Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel  (Przeczytany 5228 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Łukasz Iński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 51
  • Skąd: Piaseczno
  • Posiadany samochód: C5 3,0 HDI
  • Miejscowość: Piaseczno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 08, 2011, 08:47:34 »
przestańcie straszyć chłopaka to nie jest panewka

nie jestem słuchowym jasnowidzem, ani nie mam szklanej kuli ale mnie to wygląda na ro-zsynchronizowany rozrząd, pękniętą szklankę, coś w ten deseń.

jakie masz ciśnienie oleju na wskaźnikach? może Ci zęby w pompie ścieło, albo masz pełno syfów w silniku i zatkało magistrale olejową

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 08, 2011, 10:16:38 »
Cytuj

Łukasz Dewiński napisał:
przestańcie straszyć chłopaka to nie jest panewka

nie jestem słuchowym jasnowidzem, ani nie mam szklanej kuli ale mnie to wygląda na ro-zsynchronizowany rozrząd, pękniętą szklankę, coś w ten deseń.

jakie masz ciśnienie oleju na wskaźnikach? może Ci zęby w pompie ścieło, albo masz pełno syfów w silniku i zatkało magistrale olejową


Cisnienie nie wiem jakie mam bo auta nie odpalam...Narazie chce je scholowac do mechanika.... U mnie wskaznik cisnienia tez nie pokazywal nigdy dobrze...Nic nie ma co gdybac zawioze auto do mechanika ....Wtedy zobaczymy....

Offline michał Kamiński

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 958
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: peueot 205, 206 i 207
  • Miejscowość: Lublin
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 08, 2011, 11:45:13 »
To nie jest panewka. PAnewka daje głuchy stuk. Ale dzwięk taki juk u krzyśka miał mój kumpel. Rozebraliśmy silnik i okazało się puściła śruba stopki korbowodu. Efekt był taki że tłok poleciał do góry w zawory a wyłamana stopka waliła o blok. To był dosłownie identyczny dzwięk ale nie znaczy to że tak się stało u Krzyśka. Trzeba rozebrać.

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 08, 2011, 11:49:02 »
Cytuj

michał Kamiński napisał:
To nie jest panewka. PAnewka daje głuchy stuk. Ale dzwięk taki juk u krzyśka miał mój kumpel. Rozebraliśmy silnik i okazało się puściła śruba stopki korbowodu. Efekt był taki że tłok poleciał do góry w zawory a wyłamana stopka waliła o blok. To był dosłownie identyczny dzwięk ale nie znaczy to że tak się stało u Krzyśka. Trzeba rozebrać.


Jeden mechanik obejrzal narazie filmik i twierdzi ze to panewka.... Nic powiem mu zeby wszystko rozebral i tyle....

P.S. Bo tak to mozna gdybac....

Offline Mariusz Ilicki

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 1 942
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C4 GP 2.0 BlueHDi 14r., Pug 306 1.6 8v 00r., Xsara Picasso 1.8 16v 04r.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 08, 2011, 12:00:12 »
Kurde chodzi gorzej niż mój przed remontem. A miałem tam sajgon, inny pasek rozrządu, "polepioną" głowicę. brak kompresji. O własnych siłach jeszcze do warsztatu dojechał 230 kilometrów.

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 08, 2011, 14:07:24 »
Cytuj

Mariusz Ilicki napisał:
Kurde chodzi gorzej niż mój przed remontem. A miałem tam sajgon, inny pasek rozrządu, "polepioną" głowicę. brak kompresji. O własnych siłach jeszcze do warsztatu dojechał 230 kilometrów.


Zobaczymy co sie stalo... Jak zobaczy to mechanik narazie auta nie ruszam

Offline Artur Paul

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 771
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Citroën C5 3.0i V6 24v EXCLUSIVE
  • Zainteresowania: motoryzacja :D
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 09, 2011, 11:18:25 »
Krzysiek wstawaj.... !!! Wytrzeźwiałeś?? Idziemy osłonę od rozrządu odkręcać :D zobaczymy jak to wygląda bo na moje oko mógł pierdzielnąć wałek rozrządu jeszcze tylko ciekaw jestem jakim cudem od pali od strzała prawie ;P

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 09, 2011, 12:12:54 »
Cytuj

Artur Paul napisał:
Krzysiek wstawaj.... !!! Wytrzeźwiałeś?? Idziemy osłonę od rozrządu odkręcać :D zobaczymy jak to wygląda bo na moje oko mógł pierdzielnąć wałek rozrządu jeszcze tylko ciekaw jestem jakim cudem od pali od strzała prawie ;P


Za duzo nie pilem zeby mial trzezwiec......

Offline Artur Paul

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 771
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Citroën C5 3.0i V6 24v EXCLUSIVE
  • Zainteresowania: motoryzacja :D
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 09, 2011, 15:09:34 »
No po zdjęciu osłony rozrządu okazało się iż pasek rozrządu jest pocięty i można go zdjąć bez problemu z kół zębatych od wałków aż taki ma luz...Zdrowo przeskoczył ale jeszcze siedzi
Jakaś rolka się rozsypała bo normalnie wyciągnąłem od dołu przy pompie wody zeszlifowane kawałki metalu i kulki od łożyska...
Mechanikowi pogratulować co oceniał stan całego układu.
A wydatek będzie duży zapewne.
Myślę czy nie zdjąć dekla jeszcze i zobaczyć jak to wygląda od góry ;)
Pozdrawiam

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2011, 15:13:11 »
Cytuj

Artur Paul napisał:
No po zdjęciu osłony rozrządu okazało się iż pasek rozrządu jest pocięty i można go zdjąć bez problemu z kół zębatych od wałków aż taki ma luz...Zdrowo przeskoczył ale jeszcze siedzi
Jakaś rolka się rozsypała bo normalnie wyciągnąłem od dołu przy pompie wody zeszlifowane kawałki metalu i kulki od łożyska...
Mechanikowi pogratulować co oceniał stan całego układu.
A wydatek będzie duży zapewne.
Myślę czy nie zdjąć dekla jeszcze i zobaczyć jak to wygląda od góry ;)
Pozdrawiam


Mechanik jak sie goni.... Ale wiesz nie wiadomo..Pasek mogl byc dobry rolka sie po prostu wysypala:), Dekla to nie bedziemy zdejmowac bo po co ...... Narazie sie wymieni rozrzad odpali auto i wtedy zobaczy czy klepie.... Moze byc tak ze jak sie rozrzad ustawi to wszystko wroci do normy..... Jesli nie to wtedy glowica do zdjecia i remontu....

Offline Paweł Malinowski

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 2 255
  • Skąd: Ełk
  • Posiadany samochód: Same Peugeoty
  • Zainteresowania: SPORT MECHANIKA ŻEGLARSTWO
  • Miejscowość: Ełk
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2011, 16:48:55 »
No to Krzysiu zaoszczędziłeś na wymianie rozrządu aż miło......
Nasze Cytyny :
Mój Zx v6, był i nie ma....

Obecnie Peugeot 308 oraz 407 coupe v6

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 09, 2011, 17:15:42 »
Cytuj

Paweł Malinowski napisał:
No to Krzysiu zaoszczędziłeś na wymianie rozrządu aż miło......


nie chcialem na tym oszczedzac- po prostu diagnoza byla zla...Nic wymienie rozrzad i zobacze co sie bedzie dziac....Na szczescie nie pekl....

Offline Łukasz Iński

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 51
  • Skąd: Piaseczno
  • Posiadany samochód: C5 3,0 HDI
  • Miejscowość: Piaseczno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 09, 2011, 17:41:14 »
Cytuj

Artur Paul napisał:
No po zdjęciu osłony rozrządu okazało się iż pasek rozrządu jest pocięty i można go zdjąć bez problemu z kół zębatych od wałków aż taki ma luz...Zdrowo przeskoczył ale jeszcze siedzi
Jakaś rolka się rozsypała bo normalnie wyciągnąłem od dołu przy pompie wody zeszlifowane kawałki metalu i kulki od łożyska...
Mechanikowi pogratulować co oceniał stan całego układu.
A wydatek będzie duży zapewne.
Myślę czy nie zdjąć dekla jeszcze i zobaczyć jak to wygląda od góry ;)
Pozdrawiam


rozrządu się wizualnie nie da ocenić, poprostu trzeba regularnie wymieniać na markowe części

rolka się pewnie rozsypała bo nie była zmieniana z poprzednim rozrządem, albo było wsadzone jakieś dziadostwo

dekla nie masz co ściągać bo nic nie zobaczysz, zakładajcie nowy kompletny rozrząd jest cień szansy że będzie chodził

miałem kiedyś przypadki że na biegu jałowym kółko potrafiło pęknąć od rozrządu i wszystko się zmieliło, zakładaliśmy nowe kółka rozrząd i silnik dobrze chodził.. ale jak Ty na takich stukach jeszcze jechałeś to równie dobrze możesz mieć połowe zaworów pogiętych

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 09, 2011, 18:22:46 »
Cytuj

Łukasz Dewiński napisał:
Cytuj

Artur Paul napisał:
No po zdjęciu osłony rozrządu okazało się iż pasek rozrządu jest pocięty i można go zdjąć bez problemu z kół zębatych od wałków aż taki ma luz...Zdrowo przeskoczył ale jeszcze siedzi
Jakaś rolka się rozsypała bo normalnie wyciągnąłem od dołu przy pompie wody zeszlifowane kawałki metalu i kulki od łożyska...
Mechanikowi pogratulować co oceniał stan całego układu.
A wydatek będzie duży zapewne.
Myślę czy nie zdjąć dekla jeszcze i zobaczyć jak to wygląda od góry ;)
Pozdrawiam


rozrządu się wizualnie nie da ocenić, poprostu trzeba regularnie wymieniać na markowe części

rolka się pewnie rozsypała bo nie była zmieniana z poprzednim rozrządem, albo było wsadzone jakieś dziadostwo

dekla nie masz co ściągać bo nic nie zobaczysz, zakładajcie nowy kompletny rozrząd jest cień szansy że będzie chodził

miałem kiedyś przypadki że na biegu jałowym kółko potrafiło pęknąć od rozrządu i wszystko się zmieliło, zakładaliśmy nowe kółka rozrząd i silnik dobrze chodził.. ale jak Ty na takich stukach jeszcze jechałeś to równie dobrze możesz mieć połowe zaworów pogiętych


Miejmy nadzieje ze bedzie dobrze..... Troche przejechalem jakies 2km.....Nic moze bedzie dobrze...Nie ma co gdybac zmienie rozrzad i wtedy beda myslal.....

Offline Artur Paul

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 771
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Citroën C5 3.0i V6 24v EXCLUSIVE
  • Zainteresowania: motoryzacja :D
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 09, 2011, 18:38:49 »
Wizualnie widać tylko to że gościu co miał zmieniać kompletnie Krzyśka wprowadził w błąd...Krzysiek wszystkie części miał na aucie kupione. Po prostu "mechanikowi" się nie chciało, a nawet gdybam że nie ogarnąłby tego dlatego powiedział że jest ok... Panowie pod osłoną jak zobaczyłem pasek który nie ma już napisów (starte) to jak można oceniać że rozrząd jest nówka ??
Na rolce nad pompą wody ta co jest wyżej już ślady niezłego przepracowania - nówka ma kolor srebny a tutaj już wytarta do koloru miedzianego, a nie wspomnę o pompie wody która już zasyfiona na zębach tak że szok, wiadomo pracuje to na zewnątrz, woda itd... ale to nie stało się w miesiąc że tak wygląda jak wygląda po prostu omijać takich mechaników szerokim łukiem....
Pasek nie pękł czyli nie jest źle ale jest poszarpany w kilku miejscach nie spadł dzięki osłonie która go trzymała bo tak to by zleciał z kół od wałków...

Pozdrawiam

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 09, 2011, 18:46:22 »
Cytuj

Artur Paul napisał:
Wizualnie widać tylko to że gościu co miał zmieniać kompletnie Krzyśka wprowadził w błąd...Krzysiek wszystkie części miał na aucie kupione. Po prostu "mechanikowi" się nie chciało, a nawet gdybam że nie ogarnąłby tego dlatego powiedział że jest ok... Panowie pod osłoną jak zobaczyłem pasek który nie ma już napisów (starte) to jak można oceniać że rozrząd jest nówka ??
Na rolce nad pompą wody ta co jest wyżej już ślady niezłego przepracowania - nówka ma kolor srebny a tutaj już wytarta do koloru miedzianego, a nie wspomnę o pompie wody która już zasyfiona na zębach tak że szok, wiadomo pracuje to na zewnątrz, woda itd... ale to nie stało się w miesiąc że tak wygląda jak wygląda po prostu omijać takich mechaników szerokim łukiem....
Pasek nie pękł czyli nie jest źle ale jest poszarpany w kilku miejscach nie spadł dzięki osłonie która go trzymała bo tak to by zleciał z kół od wałków...

Pozdrawiam


Bedzie dobrze bedzie zyl... A ten mechanik jak sie goni.... Moglo sie to skonczyc gorzej... A jakby to sie stalo w trasie to wogole mialbym pozamiatane...

Offline Paweł Malinowski

  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 2 255
  • Skąd: Ełk
  • Posiadany samochód: Same Peugeoty
  • Zainteresowania: SPORT MECHANIKA ŻEGLARSTWO
  • Miejscowość: Ełk
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:21:51 »
I tak masz pozamiatane.....
Nasze Cytyny :
Mój Zx v6, był i nie ma....

Obecnie Peugeot 308 oraz 407 coupe v6

Offline Artur Paul

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 771
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Citroën C5 3.0i V6 24v EXCLUSIVE
  • Zainteresowania: motoryzacja :D
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 09, 2011, 21:59:22 »
Czyli Paweł co masz na myśli mówiąc "I tak masz pozamiatane ? "

Offline michał Kamiński

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 958
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: peueot 205, 206 i 207
  • Miejscowość: Lublin
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 11, 2011, 16:37:46 »
Paweł ma rację że pozamiatane, bo korba wyszła bokiem wprost w pasek rozrządu i go pocięła :).

Offline Artur Paul

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 771
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Citroën C5 3.0i V6 24v EXCLUSIVE
  • Zainteresowania: motoryzacja :D
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 11, 2011, 17:59:52 »
hmmm powiedzcie mi jak się zawory otwierały skoro pasek tak trzymał świetnie rozrząd czyżby otwierały je tłoki ??
a korba bokiem ?:P

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 11, 2011, 18:28:43 »
Bedzie dobrze nie gadajcie glupot.Zaloze rozrzad ustawie i bedzie ok:)A korba to wam chyba w glowach odbija:p

Offline Artur Paul

  • Moderator
  • **
  • Wiadomości: 771
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Citroën C5 3.0i V6 24v EXCLUSIVE
  • Zainteresowania: motoryzacja :D
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 12, 2011, 18:33:19 »
Lepiej się przygotuj na zdejmowanie pokrywy zaworów krzysiek... Mam taki nakaz od Marcina :) Podejrzewa rozsypany wałek rozrządu bo kolizje zawór tłok miałeś... co dalej koszmar.... mam wycenę części i robocinzy... Szukaj innego silnika bo to jest cena zabójcza oczywiści pi razy drzwi... ok 2000 pln szykuj.Marcin Ci nie założy rozrządu bez zdejmowania głowicy bo musi wiedzieć co się zadziało w środku...

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 12, 2011, 22:03:05 »
Cytuj

Artur Paul napisał:
Lepiej się przygotuj na zdejmowanie pokrywy zaworów krzysiek... Mam taki nakaz od Marcina :) Podejrzewa rozsypany wałek rozrządu bo kolizje zawór tłok miałeś... co dalej koszmar.... mam wycenę części i robocinzy... Szukaj innego silnika bo to jest cena zabójcza oczywiści pi razy drzwi... ok 2000 pln szykuj.Marcin Ci nie założy rozrządu bez zdejmowania głowicy bo musi wiedzieć co się zadziało w środku...


A ja ci powiem h... na to klade bo i tak damy rade:)

Offline michał Kamiński

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 958
  • Skąd: Lublin
  • Posiadany samochód: peueot 205, 206 i 207
  • Miejscowość: Lublin
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 14, 2011, 16:18:13 »
jak dasz szmal to sprzedam ci swój silnik. Taniej to mi się nie opłaca bo mało tych silników jest ale za 1600 ci sprzedam. Ja teraz mam golfa po dachowaniu i będę zamierzał to wepchać do zx-a. 110KM w dieslu to jest to.

Offline Krzysztof Szymczak

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 918
  • Skąd: Kutno
  • Posiadany samochód: Jest: Citroen Zx 2.0i 16v "Wisienka" 1994 Był: Citroen Zx 3D 1.6i 1996
  • Zainteresowania: siatkówka, psychologia, ekonomia
  • Miejscowość: Kutno
Re: Dziwne drgania silnika chodzi jak diesel
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 14, 2011, 21:36:14 »
Cytuj

michał Kamiński napisał:
jak dasz szmal to sprzedam ci swój silnik. Taniej to mi się nie opłaca bo mało tych silników jest ale za 1600 ci sprzedam. Ja teraz mam golfa po dachowaniu i będę zamierzał to wepchać do zx-a. 110KM w dieslu to jest to.


Dzieki za propozycje niezaleznie od wszystkiego bede swoj remontowal