Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Brak autoryzacji - co robić?  (Przeczytany 47773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patryk Stalski

  • KC Emeryt
  • Administrator Globalny
  • ******
  • Wiadomości: 7 933
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: B8 1.8 TSI
  • Zainteresowania: komputery, motoryzacja
  • Miejscowość: Wrocław
Brak autoryzacji - co robić?
« dnia: Luty 18, 2012, 20:14:37 »
Najpierw odpowiedz sobie na pewne bardzo, ale to bardzo ważne pytanie: Czy podałem wszystkie wymagane dane?


Konta bez podanego kompletu wymaganych danych nie są autoryzowane! Musi być podane prawdziwe IMIĘ, NAZWISKO i MIASTO.
Bez wyjątków!Każdy użytkownik musi mieć w profilu podane prawdziwe imię i nazwisko, jeżeli tego nie będzie konto takie zostanie bez ostrzeżenia usunięte! Konta rejestrowane bez imienia i nazwiska nie będą autoryzowane.
Imię i Nazwisko podajemy, aby osoba pisząca brała pełną odpowiedzialność za to co pisze. Ponadto jako klubowicze często widujemy się na zlotach i spotkaniach lokalnych. Wtedy lepiej znać kogoś z imienia, a nie ksywki internetowej.
LINK DO REGULAMINU REJESTRACJI W PEŁNYM BRZMIENIU: http://klubcytrynki.pl/forum/index.php?action=registerWymagane jest pełne imię i nazwisko, oraz miasto (miasto jest potrzebne do lokalizacji w aplikacji Citroassistance). Nie jest wymagany wiek, płeć, zainteresowania itp. Bardzo przydatne jest wpisanie posiadanego modelu auta, z rocznikiem i silnikiem (czasem także potrzebny jest VIN) - łatwiej dawać porady techniczne.
Nie piszemy do moderatorów ani administratorów na priv w sprawach związanych z samochodem, działaniem strony lub problemami z komputerem, do tego służą odpowiednie fora i wątki.Mile widziane jest wstawienie w roli Avatara własnego zdjęcia lub zdjęcia swojego samochodu, jednak nie jest to wymóg konieczny.Bardzo niemile widziane jest wstawianie dużych zdjęć auta do podpisu.Mile widziany jest sensownie skonstruowany podpis, który zawiera dokładny model auta i miejsce zamieszkania - to upraszcza udzielenie pomocy np. poprzez precyzyjną informację o sklepach czy serwisach samochodowych.Należy pilnować tematów for i swoje posty zamieszczać zgodnie z tematyką. Wielokrotne, powtarzające się przypadki błędnego postowania mogą doprowadzić do bolesnej interwencji Moderatora, z banem lub usunięciem konta włącznie.Jeżeli uważasz że powinno powstać jakieś dodatkowe forum - napisz o tym w odpowiednim forum - istnieje takie, specjalnie po to właśnie założone. Na listy kierowane w tej sprawie na priva do Moderatorów i Administratorów nie będą oni odpowiadać.

Nowe konta aktywowane są codziennie (przynajmniej raz na trzy dni), a czasem na bieżąco. Jeśli nadal nie masz potwierdzenia, spróbuj się zalogować - zdarza się, że maile potwierdzające nie przechodzą sita programów antyspamowych.

Konta, w których brak wymaganych danych, zostaną automatycznie skasowane.

Jeśli jesteś pewien, że wszystko wprowadziłeś i zrobiłeś to prawidłowo - daj znać na adres e-mail:
[email protected]
Podaj nazwę użytkownika z jaką się rejestrowałeś, zobaczymy co da się zrobić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2019, 21:10:46 wysłana przez Andrzej Kulpa »
Pozdrawiam

Klubowa Emerytura...