na przebieg. To ogłoszenie dalej wisi na tą chwilę. Nie mógł go nie ruszać i dać ze 2tys mniejszą cenę? Pewnie by się znalazł chętny, może ja, ale tak, to nie gadam z kombinatorami.
I tak dalej i tak dalej...
Jedyny sposób na auto z zagranicy znalezione u handlarza to kupno raportu, nie żałować kilkudziesięciu złotych tylko sprawdzać. Ja uniknąłem dzięki temu kilku dalekich wycieczek a później pewnie wysokich kosztów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2018, 16:58:47 wysłana przez Andrzej Mikulski »

Offline Wojciech Kmera

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 657
  • Skąd: ok. Katowic
  • Posiadany samochód: Były: C5 II 2.2 HDi SX+, C6 2.7 HDi V6 Exclusive. Jest: C5 X7 2.0 HDi 163 Exclusive
  • Miejscowość: ok. Katowic
Odp: C5 X7 Nieuczciwi handlarze - tu wrzucamy info.
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 14, 2018, 21:12:33 »
Ogłoszenie chyba już wykasowane, bo link nie działa.
Fantômas se déchaîne...