Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: stolik  (Przeczytany 2295 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline darek wilk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Skąd: stargard
  • Posiadany samochód: xsara 1.8,był zx 1.4,pikus 1.8 2005r,c4 picasso hdi 2008
  • Miejscowość: stargard
stolik
« dnia: Styczeń 23, 2013, 19:31:23 »
witam chcialem kupic pokrowiec ze skory ale nie wiem jak zdemontowac stoliki z przednich foteli zeby ich nie uszkodzic
:evil:

Gachu

  • Gość
Re: stolik
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2013, 16:58:30 »
ja mam skórzane fotele w swojej i jedno co powiem to w lecie porażka

Offline darek wilk

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Skąd: stargard
  • Posiadany samochód: xsara 1.8,był zx 1.4,pikus 1.8 2005r,c4 picasso hdi 2008
  • Miejscowość: stargard
Re: stolik
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2013, 17:07:54 »
ale ładnie to chyba wyglada
:evil:

Gachu

  • Gość
Re: stolik
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2013, 20:24:36 »
fakt wyglądają ładnie ale nawet klima w lecie nie pomaga

Offline Marcin Maźnicki

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 653
  • Skąd: Strzyżów
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.8 16V+LPG
  • Zainteresowania: Motocykle !!!
  • Miejscowość: Strzyżów
Re: stolik
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2013, 13:15:25 »
Nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tutaj. Mam w planach zakup pokrowców z auto-dekor, sa na alledrogo po 185zł, niby szyte na miarę. Chcę założyć, ponieważ poprzedni właściciel powypalał małe dziurki w fotelu kierowcy. Co sądzicie o tych pokrowcach czy może już ktoś takie ma i jak się sprawują? warto dać te 185zł?? wyglądają na trwałe.
http://allegro.pl/citroen-xsara-picasso-pokrowce-na-miare-gratis-i2905153074.html
Marcin

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: stolik
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2013, 13:52:14 »
Cytuj

Marcin Maźnicki napisał:
Nie chcąc zakładać nowego tematu zapytam tutaj. Mam w planach zakup pokrowców z auto-dekor, sa na alledrogo po 185zł, niby szyte na miarę. Chcę założyć, ponieważ poprzedni właściciel powypalał małe dziurki w fotelu kierowcy. Co sądzicie o tych pokrowcach czy może już ktoś takie ma i jak się sprawują? warto dać te 185zł?? wyglądają na trwałe.
http://allegro.pl/citroen-xsara-picasso-pokrowce-na-miare-gratis-i2905153074.html

Kupiłem z tej firmy do mojego  C4P. Użytkuję je pół roku i muszę stwierdzić, że spełniają moje oczekiwania.  Wykonane są starannie, przetarć nie widać, dobrze dopasowane do profilu foteli i zagłówków z odpowiednimi przeszyciami na stoliki w oparciach i poduszki .  Po za tym wykonane są w przyjaznej kolorystyce i wzornictwie. Materiał nie jest gruby ale za to mocny dwuwarstwowy.
Jedyną wadą jaką zauważyłem to, że nie wolno ostrymi czy tępymi przedmiotami czy nawet paznokciami ciągnąć materiału bo splot nici się mechaci. Tak że, z wycieraniem, odkurzaniem, naciąganiem czy skrobaniem to raczej delikatnie trzeba się obchodzić. No i też przy fotelu kierowcy idzie zauważyć iż materiał na siedzisku się trochę ponaciągał i zrobił się lekko workowaty. Ale to niewielki defekt biorąc pod uwagę to że ten fotel jest najbardziej narażony na tego typu odkształcenia.
Pozostałe fotele są ok.
Piszę to z obserwacji na pokrowcach do C4P , a z jaką starannością są wykonane do XP to tego nie wiem
Aha i jeszcze jedno. Nie musiałem demontować stolików. Materiał ładnie powchodził pod plastiki. Czy też tak działa w XP , myślę że tak.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Marcin Maźnicki

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 653
  • Skąd: Strzyżów
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.8 16V+LPG
  • Zainteresowania: Motocykle !!!
  • Miejscowość: Strzyżów
Re: stolik
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2013, 20:25:48 »
Jarek dziękuję Ci za wyczerpującą odpowiedź. Zakupiłem-jak dojdą i zamontuję to dam znać jak to wygląda - powkładam fotki może się komuś przyda. Pozdrawiam.
Marcin

Offline Krzysztof Sanok

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 48
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1,8 16v, 2002r, Exclusive, LPG KME Nevo, Hana
  • Zainteresowania: akwarystyka, motoryzacja, fotografia
  • Miejscowość: Łódź
Re: stolik
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2013, 21:58:42 »
Wczoraj też te pokrowce oglądałem. Marcin daj znać jak już się z nimi uporasz. Jak pasują wyglądają itd. Dzięki z góry.
Wszystko co najlepsze jest w ludziach.

Offline Marcin Maźnicki

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 653
  • Skąd: Strzyżów
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.8 16V+LPG
  • Zainteresowania: Motocykle !!!
  • Miejscowość: Strzyżów
Re: stolik
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 09, 2013, 20:23:47 »
Witam ponownie. Zmieniłem koncepcję i zakupiłem koszulki z firmy auto-dekor (sam przód - 50zł). Wygląda to nieźle, rozmiar niby uniwersalny ale ładnie pasuje. Jedynie brak dostępu do stolików dla dzieci, ale ja, a tym bardziej mój syn z tego nie korzysta więc jest mi to zbędne. Ogólnie w skali 0-10 daję 9.
Pozdrawiam. Jak znajdę chwilkę to dołączę fotki.
Marcin

Offline antoni litwicki

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 35
  • Skąd: krakow
  • Posiadany samochód: xsarapicasso hdi1,6 110KM 2004
  • Miejscowość: krakow
Re: stolik
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 10, 2013, 08:30:02 »
Koszulki może i wyglądają nieźle ale na tym się kończą ich zalety.Wystające boczki oparć które najszybciej się wydzierają są akurat całkiem nie osłonięte.Warto je może zakładać ale na pokrowce które rzeczywiście chronią pokrycia foteli.Tylko po co?

Offline Konrad Sankowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 101
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso SX Pack, 1.6 16v, 2007
  • Zainteresowania: Neevor
  • Miejscowość: Warszawa
Re: stolik
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2013, 15:58:05 »
A ja wróciłbym do tematu głównego czyli do stolika. Da się ten stolik z siedzeń kierowcy i/lub pasażera zdjąć jakoś bez uszkadzania go??
Yazeen

Offline Pawel Dienwebel

  • Sponsor
  • *
  • Wiadomości: 224
  • Skąd: Poznan
  • Posiadany samochód: Bylo: Picasso 1.8 Exclusive/2003 (LPG Sequent24 BRC)<BR> Toyota Sienna 2007
  • Miejscowość: Poznan
Re: stolik
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 05, 2013, 23:53:53 »
Hej.
Syn mojej kuzynki jadąc z tylu wyrwał mi ten stolik. W pierwszej chwili myślałem, ze mu nogi z d... powyrywam. Ale okazało się, że plastik super-mocny i udało się złożyć wszystko.
Krotko mówiąc ten ruchomy blacik trzeba "wyrwać" i jak dobrze pamiętam w tej części nieruchomej są dwie śruby, które mocują do fotela.