Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]  (Przeczytany 5815 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« dnia: Kwiecień 16, 2009, 22:25:12 »
Witam.
Niestety jesli chodzi o jeden samochod to chce zdradzic cytrynki,a mianowicie chce sprzedac jedna xsare.
Do rzeczy :

Citroen Xsara 5d rocznik 2003,listopad,uzytkowany od roku 2004.
Samochodem jezdze trzeci rok,zostal zakupiony jako uzywany(jestem drugim
wlascicielem) w autoryzowanym serwisie Citroena w Pszczynie,wiec jest wglad
do calej przeszlosci samochodu.(Samochod zakupiony i serwisowany w tymze
ASO).Samochod jest bezwypadkowy,mial otarty zderzak,polakierowano go w ASO - jeszcze przed moim zakupem.
Samochod ma faktyczny stan licznika - 70
tys.km.Samochod zadbany i malo jezdzony (piate auto w
domu).Moge wrzucic potem dokladne zdjecia samochodu-sam uwazam,ze jak na 6 letnie auto to wyglada rewelacyjnie,co zreszta czesto slysze:]
GARAZOWANY.
Wiecej o samochodzie i wyposazeniu :
Citroen Xsara 1.6 16V 110 km benzyna,skrzynia manualna 5-biegowa, 5d, jedna
z najbogatszych wersji wyposazenia PRESTIGE,kolor "aluminium metalic".
W sklad wyposazenia wchodza miedzy innymi:
-calosc nadwozia(lusterka,listwy) malowane w kolorze nadwozia
-elektrycznie sterowane szyby z przodu
-elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnetrzne
-czujnik deszczu,swiatel
-radio CD RDS + 6 glosnikow + sterowanie radiem pod kierownica
-ABS
-4 poduszki powietrzne
-klimatyzacja
-komputer pokladowy
-tapicerka czesciowo z alcantary
-szyba przednia asferyczna
-halogeny przeciwmgłowe
-centralny zamek
-immobiliser
-wspomaganie kierownicy
-2 komplety kol,na lato felgi aluminiowe
Samochod posiada hamulcowe tarczowe na wszystkich kolach.

Prosilbym o wycene tejze xsarki,zdjecia (nie najlepsze) sa w dziale opisujacym nasze xsarki (to ta srebrna).
Z gory dzieki :]

  • Gość
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2009, 12:06:15 »
~20.000 zł

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2009, 16:36:11 »
Powiedz mi za ile wystawilbys ja?wiadomo,ze jak bedzie chetny ktos to te 500-1000 zł trzeba zejsc z ceny:]

Offline Maciej Węgrzyn

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 586
  • Skąd: Poznań
  • Posiadany samochód: C5 X7 2.0 16V Tourer Exclusive, SMax 2.0 TDCi
  • Miejscowość: Poznań
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2009, 17:09:33 »
Dam Tobie za nią 16 tyś ;)
były: BX 14 TGE '93, Xsara 1.4 SX '97, Xsara 2.0 VTS '97, C4 1.6 16V Exclusive '06, C5 MkII 2.0 16V Exclusive, C3 Picasso 1.6 VTi Exclusive


Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2009, 20:23:26 »
Za 18  moge sprzedac]

Offline Tomasz Lewandowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 092
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: 1. C4 Grand Picasso 2.0 HDi AUT Exclusive Mk I 2008. 2. Kia Ceed 1.6 CRDI MkI. 3. (Kiedyś) Citroen Xsara II 1.6i 16V Break
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2009, 21:10:23 »
18000 to IMO cena realna, nawet 19000 nie wydaje się być wygórowane; zadbane samochody kosztują, a ten ma w dodatku bardzo dobry silnik, przy obecnych cenach paliw mogący konkurować nawet z HDI. A ta przednia szyba to jest "asferyczna" czy "atermiczna"?
"Nie kupuj używanego Peugeota lub Citroena, jeśli ktoś Ci mówi, że belka była regenerowana po za naszą firmą".  :D

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2009, 22:10:35 »
Co do przedniej szyby to na prospektach Citroena pisze asferyczna(z tego co wiem to asferyczna szyba oznacza szybe wygieta pod katem-wycinek kola,szybą atermiczną jest przy okazji).
Mi glownie chodzilo o to,ze szyba daje odblask niebieski,niektore (nie wszystkie)xsary to posiadaja(renault niektore rowniez posiadaja takie  szyby,ale jak widzialem,to tylko "lepsze" wersje").
Nie potrafie wycenic tego samochodu,ogladalem allegro,ale ciezko jest mi sie ustosunkowac do tamtych cen,albo rocznik za niski,albo przebieg za wysoki,albo silnik 1.4 albo wyposazenie do bani...
Jak bede w domu to wrzuce zdjecia czystej xsarki na alumach,robi wielkie wrazenie,glownie za sprawa koloru lakieru "aluminium metalik".
Najbardziej boli mnie to,ze bede musial wymontowac sprzet audio,ale nowy wlasciciel otrzyma profesjonalnie wygluszona karoserie (czuc roznice:]).



Jeszcze co do cen z allegro,jeden komis zaoferowal mi 15 tys.zl."na wymiane" co uznalem za cene smieszna(chodzilo o wymiane na bmw 320 d 2000r. w gore).
Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego,ze glowna kwestia jest ogladniecie papierow,faktycznego stanu samochodu i przejechanie sie nim,ale chcialbym wiedziec czy sprzedaz bedzie oplacalna (niestety nie mam drukarnii banknotow NBP),bo jesli mam dostac 15-14 tys. zl. to zxa przeproszeniem "olewam system".

Offline Piotr Skrzypek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 681
  • Skąd: Nowa Ruda
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II VTS 2.0 HDI 110 KM
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Telekomunikacja, Informatyka
  • Miejscowość: Nowa Ruda
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:46:00 »
Myśle że cena w granicach 17 tyś - 19 tyś jest jak najbardziej realna do osiągnięcia. Biorąc terażniejszy "kryzys" to niewiadomo jaka realna kwota jest do osiągnięcia za samochód. Ale jak jest tak jak napisane w ogłoszeniu że samochodzik igła to nono :) 18 tyś myśle że dostaniesz spokojnie !
Pozdrawiam - p Y p ( Piotr Skrzypek )
-----------------

-----------------
Potrzebujesz pomocy ? - dzwoń 603083506...

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2009, 13:43:24 »
To powoli chyba zajme sie wystawianiem,ale oprocz lokalnych portali i allegro nic innego nie przychodzi mi do glowy...

Offline Piotr Skrzypek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 681
  • Skąd: Nowa Ruda
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II VTS 2.0 HDI 110 KM
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Telekomunikacja, Informatyka
  • Miejscowość: Nowa Ruda
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2009, 14:44:18 »
Kolego polecam otomoto.pl  i autogielda.pl ! Taniej cie wyjdzie wystawienie i twoje ogłoszenie będzie również na allegro. Qrcze, ze teraz autko sprzedajesz :( Będe szukał takiego egzemplarza jak tylko znajde jakos prace :( A taki jak ty masz by mi najbardziej odpowiadał ! !
Pozdrawiam - p Y p ( Piotr Skrzypek )
-----------------

-----------------
Potrzebujesz pomocy ? - dzwoń 603083506...

Offline Jan Ferde

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 207
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: AR 159, Xsara II 1.6 16v
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2009, 15:53:35 »
Nie wróżę jednak, że Twoja xsara spotka się ze sporym zainteresowaniem za cenę 18-20 tys. zł. Niestety wartość auta mocno zaniżają strupy przywożone z zachodu. I większość (niestety dla posiadaczy aut dobrze utrzymanych) będzie odnosiło cenę Twojej xsary do ceny aut z allegro. Taki niestety przykry los każdego właściciela próbującego sprzedać auto (w szczególności francuskie) - najpierw cieszymy się, że uda nam się kupić auto dość tanie (porównując np. z niemieckimi markami), ale potem przy odsprzedaży zgrzytamy zębami, bo mało kto jest chętny na takie auto.
 
Xsara
 

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2009, 16:13:33 »
No tak to jest fakt,ale ja osobiscie uwazam,ze przy takiej kwocie warto doplacic do samochodu krajowego,ktory byl kupiony w ASO i jego pochodzenie jest pewniejsze niz auto sciagane zza granicy - bo ja ogladalem aukcje to tu brakuje ksiazki serwisowej,tam nie ma kluczyka serwisowego,gdzie indziej przebieg wyglada dziwnie.
Na papierze wyglada to na glupoty ale w praktyce np drugi kluczyk to bardzo wazna kwestia formalno-prawna pomijajac zgubienie pierwszego klucza.
Widzialem xsary sciagane z zachodu i po samej karoserii widac,ze auto duzo przebylo,oczywiscie auto 6-letnie nigdy nie bedzie wygladalo jak totalnie nowe,zdarzaja sie jakies rysy,slupki parkingowe,kosze zakupowe,ale warto takie rzeczy naprawiac na biezaco,bo drobne elemtny psuja caly wizerunek auta.
Sam bede za jakis czas rozgladal sie za nowym samochodem,tym razem cos z klasy premium (bmw,mercedes)i zwracam uwage na klucze serwisowe i pochodzenie auta.
Wole kupic samochod krajowy majac swiadomosc,ze jezdzi po dziurach.
Jak ktos zna cytryne i wie jak skomplikowane ma zawieszenie,musial pare razy wydac pieniadze chociazby na drazek stabilizatora to sciagnie noge z gazu na dziurawej drodze:]

Co do sprzedazy to na powaznie mysle ze za jakies 3 tyg bede mial na tyle czasu,jak narazie orientuje sie czy sprzedaz bedzie w ogole oplacalna:]

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 19, 2009, 16:25:43 »
Generalnie to jest to krzywdzace bo starasz sie dbac o samochod,robisz wszelkie naprawy i wymiany na biezaco,swiadomie kupujesz auto w ASO zeby bylo pewne,a na koniec przy sprzedazy i tak bedzie warte tyle co rozbitek poskladany z trzech inny sciagniety z niemiec albo francji :]

Offline Paweł Marcinek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 118
  • Skąd: Chrzanów - Kr
  • Posiadany samochód: Citroën Xsara II 1.4i Coupe 2002 r.
  • Miejscowość: Chrzanów - Kr
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 19, 2009, 16:38:20 »
Cytuj

Borys Zapała napisał:
Generalnie to jest to krzywdzace bo starasz sie dbac o samochod,robisz wszelkie naprawy i wymiany na biezaco,swiadomie kupujesz auto w ASO zeby bylo pewne,a na koniec przy sprzedazy i tak bedzie warte tyle co rozbitek poskladany z trzech inny sciagniety z niemiec albo francji :]


Nie bój , jesli trafisz na osobę prywatną , która będzie chciała kupić auto dla siebie , to na pewno doceni to że jest z pewnej ręki i nie będzie skapić paru groszy więcej jak tylko zobaczy auto i przekona się że jest zadbane.

Offline Paweł Fitowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 90
  • Skąd: Wieliczka
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.4i
  • Miejscowość: Wieliczka
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 19, 2009, 17:28:08 »
Oczywiście, że tak :) ja zarówno Tico, jak i Cinquecento wyceniałem nieco drożej, bo znałem ich wartość w porównaniu do pozostałych modeli, które były na otomoto. W obu przypadkach pierwsza osoba, która zobaczyła i przejechała się tymi samochodami kupowała je :) W przypadku Cinquecento udało mi się zadowolić klienta, który od pięciu miesięcy oglądał takie auta.
Myślę, że nawet nie będziesz musiał wykazać się nadmierną cierpliwością :)

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 19, 2009, 19:03:52 »
Miejmy nadzieje,bo jeszcze nigdy samochodu nie sprzedawalem :]
No widzisz,ja mam nadzieje,ze rowniez uda mi sie zadowolic przyszlego nabywce:]
Co do tej cierpliwosci to sam nie wiem,bo nadal nie mam pojecia za ile go wystawic,myslalem nad cena 18-19 tys. zł bo jak znam zycie to ten tysiac osobie zdecydowanej trzeba opuscic.

Offline Paweł Fitowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 90
  • Skąd: Wieliczka
  • Posiadany samochód: Xsara II 1.4i
  • Miejscowość: Wieliczka
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 20, 2009, 17:57:06 »
Niekoniecznie tysiąc, wyczujesz ile trzeba opuścić (przy Tico gość zbił z ceny 100zł :)) Ja na Twoim miejscu wyceniłbym samochód na 19300 i zobaczył co się stanie.
 Tak jak pisał Piotr dobrym portalem jest otomoto, bo przy okazji samochód pojawi się na allegro.

Offline Tomasz Lewandowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 092
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: 1. C4 Grand Picasso 2.0 HDi AUT Exclusive Mk I 2008. 2. Kia Ceed 1.6 CRDI MkI. 3. (Kiedyś) Citroen Xsara II 1.6i 16V Break
  • Miejscowość: Wrocław
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 20, 2009, 20:33:02 »
Ja kupowałem swoją Xsarę to gość nawet 100 PLN mi nie spuścił z teoretycznie wygórowanej ceny, a ja się specjalnie nie targowałem, bo i nie było sensu - w ASO powiedzieli, że auto jest w świetnym stanie i jak na razie to się sprawdza - ponad póltora roku. Zatem nie nastawiaj się na 1000 bo to bez sensu. Z opisu wynika, że samochód masz w stanie idealnym i jeżeli nie pili Cię z kasą to też nie dawaj się nabierać na prymitywne sztuczki negocjacyjne.
"Nie kupuj używanego Peugeota lub Citroena, jeśli ktoś Ci mówi, że belka była regenerowana po za naszą firmą".  :D

Offline Wojciech Wodzyński

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1 618
  • Skąd: Barycz
  • Posiadany samochód: Fiat Bravo II 1.4 T-Jet
  • Miejscowość: Barycz
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 20, 2009, 20:45:33 »
Jak dla mnie to 18-19 tyś zł to całkiem relna kwota za jaką możesz sprzedać twoją Xsarkę. Ja za moją z 2002 roku z przebiegiem 65 tyś km zapłaciłem 19,5 tyś zł, ale auto w super stanie i przez ponad rok nie mam żadnych problemów. Tak dla informacji ostanio znalazłem na allegro Xsarkę, która stała w komisie przy salonie w Niemczech. Najlepsze było to, że cenili ją na 32 tyś zł, a była z 2002 roku. To tak dla orientacji ile naprawdę kosztują na zachodzie samochody w dobrym stanie.

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2009, 14:24:21 »
Nie wiem jak z tym opuszczaniem,bo nie jestem starym handlowym wyjadaczem:p,pierwszy raz w zyciu interesuje sie sprzedaza samochodu.
Kupujacy zawsze znajdzie powod do obnizenia ceny:].
Zastanawiam sie czy jesli bedzie juz tak daleko ze sprzedaza,to mam udostepniac aktualne wyniki podwozia,bylem na diagnostyce i ustawieniu zbieznosci jakies 2 tyg. temu i mam ten caly wydruk komputerowy,gdzie widac stan zawieszenia,tylnej belki itd...?
Inaczej : czy moze to byc jakas karta przetargowa?:]

Offline Szymon Leśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 314
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Xsara II 2.0HDi 110KM SX+ 2002 r.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 24, 2009, 18:05:17 »
Hehe, to zależy od stanu tego podwozia :P
uważam, że możesz z tym wyskoczyć nawet na początku.
na Twoim miejscu nie sprzedawałbym za cenę niższą niż 18.500pln
Z pewnością Xsary nie schodzą jak Golfy czy choćby Astry, ale jak znajdziesz normalną osobę, który szuka auta w bdb stanie, to Xsarę łyknie. Gdybym ja kupował teraz, to za Twoją dałbym 19k-20k pln.

myślę, że powinieneś w miarę sztywno trzymać z ceną.
"...a poza tym uważam, że Kartaginę należy zburzyć!"

Xsara na szesnastkach ;)

sprzedam Hondę Accord liftback 2001r. 1.8 V-Tec B+G
przebieg 155tkm, krajowa, II właściciel, info na mejla

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 24, 2009, 18:30:24 »
Wszystkie parametry wyszly w przewidywanej przez producenta normie:]
Badanie jest dosc swieze,zbieznosc ustawiono,wiec dlatego sie zastanawiam:]
To faktycznie dwuslad,a nie jak niektore czteroslad;p
Dzisiaj jeszcze tak ogladalem dokladnie auto i poza paroma ryskami nie ma sie do czego przyczepic,wszystkie szczeliny rowniutkie (bawilem sie suwmiarka;p)
Mam pytanie co do obtarc na parkingu?
Dealer poinformowal mnie,ze takowe bylo (slupek parkingowy)i ze samochod zostal profesjonalnie pomalowany,rozumiem,ze jak ktos bedzie zainteresowany to z marszu mam mu to mowic?
Uwazam,ze wypada powiedziec o kazdym smarknieciu i dziecku na rowerze,ktore obtarlo sie o auto,ale z drugiej strony to chyba zraza ludzi:]
A co do tej ceny to qrcze tak siedze na tym allegro i zalamuje rece,bo jak patrze po innych xsarkach z tego rocznika to ceny nie sa zadowalajace...jak wystawie za niebotyczna kwote np. 19 tys.zl. to podejrzewam,ze nie bedzie odzewu.



P.S. Teraz wiekszosc osob pierwsze co robi to negocjacja ceny,zanim nawet samochod ogladnie,mam wrazenie jakby w dzisiejszych czasach liczyla sie tylko kasa,a nie jakosc.

Offline Dawid Pieron

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 299
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Xsara II VTS 2003r.
  • Miejscowość: Kraków
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 24, 2009, 20:34:09 »
Liczy się i kasa i jakość, ale z drugiej strony liczy się też osoba kupująca. Która bardziej stawia na jakość czy na cenę, myśląc, że kupi super autko w niewygórowanej cenie.

Z drugiej strony allegro to miejsce gdzie sprzedają 'super znawcy aut', ale także osoby używające samochodu do jazdy co niedzielę do kościoła, a przechodzący potem na inną wiarę i auto im do szczęścia niepotrzebne.

Te wywody wyżej to tylko jawne przejaskrawienie sytuacji, ale myślę, że w pewnym stopniu obrazuje co chcę przekazać.

Offline Piotr Skrzypek

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 681
  • Skąd: Nowa Ruda
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara II VTS 2.0 HDI 110 KM
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Telekomunikacja, Informatyka
  • Miejscowość: Nowa Ruda
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 25, 2009, 01:22:33 »
Borysie - wystaw autko, daj dobry opis, mozliwośc negocjacji. I zobaczymy. Kazdy samochód ma swojego nabywce, więc trafisz na takiego który dopłaci 3 tyś więcej za extra sprawdzoną furę. Ja ostatnio tak sprzedałem VW Lupo 1.2 TDI. Miałem najdrozsza oferte z allegro do tego najwiekszy przebieg. Ale wszystko było udokumentowane i samochód był w 100 % IGŁA ! Czekałem z 3 miesiące i sprzedałem. A kupiła to osoba która tak samo jak ja dba o samochodzik.

P.S

BORYSIE CZEKAM NA FOTKI TEGO AUTKA :)
Pozdrawiam - p Y p ( Piotr Skrzypek )
-----------------

-----------------
Potrzebujesz pomocy ? - dzwoń 603083506...

Offline Borys Zapała

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Skąd: Pszczyna
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara III VTS , Citroen Xsara III Prestige
  • Miejscowość: Pszczyna
Re: Pomozcie drodzy koledzy w wycenie Xsarki :]
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 25, 2009, 10:58:16 »
Zdjecia mam zrobione,ale brudnego samochodu,niestety nie mam czasu na wymycie go;]Dzisiaj wieczorem wysle zdjecia i moze bedziesz w stanie konkretnie napisac ile moge sobie żądac:]
Czy jakies specjalne zdjecia sa wymagane?Typu szpary nadwozia,komora silnika(lepiej nie,bo strasznie brudno tam)?:]