Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Spotkanie  (Przeczytany 15185 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 24, 2010, 20:00:04 »
No nasz kolega Jarek się napracował i zorganizował wszystko tylko dobrze by było żeby taką informację o spotkaniu dać na głównej stronie jak i informacje o innych zlotach. Może nasi moderatorzy coś z tym zrobią wtedy więcej osób się o tym dowie i może przybędzie ?
Darek

Offline Rafał Marynowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 24
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1,6HDI 110KM-05r
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 01, 2010, 17:29:58 »
Witam
Zajrzałem przez przypadek, super taki zlocik, byłem kiedyś na podobnym zlocie i było OK. Postaram się dotrzeć. Pozdro dla "organizatorów" ;)  :)

  • Gość
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 14, 2010, 22:04:18 »
Fajniusio ,pewnie będzie ciekawie. Niewiem czy moja rodzinka znowu coś nie wykombinuje bo akurat 29 przypadają moje urodzinki,jak będzie cisza to pewnie się pojawie :)Jestem tu od niedawna i coraz bardziej mi sie podoba:)

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 14, 2010, 23:08:16 »
Cytuj

Kamila Dolecka napisał:
Fajniusio ,pewnie będzie ciekawie. Niewiem czy moja rodzinka znowu coś nie wykombinuje bo akurat 29 przypadają moje urodzinki,jak będzie cisza to pewnie się pojawie :)Jestem tu od niedawna i coraz bardziej mi sie podoba:)


No to bierz całą rodzinę na zlot, bo to jest rodzinne spotkanie. Rodzinka nie musi nic kombinować bo tym razem to Ty wykombinujesz sobie super urodziny w plenerze, jakich jeszcze nie miałaś. I wtedy to już może być bardzo głośno. :D  :D  :D
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Tomasz Teklik

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 207
  • Skąd: Puszczykowo
  • Posiadany samochód: xsara picasso 1,8 2000r.+LPG -IGS (Lis)
  • Miejscowość: Puszczykowo
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 19, 2010, 23:19:20 »
W czwartek AC/DC  a w sobotę do Kościanek.:)

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 25, 2010, 09:55:43 »
Ze względu na wysoki stan wód , zagrożenie powodziowe na Warcie i zbiorniku retencyjnym Jeziorsko oraz ogólną sytuacją w kraju, spotkanie właścicieli Pikusiów zaplanowane na 29-30.05 nie odbędzie się.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Tomasz Teklik

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 207
  • Skąd: Puszczykowo
  • Posiadany samochód: xsara picasso 1,8 2000r.+LPG -IGS (Lis)
  • Miejscowość: Puszczykowo
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 29, 2010, 23:22:28 »
pierwsze koty za płoty

  • Gość
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 31, 2010, 22:11:10 »
Kurcze a ja tak żałowałam że nie mogłam przyjechać. Jak sie wszystko ustabilizuje to sie i gdzieś spotkamy.Jest takie jeziorko Sławskie tam jest całkiem fajnie i chyba to miejsce ominenęła powódź.A wogłle to gdzie mam szukać wszelkich postów ze zlotami bo grzebie tu i grzebie i ciężko mi to idzie.

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 31, 2010, 22:30:49 »
Cytuj

Kamila Dolecka napisał:
Kurcze a ja tak żałowałam że nie mogłam przyjechać. Jak sie wszystko ustabilizuje to sie i gdzieś spotkamy.Jest takie jeziorko Sławskie tam jest całkiem fajnie i chyba to miejsce ominenęła powódź.A wogłle to gdzie mam szukać wszelkich postów ze zlotami bo grzebie tu i grzebie i ciężko mi to idzie.


Kamilo nie masz czego żałować że nie przyjechałaś bo spotkanie się nie odbyło. dwa posty wyżej jest napisane dlaczego.  Co do szukania wszelkich postów odnośnie spotkań to jest na stronie głównej ale to dotyczy wszystkich cytryn. Natomiast co do XP to tylko w tym miejscu. Najszybciej jakieś spotkanie może się odbyć chyba we wrześniu po sezonie urlopowym no i może wreszcie pogoda się unormuje. Nad Jeziorem Sławskim? A czemu nie? Tylko Ci ze wschodniej Polski będą mieli trochę daleko. Dlatego najlepiej by było zorganizować coś w geometrycznym środku Polski. Mnie pasuje i Jeziorsko jak i Sławskie. Oby tylko pogoda i ludzie dopisali. Tak więc Kamilo działaj. Może Tobie uda się coś zorganizować. Na mnie możesz liczyć. Przyjadę na pewno
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

  • Gość
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 01, 2010, 18:56:17 »
Tak Jarku  wiem że sie nie odbyło. Mnie inne cytrynki nie interesują zbytnio pikusie to pikusie:) 12 wyjeżdżam na urlopik ale po powrocie coś sie pomyśli,nie jestem zbyt dobra w organizacji już lepiej mi idzie rozkręcanie zwłaszcza po piwku,ale zobaczymy.Pozdrawiam

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 10, 2010, 17:36:25 »
Cytuj

Kamila Dolecka napisał:
Tak Jarku  wiem że sie nie odbyło. Mnie inne cytrynki nie interesują zbytnio pikusie to pikusie:) 12 wyjeżdżam na urlopik ale po powrocie coś sie pomyśli,nie jestem zbyt dobra w organizacji już lepiej mi idzie rozkręcanie zwłaszcza po piwku,ale zobaczymy.Pozdrawiam

Kamilo co miałaś na myśli rozkrecanie po piwku idzie Ci dobrze imprezy czy pikusiów?  :-) A jakl coś zorganizujesz to ja też postaram się przyjechać.
Darek

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:52:26 »
a lipiec, sierpień odpada?
XP

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:55:14 »
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
a lipiec, sierpień odpada?

To czas wakacji i pewnie sporo osób wyjedzie bo mają kuż zaplanowane urlopy
Darek

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 15, 2010, 21:59:50 »
szkoda, fajnie gdyby chociaż 20 XP się zebrało, ciekawe czy jest to realne...
XP

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 15, 2010, 22:22:35 »
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
szkoda, fajnie gdyby chociaż 20 XP się zebrało, ciekawe czy jest to realne...


Ustalcie w końcu gdzie i kiedy. Mnie pasuje zawsze o każdej porze dnia ni nocy. Dojadę na pewno. To już nas Ewo jest dwa Pikusie. Nie wiem tylko czy tylko właściciel + auto czy jeszcze rodzina i pies. Jak myślicie?
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2010, 09:59:01 »
Rodzina też. Na początku maja jak byliśmy na urodzinach klubu A6 to było 36 aut i 80 osób. Mi również pasuje raczej zawsze. Fajnie byłoby gdyby udało się w czasie wakacji ;) Może stworzyć nowy temat ze zlotem, przykleić go u góry i zobaczymy w ogóle ile osób byłoby chętnych (?) bo jeżeli 5 to szkoda zachodu...
XP

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 16, 2010, 11:43:42 »
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
Rodzina też. Na początku maja jak byliśmy na urodzinach klubu A6 to było 36 aut i 80 osób. Mi również pasuje raczej zawsze. Fajnie byłoby gdyby udało się w czasie wakacji ;) Może stworzyć nowy temat ze zlotem, przykleić go u góry i zobaczymy w ogóle ile osób byłoby chętnych (?) bo jeżeli 5 to szkoda zachodu...


No Fajnie by było stworzyć nowy wątek. Może Moderator by się tym zajął a nie tylko usuwał niektóre posty, które co prawda nic nowego nie wnoszą do tematu czy nie pomagają ,ale są wyrażeniem odczuć  osób piszących w sposób humorystyczny
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 18, 2010, 23:13:57 »
Cytuj

Jarosław Plucha napisał:
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
Rodzina też. Na początku maja jak byliśmy na urodzinach klubu A6 to było 36 aut i 80 osób. Mi również pasuje raczej zawsze. Fajnie byłoby gdyby udało się w czasie wakacji ;) Może stworzyć nowy temat ze zlotem, przykleić go u góry i zobaczymy w ogóle ile osób byłoby chętnych (?) bo jeżeli 5 to szkoda zachodu...


No Fajnie by było stworzyć nowy wątek. Może Moderator by się tym zajął a nie tylko usuwał niektóre posty, które co prawda nic nowego nie wnoszą do tematu czy nie pomagają ,ale są wyrażeniem odczuć  osób piszących w sposób humorystyczny

Jak już wiesz Jarku ja mam tylko problem z wolnym ale za każdym razem jak podałeś termin to starałem się załatwić wolne i teraz też będę się starał jak to będzie we wrześniu i chciałbym wiąść w spotkaniu udział mam nadzieję że dojdzie do skutku. A co do moderatorów masz rację mogliby wykazać troszkę woli i pomóc w tym.
Darek

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 19, 2010, 00:08:05 »
Cytuj

Dariusz Kulewski napisał:
......A co do moderatorów masz rację mogliby wykazać troszkę woli i pomóc w tym.


No masz rację Darku . Moderator woli zajmować się usuwaniem spamów, i odpowiedzi nie związanych z tematem, a nie rozwijać stron forum.  Może  przegląda tylko niektóre posty, te dla niego bardziej wygodne. Na innych forach samochodowych to oprócz pisania postów i wklejania zdjęć można jeszcze zamieszczać filmiki z dokonywanych napraw i spotkań klubowych
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 19, 2010, 02:20:10 »
Cytuj

Jarosław Plucha napisał:
Cytuj

Dariusz Kulewski napisał:
......A co do moderatorów masz rację mogliby wykazać troszkę woli i pomóc w tym.


No masz rację Darku . Moderator woli zajmować się usuwaniem spamów, i odpowiedzi nie związanych z tematem, a nie rozwijać stron forum.  Może  przegląda tylko niektóre posty, te dla niego bardziej wygodne. Na innych forach samochodowych to oprócz pisania postów i wklejania zdjęć można jeszcze zamieszczać filmiki z dokonywanych napraw i spotkań klubowych

No my we dwóch i nasza koleżanka to pewnie nie wiem jak byśmy krzyczeli do moderatorów to nie zwrócą na nas uwagi ale mam taką małą nadziję że ktoś w końcu tu zajrzy i coś zrobi.
Darek

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 19, 2010, 21:10:07 »
Cytuj

Dariusz Kulewski napisał:

No my we dwóch i nasza koleżanka to pewnie nie wiem jak byśmy krzyczeli do moderatorów to nie zwrócą na nas uwagi ale mam taką małą nadzieję że ktoś w końcu tu zajrzy i coś zrobi.


 Darku Jasne że ktoś tu zajrzy. Zobacz na licznik ile odwiedzin. Niektórzy to chyba spania nie mają   2:20:10 wpis od Ciebie. Z ciekawości zajrzą co też takiego ważnego można pisać o w pół do trzeciej w nocy. Tylko czy ludzi interesuje jakiś zlot. Najlepiej zamknąć się we własnych czterech kątach pić piwo żreć chipsy i patrzyć się w ekran TV jak tańczą , śpiewają lub ganiają za piłką. A pojechać góra 300 km to za drogo, za zimno , za gorąco, albo termin nie pasuje albo znajdą tysiące innych powodów.
Wiadomo Kościanki nie wypaliły bo była powódź, każdy to rozumie ale właścicielka ośrodka dzwoniła do mnie że nie było żadnego zainteresowania nikt nie dzwonił ani nie rezerwował domków. Może jakby do zainteresowanych Kościanki przyjechały to by się z miejsca " może" ruszyli.
Ps 17 lipca wybieram się do Poznania na weekend z F1. Będzie Kubica i Renówki. Będzie dużo renówek. Ciekawe że cytrynek będzie pewnie mało, a Pikusów to jak na lekarstwo. Bo komu by się chciało . To tyle ode mnie
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 20, 2010, 20:08:31 »
Cytuj

Jarosław Plucha napisał:
Cytuj

Dariusz Kulewski napisał:

No my we dwóch i nasza koleżanka to pewnie nie wiem jak byśmy krzyczeli do moderatorów to nie zwrócą na nas uwagi ale mam taką małą nadzieję że ktoś w końcu tu zajrzy i coś zrobi.


 Darku Jasne że ktoś tu zajrzy. Zobacz na licznik ile odwiedzin. Niektórzy to chyba spania nie mają   2:20:10 wpis od Ciebie. Z ciekawości zajrzą co też takiego ważnego można pisać o w pół do trzeciej w nocy. Tylko czy ludzi interesuje jakiś zlot. Najlepiej zamknąć się we własnych czterech kątach pić piwo żreć chipsy i patrzyć się w ekran TV jak tańczą , śpiewają lub ganiają za piłką. A pojechać góra 300 km to za drogo, za zimno , za gorąco, albo termin nie pasuje albo znajdą tysiące innych powodów.
Wiadomo Kościanki nie wypaliły bo była powódź, każdy to rozumie ale właścicielka ośrodka dzwoniła do mnie że nie było żadnego zainteresowania nikt nie dzwonił ani nie rezerwował domków. Może jakby do zainteresowanych Kościanki przyjechały to by się z miejsca " może" ruszyli.
Ps 17 lipca wybieram się do Poznania na weekend z F1. Będzie Kubica i Renówki. Będzie dużo renówek. Ciekawe że cytrynek będzie pewnie mało, a Pikusów to jak na lekarstwo. Bo komu by się chciało . To tyle ode mnie

No ja nie mogłem zarezerwować nic i dlatego nie dzwoniłem bo już pisałem jak u mnie z pracą ale cały czas starałem się mieć wolne i czekałem do ostatniej chwili jak by zabrakło miejsc to bym spał w namiocie.
Darek

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 28, 2010, 13:02:13 »
Ciekawe czy nasz nowy moderator tu już zaglądał i czytał bo jak narazie wypowiada się na temat usterek a tu nie podjął tematu i czy jest za tym żeby zorganizować jakiś zlot pikusiów ?
Darek

Offline Jacek Welz

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 2 101
  • Skąd: Stavanger/Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: Ford SMax 2.0TDCI '14; MB A160 '01
  • Zainteresowania: komp, foto, citro, kayako, grajko i inne
  • Miejscowość: Stavanger/Bydgoszcz
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 30, 2010, 09:02:28 »
Moderator to wlasnie osoba ktora ma sie wypowiadac w tematach technicznych, jak rowniez pilnowac porzadku na forum (czyli usuwac/porzadkowac posty). Z zalozenia jest to osoba ktora spedza wiecej czasu przy komputerze, niz przy samochodzie ;-)
Nie jest rola moderatora organizowanie zlotow, chociaz oczywiscie nie ma rowniez przeszkod zeby moderator angazowal sie w takie wydarzenia.
Nie mniej formulowanie takich oczekiwan w strone moderatora(ow) jest chybione. Jesli ktos z Was czuje sie na silach, zeby zajac sie organizacja zlotu, to nie widzie najmniejszego powodu zeby mial czekac na moderatora. Osobny watek moze zalozyc samodzielnie, a do moderatora moze na PW napisac zeby ten konkretny watek przykleic czy wyroznic.

Mnie osobiscie cieszy inicjatywa zlotu, co jest jednak mocno rozlaczne z mozliwosciami partycypowania w nim, z roznych powodow.
Z gory nastawcie sie ze bedzie to za pierwszym razem moze kilkanascie samochodow, na krajowy zlot potrafila sie setka nie zebrac.

z pozdrowieniami
Ford S-Max 2.0TDCI '14
dawniej: Xsara Picasso 1.6i SX '10
ZX 1.4i SX Break '96/97, ZX 1.4i Avantage '91
i jakies niecytryny
GG: 4635213 (i inne ;)

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 02, 2010, 18:27:46 »
Kolego Jacku nie chodzi tu konkretnie aby moderator organizował zlot tylko żeby pomógł w tej organizacji chociażby w ten sposób że daje taką informację w widocznym miejscu dla wszystkich. Kolega Jzarek próbował i co jak tu mało kto zagląda no przeszkodziła powódź. Trzeba było przeczytać od początku tro by się kolega dowiedział więcej niż z samej końcówki i nie ma się co denerwowaźć.
Darek