Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: citroen zx 1.9D szarpie POMOCY  (Przeczytany 953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Wilga

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 6
  • Posiadany samochód: Citroen ZX kombi
citroen zx 1.9D szarpie POMOCY
« dnia: Luty 19, 2011, 19:40:03 »
Witam, mam problem z moim zx, chodzi o to że w zakresie obrotów 1800 a 2100 silnik zaczyna nie równo pracować.
 Dzieje się to w trakcie jazdy jak i na postoju gdy się doda gazu, gdy ma mniej obrotów albo więcej jest ok, tylko w tym zakresie. Dodam że mam wszystkie nowe filtry i nową pompe wtryskową na starej było to samo, jest to strasznie irytujące ponieważ akurat jadąc na 5 biegu są takie obroty i są wibracje na całym aucie, jak ktoś wie co to za ustroistwo to prosze o pomoc.

Offline Edward Budzeń

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 24
  • Skąd: Łowicz
  • Posiadany samochód: Citroen ZX 1.4 92r.
  • Miejscowość: Łowicz
Re: citroen zx 1.9D szarpie POMOCY
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2011, 08:53:39 »
witam raz miałem identyczny przypadek przewód paliwowy ''rurka metalowa'' prawdopodobnie kamień uderzył i zmniejszył się przepływ paliwa i to była cała przyczyna być może masz ten sam problem pozdrawiam

Offline Robert Wilga

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 6
  • Posiadany samochód: Citroen ZX kombi
Re: citroen zx 1.9D szarpie POMOCY
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2011, 11:19:45 »
dzieki  musze wiechac na jakis kanal i przepatrze cala rurke od baki do silnika moze akurat bedzie to, dzieki

Offline Robert Wilga

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 6
  • Posiadany samochód: Citroen ZX kombi
Re: citroen zx 1.9D szarpie POMOCY
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2011, 20:38:58 »
no niestety cała rurka od baku do silnika jest plastikowa więć nie ma szans żeby była zagięta prędzej by pękła, ostatnio sprawdziłem też czy się nie zapowietrza niestety nie, jak ktoż może wiedzieś prosze o jakieś wskazuwki. z góry dzięki