Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: śruby antykradzieżowe do kół  (Przeczytany 1098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
śruby antykradzieżowe do kół
« dnia: Marzec 30, 2012, 08:12:25 »
Myślę nad kupnem śrub zabezpieczających do kuł letnich "alufelgi" i z czasem do stalówek mam nowe opony.
Czy możecie mi doradzić jakiej marki będą dobre,bo na Alledrogo jest tego pełno i każdy lepszy od drugiego.
http://allegro.pl/sruby-zabez-aez-m12x1-25-citroen-peugeot-fiat-wwa-i2204623112.html

http://allegro.pl/sruby-zabezpieczajace-peugeot-citroen-nowe-tanio-i2214644648.html a może wiecie ile kosztują w ASO Citroen

Offline Piotr Abramowicz

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 10
  • Skąd: Wroclaw
  • Posiadany samochód: XP'04 1.6HDI 110 KM
  • Miejscowość: Wroclaw
Re: śruby antykradzieżowe do kuł
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2012, 08:30:28 »
Ja ostatnio wlasnie pozbylem sie swoich srub antykradziezowych. Przy wymianie opon na letnie mechanicy meczyli sie nieziemsko z tym zabezpieczeniem i juz niewiele brakowalo zeby sie poddali. Gdybym to ja mial wymieniac ktores z kol na drodze, raczej na pewno bym nie dal rady... poza tym jak slusznie fachowiec od opon zauwazyl, ze jak ktos utrzymuje sie z kradziezy opon, to zadne zabezpieczenia go nie powstrzymaja - pewnie bedzie mial odpowiednia koncowke do srub.

Ale decyzja nalezy do Ciebie, moge Ci tylko wskazac, ze te ktore ja mam sa problematyczne w uzyciu - Allegro

fridayek81

  • Gość
Re: śruby antykradzieżowe do kuł
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2012, 12:43:36 »
Witam ja również pozbyłem się śrub antykradzieżowych z kół, alufelgi fabryczne naprawdę nie są atrakcyjnym łupem tym bardziej w rozmiarze 15, a mechanik również miał kłopot z jedną ze śrub i mało brakowało a było by rozwiercanie więc już nigdy więcej śrub z zabezpieczeniami. Za zwykłą śrubę do alufelg fabrycznych zapłacilem coś koło 13zł (ASO) natomiast zabezpieczające występują tylko w komplecie i za zestaw chyba 4 śrub koło 120-140zł trzeba zapłacić w ASO
Pozdrawiam

Offline Mieczysław Świderski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 57
  • Skąd: Żagań
  • Posiadany samochód: Xara picasso 2000 1.6 Benz
  • Miejscowość: Żagań
Re: śruby antykradzieżowe do kuł
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 01, 2012, 11:10:34 »
Pikusie to nie jest dobry łup dla złodziei, a jak już będą chcieli zawinąć to na pewno sobie poradzą.  Mi wczoraj w trakcie wietrznej pogody w nocy wywiało 4 oryginalne kołpaki:)