Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Wymiana nagrzewnicy  (Przeczytany 851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzegorz Łysiak

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: ZX 1.4
  • Miejscowość: Legnica
Wymiana nagrzewnicy
« dnia: Sierpień 15, 2010, 22:58:38 »
Czesc. Niedługo czeka mnie wymiana nagrzewnicy (przy okazji wentylator dmuchawy) i chciałbym abyście mi to troche przybliżyli, a mianowicie: Jakie trudności mogę napotkać przy tej czynności, bo w tym autku bede robił to pierwszy raz i proszę o jakieś wskazówki jak ona jest w naszej cytrynce umiejscowiona. Konsolę mam połączoną z tunelem środkowym także czeka mnie więcej kręcenia :) Pamiętam, że w kadecie poszło dużo bluzgów zanim sie udało, modlę się żeby tu poszło sprawniej :) pozdrawiam

Offline Krzysztof Gomoła

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Skąd: Kielcza
  • Posiadany samochód: ZX 1,9 TD wersja Furio (składak wczesniej 1,9 130KM) VW POLO 6N2 1,4 TDI
  • Miejscowość: Kielcza
Re: Wymiana nagrzewnicy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2010, 09:28:09 »
Heh jesli bedziesz mial kogos do pomocy to pójdzie łatwo, dobrze poszukaj śrub trzymajacych deske, ja jednej nie odkręciłem bo jej nie widziałem i potem musiałem kombinowac, osobiście największy problem miałem z wyjęciem starej nagrzewnicy skonczyło sie na tym ze ją rozwaliłem młotkiem i wyciagałem w kawałkach ale i tak była do wyrzucenia, zrób sobie zdjęcia jak bedziesz odpinał elektrykę, bedziesz miał łatwiej przy montazu;) pozdro;)
Gaz i do przodu>>>