Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012  (Przeczytany 5549 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 01, 2022, 22:51:23 »
Tak przepisy przepisami racja jak najbardziej. Ale wiemy wszyscy ze jeżdza i beda jeździć i nie wymieniają .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Patryk Kaniewski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 510
  • Posiadany samochód: C5 X7 2010 2.0HDI 163KM Tourer Exclusive
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 01, 2022, 23:02:03 »
Czyli wracamy do mojego pierwszego posta i stwierdzamy że... są na bakier z prawem. Ja wiem, że to "muszenie" nie bywa egzekwowane, ale w razie "W" czyt. poważnego zdarzenia drogowego, ubezpieczyciela już mogą pewne kwestie interesować. I oto się, tak myślę, głównie rozchodzi.

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2022, 23:10:22 »
Ales uparty. Szukam lamp bo wczoraj sluczka. Przyjechala policja. Co sie stalo - no to co widac ok. Kto winny no ja najechalem na tamtego Pana. Ok. Dowod prawo jazdy dmuchanko. Wszyscy trzezwi pincet zlotych 6 pkt mi panu tamtemu moja polisa dowod zabieramy bo nie ma lampy pan moze jechac. Lawet do domu tyle.

Nikt nikogo o lampy pytal nie bedzie a ubezpieczyl z mojego oc wyplaci szkode tamtemu panu ot i cala sprawa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 01, 2022, 23:19:14 »
A i jeszcze jedno lampę kupie naprawie i pojade na przeglad....a czekaj nie pojade bo zgodnie z prawem musze najpierw wyrobic specjalne tablice rejestracyjne na ten czas zeby pojechac jak chce o wlasnych silach...bo dowod zabrany lezy w UM i nie mam prawa poruszac sie pojazdem bez waznych badan technicznych. Ale przeciez pojazd mial uszkodzona lampe a nie caly sie nie nadawal to w zakresie lampy moge czy nie moge sie nim poruszac...a jak nie znowu laweta go na przeglad dostarczyc. A zycie toczy sie dalej no... i przeglad mam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Piotr Puścian

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 8 255
  • Skąd: Sokołów Podlaski
  • Posiadany samochód: C5 FL 2.0 16V (RFJ) LPG + skrzynia 20MB06 + C-Nomade V2
  • Miejscowość: Sokołów Podlaski
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2022, 09:10:50 »
Oficjalnie laweta na przegląd. Nawet raz tak robiłem aczkolwiek nie w przypadku auta osobowego.

 Obecnie mandat za stłuczkę jest trochę bardziej bolesny. Co też wydaje mi się mało sprawiedliwe, identycznie traktować kierowcę który tylko zbił lampę i takiego co skasował całe auto... No ale to już chyba nie temat na taką dyskusje.

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2022, 09:11:55 »
Oficjalnie laweta na przegląd. Nawet raz tak robiłem aczkolwiek nie w przypadku auta osobowego.

 Obecnie mandat za stłuczkę jest trochę bardziej bolesny.
O tak teraz sie zacznie, tyle ze szczęście z nieszczęściu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Michał Chmura

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 426
  • Posiadany samochód: Ds5
  • Miejscowość: Psk
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2022, 12:35:02 »
Teraz za byle ryskę czy uszkodzoną ramkę tablicy ( mam na myśli znikome "uszkodzenia" ) będzie  "panie 1000 zł" bo wzywam policje. Kolejny przepis dla "bezpieczeństwa" i dzielenia społeczeństwa. Cóż ważniejsze było wyjść na ulice za "wolnymi" mediami a za plecami dostaliśmy socjalny pakiet podatków inflacje i nowy taryfikator "dla bezpieczeństwa" Przepraszam za OT

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 02, 2022, 13:05:43 »
Teraz za byle ryskę czy uszkodzoną ramkę tablicy ( mam na myśli znikome "uszkodzenia" ) będzie  "panie 1000 zł" bo wzywam policje. Kolejny przepis dla "bezpieczeństwa" i dzielenia społeczeństwa. Cóż ważniejsze było wyjść na ulice za "wolnymi" mediami a za plecami dostaliśmy socjalny pakiet podatków inflacje i nowy taryfikator "dla bezpieczeństwa" Przepraszam za OT
A oczywiscie zeby był "nowy lad". Dzis mam jechac o 30 km za miasto to nie wiem jak jechac czy moze lepiej pchac to auto bo za kazdym rogiem beda sie czaic jak złodzieje za winkla zebys tylko 5km/h przekroczyl. Ja uwazam ze trzeba i nalezy karac bo tez co sie dzieje to przyprawia o zawrot glowy, ale wszytsko w granicach rozsadku. Coz beda sady mialy co robic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Jacek Kozłowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 449
  • Posiadany samochód: C5 Sedan BHDI 2015 exclusive
  • Zainteresowania: fotografia, przyroda
  • Miejscowość: Sochaczew
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 02, 2022, 15:36:36 »
Poszukaj tutaj: https://ovoko.pl/  Ja kupowałem tam lewą tylną lampę. O niebo taniej niż w Polsce. Lampa była zgodna z opisem, szybka wysyłka za grosze. Poszperaj może znajdziesz.
Kot chce być zawsze tam, gdzie go nie ma

Offline Daniel Bakiera

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Pruszków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 Tourer 2.0 HDi 140KM 2009r, były Citroen C5 2.0 HDi, Citroen Xantia 1.9 TD 1994
  • Zainteresowania: motoryzacja, muzyka
  • Miejscowość: Pruszków
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 02, 2022, 15:54:09 »
Lampa pasuje jeden do jednego. Zrobiłem to sam, koszt jaki poniosłem to zakup zwykłej lampy pod H7, bebechy przerzuciłem z xenona. Wiem, że dla jednych to rzeźba, dla mnie zaoszczędzone pieniądze, bo zakup używek to chore ceny. Często spłowiałe klosze, nadające się do regeneracji, połamane uchwyty, ale ceny jak za w pełni sprawne od 1tys. w górę. Te ceny utrzymują się od lat, ja swój xęnon robiłem cztery lata temu i ceny były praktycznie takie jak i dziś.

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 02, 2022, 15:55:33 »
Lampa pasuje jeden do jednego. Zrobiłem to sam, koszt jaki poniosłem to zakup zwykłej lampy pod H7, bebechy przerzuciłem z xenona. Wiem, że dla jednych to rzeźba, dla mnie zaoszczędzone pieniądze, bo zakup używek to chore ceny. Często spłowiałe klosze, nadające się do regeneracji, połamane uchwyty, ale ceny jak za w pełni sprawne od 1tys. w górę. Te ceny utrzymują się od lat, ja swój xęnon robiłem cztery lata temu i ceny były praktycznie takie jak i dziś.
I takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuje wiem wszytsko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Daniel Bakiera

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Pruszków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 Tourer 2.0 HDi 140KM 2009r, były Citroen C5 2.0 HDi, Citroen Xantia 1.9 TD 1994
  • Zainteresowania: motoryzacja, muzyka
  • Miejscowość: Pruszków
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 02, 2022, 16:04:39 »
Są nawet gniazda pod tzw. słoneczko, które po założeniu go się zgrzewa. Pod sterownik xenonów wycina się przygotowany otwór, który w tym miejscu jest zdecydowanie cieńszy.

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 02, 2022, 16:16:01 »
Są nawet gniazda pod tzw. słoneczko, które po założeniu go się zgrzewa. Pod sterownik xenonów wycina się przygotowany otwór, który w tym miejscu jest zdecydowanie cieńszy.
Tak to prawda ceny sa w kosmos a przeciez to nie jest wahadłowiec. Dlatego planowałem też sam przerzucić bebechy, klosz przepoleruje i po krzyku za 1/10 ceny 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 360
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: 2x C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 02, 2022, 17:47:41 »


I takiej odpowiedzi oczekiwałem.

Przecież już wcześniej napisałem, że na czarnym jest napis h7/d1r więc pasuje.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 02, 2022, 17:49:02 »
Wiem dziekuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Jacek Wielebski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 457
  • Skąd: Ostrów Wielkopolski
  • Posiadany samochód: Citroen C5 MKIII X7 2017r. 2.0 150KM BleuHDI - Exclusive
  • Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 04, 2022, 20:02:15 »
Lampa pasuje jeden do jednego. Zrobiłem to sam, koszt jaki poniosłem to zakup zwykłej lampy pod H7,

Czy mógłbyś napisać jak to zrobiłeś,bo nie ukrywam, że ja próbowałem oddzielić klosz od obudowy i niestety połamałem i obudowę i klosz.
Będę wdzięczny za info może być na PW

Offline Daniel Bakiera

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Pruszków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 Tourer 2.0 HDi 140KM 2009r, były Citroen C5 2.0 HDi, Citroen Xantia 1.9 TD 1994
  • Zainteresowania: motoryzacja, muzyka
  • Miejscowość: Pruszków
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 05, 2022, 12:28:06 »
Moja "przygoda" zaczęła się od nieprawidłowości lampy. Okazało się, że po stłuczce poprzedni właściciel wymienił xenon na anglika. Kupiłem soczewkę z wersji europejskiej i jak Ty prawie poległem. Naoglądałem się filmów i poczytałem, wydawało się to wszystko proste. Niestety, grzanie obudowy skończyło się kiepskim efektem wizualnym, rant był przegrzany i już nie bardzo pasował. Bardzo ciężkie było wydłubywanie kleju, miałem nadzieję, że nie jest chemoutwardzalny, a wiadomo jak jest z nadzieją. Decyzja, kupuję zwykły reflektor, plan i wykonanie jest takie:
 - ze starego muszę mieć cały klosz i wnętrze, - z nowego obudowa. W starym, multi szlifierką dremela odcinam rant by mieć dostęp do masy klejącej i wydłubuję klosz. Czyszczę go, wyciągam instalację z soczewką i modułem, generalnie wszystko co jest w środku, przy okazji czyszcząc co się da.W "nowym" przecinam klosz dookoła tuż przy rancie, następnie dłutem ze szczeliny powoli usuwam resztę klosza i klej. Demontuje wszystko z wnętrza, wycinam otwór pod moduł, odkurzam i przedmuchuje wnętrze. Montuje wszystkie części, w szczelinę wciskam masę klejącą uszczelniającą, wciskam klosz i zostawiam do stężenia masy. Ot i cała zabawa na kilka godzin. Efekt wizualny? Tak jak oryginał.

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 05, 2022, 12:33:56 »
No wlasnie dzis rozmawialem z firma ktora robi taka impreze sprawa wyglada tak ze musza miec zwykla lampe z angola. Wtedy zrobia. Tylko ze tam jest lepsza zabawa bo tu w lampach klej jest twardy wiec jej rozklejenie kosztuje ok 300 zl przekladka bebechow to ok 100 zl zatem cala zabawa to ok 500 zl dla jeden lampy. Angola kupisz za 150 zl wiec to 600 zl min. I tak rewelacja bo za oryginal 1700. Nawet jak dwie dasz masz to samo na gwarancji za 1200 wiec gra warta roboty. Za to samemu bym sie nie bral jak jest na kleju butylowym bajka powolutku zdejmiesz ale na twardym nie latwo o uszkodzenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Daniel Bakiera

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Pruszków
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 Tourer 2.0 HDi 140KM 2009r, były Citroen C5 2.0 HDi, Citroen Xantia 1.9 TD 1994
  • Zainteresowania: motoryzacja, muzyka
  • Miejscowość: Pruszków
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 05, 2022, 12:44:24 »
Tylko, że samemu zrobisz dokładnie to samo co firma, z jedyną różnicą, że pieniądze zostają w Twojej kieszeni. To jest tylko kwestia by odważyć się i zabrać do działania oraz trochę cierpliwości, nic na siłę, powoli do celu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2022, 12:58:29 wysłana przez Daniel Bakiera »

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 05, 2022, 15:27:35 »
Tylko, że samemu zrobisz dokładnie to samo co firma, z jedyną różnicą, że pieniądze zostają w Twojej kieszeni. To jest tylko kwestia by odważyć się i zabrać do działania oraz trochę cierpliwości, nic na siłę, powoli do celu.
Lampy zamówiłem zobaczymy jak przyjadą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 360
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: 2x C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 05, 2022, 15:43:12 »
....wszystko co jest w środku, przy okazji czyszcząc co się da...
Na pierwszy rzut oka to wszystko wewnątrz da się wyczyścić ale... nie radzę czyścić chromów, bo jest to bardzo cienka metalizacja elementu i łatwo go po prostu zetrzeć, a jeśli ma się pod ręką zwykły wkład z anglika to nie ma na co potem zamienić. Jeśli ktoś się upiera to niech robi to bardzo delikatnie miękką delikatną ściereczką i w rękawiczkach, bo ślady z palców na chromie też ciężko schodzą.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 05, 2022, 15:54:36 »
....wszystko co jest w środku, przy okazji czyszcząc co się da...
Na pierwszy rzut oka to wszystko wewnątrz da się wyczyścić ale... nie radzę czyścić chromów, bo jest to bardzo cienka metalizacja elementu i łatwo go po prostu zetrzeć, a jeśli ma się pod ręką zwykły wkład z anglika to nie ma na co potem zamienić. Jeśli ktoś się upiera to niech robi to bardzo delikatnie miękką delikatną ściereczką i w rękawiczkach, bo ślady z palców na chromie też ciężko schodzą.
Chyba zeby sie pokusic o wersje BLACK czyli zostawic sama soczewke a odblasnik zrobic na czarno. Widzialem takie ale w innych autach nie wiem jak tu by wygladało no i sie zastanawiam jakby wstawil od razu plywajacy kierunek w miejsce leda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 25, 2022, 16:41:35 »
Witajcie. Przepraszam ze nie odpisałem. Plan miałem zacny ale sie skiepścił. Zatem nie jest to takie proste jakby sie wydawać mogło. Po pierwsze zaczałem rozklejac stare połamane lampy. Udało sie jeden odbłysnik wyjac bez uszkodzenia ale drugi juz pod wplywem uderzenia poszedl u gory. Wiec tylko jedna lampa tak naprawdę do naprawy. Szukam odbłysnika prawego ale to nie takie proste. Moje zeby bylo lepiej sa z ledem a to zupelnie inny dołem odbłysnik. Z racj ze odbłyśnik lewy pojechal do regeneracji i czekam na dwie lampy angielskie lewe. Plan jest taki ze z jednej wydre klosz z drogiej obudowe koszt jednej lampy to 100 zl zatem 200 zl i 100 zl za regeneracje odbłysnika = 300 zl wyniesie jedna lampa jak dobrze pojdzie. Nie da sie rozdzielic znaczy da ale zawsze bedzie jakies uszkodzenie czy wynaciagany plastik albo zwyczajnie cos strzeli jak robisz to w warunkach garazowych. Wiec jedna to klosz i niszcze obudowę a druga obudowa i niszczę klosz. I mam 3 elementy klosz odubowe i bebechy reszta tylko złozyc. Dam znac jak poszlo ale za jakis czas narazie czekam ba podzespoly


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Tadeusz Garbacik

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 746
  • Skąd: Lubin
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.2 HDI 204, P308 2.0 HDI RHR,
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Lubin
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 26, 2022, 06:43:09 »
Kiedyś widziałem klosze na aliexpresie. Ciekawe czy pasują do naszych X7?

Offline Bartłomiej Jary

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III X7 2,0 HDi 163 KM AUTOMAT
  • Zainteresowania: sport, narty, siłownia, motocykle
  • Miejscowość: Przemyśl
Odp: Lampy przód C5 III X7 bixenon skrętny led po lift 2012
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 26, 2022, 09:19:10 »
Kiedyś widziałem klosze na aliexpresie. Ciekawe czy pasują do naszych X7?
Tak wiem tylko ze ich cena (jednego) to cena dwoch lamp angielskich. Nawet jak je zniszczysz w sensie zeby z nich odzyskać klosze to Ci wyjdzie dwa w cenie jednego no i masz oryginał. Zrobisz polerke i masz pikabelo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk