Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: komputer [mkI]  (Przeczytany 1086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysztof Bęben

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 78
  • Skąd: Kielce
  • Posiadany samochód: Citroen Xantia 1.8i 93', Citroen c5 2.0 HDi 02', Citroen C5 2.0Hdi 140km 05' Exclusive
  • Miejscowość: Kielce
komputer [mkI]
« dnia: Lipiec 11, 2010, 15:56:22 »
Witam! Czy funkcje komputera pokładowego [spalanie , alarmy, dystanse ] uruchamia się przełącznikiem do wycieraczek przyciskiem umieszczonym na końcu ?? bo mi nie chodza chodzą tylko te który uruchamia się przy ekranie . Prosze o rady , Pozdrawiam!

Offline Marcin Golonka

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 513
  • Skąd: Puławy
  • Posiadany samochód: Citroёn C5 SX Automatic 2.0 HDi Break 2003r
  • Miejscowość: Puławy
Re: komputer [mkI]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2010, 16:08:01 »
Cytuj

Krzysztof Bęben napisał:
Witam! Czy funkcje komputera pokładowego [spalanie , alarmy, dystanse ] uruchamia się przełącznikiem do wycieraczek przyciskiem umieszczonym na końcu ?? bo mi nie chodza chodzą tylko te który uruchamia się przy ekranie . Prosze o rady , Pozdrawiam!


Proszę bardzo

Offline Paweł Szczepaniak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 831
  • Skąd: Poznań/Szczecin
  • Posiadany samochód: Skoda Octavia 2.0TDI 170KM/400Nm
  • Zainteresowania: Góry, wspin
  • Miejscowość: Poznań/Szczecin
Re: komputer [mkI]
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 11, 2010, 16:47:36 »
Dodam tylko, że czasem wystarczy jedynie wytrzeć ścieżki o których mowa powyżej.. U mnie padła wycieraczka i spryskiwacz tyłu - przerobiłem prawie wszystko, na końcu rozbieranie przełącznika wycieraczek, zdjałem, wytarłem jakiś smar, trochę denaturatu, odczekać 5min w tym upale, złożyć i chodzi jak nówka ;)
Tak więc nie zawsze są to przetarte ścieżki, u mnie wyglądały lepiej niż na foto, ale przez brud nie stykały..
Było: C5 MKI 2.0HDI break '02. Do tego obecnie 2 C5 w rodzinie: Mk I2.0 Pb '03 oraz C5 MkIII 1.6THP '08.
Skoda wygrała z Cytryna - brak hydro rekompensuje cala masa innych pozytywow ;)