Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie  (Przeczytany 640046 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Tomek Lorek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 55
  • Posiadany samochód: C5 X7
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #750 dnia: Lipiec 24, 2017, 17:28:26 »
Jestem świeżo po wymianie sterownika na nowy

Wymieniony sterownik (elektronika) czy płyta hydrauliczna?

Opisane problemy występowały tylko po rozgrzaniu, a twarde zmiany biegów występowały wyłącznie przy redukcji.

Bo po rozgrzaniu najwięcej wychodzi "wad"... Nie powinno być różnic w działaniu skrzyni na zasadzie dziś jest ok a jutro źle. Diagnostyka kompem silnika i skrzyni się kłania.

No i zastanawiam się, ... Mechanik wykonujący wymianę stwierdził, że poduszki pod skrzynią są wyrobione.

Jak masz "propozycję" to czemu to nie naprawić? Może trafisz...


Wymieniony moduł sterujący (http://midparts.com.pl/pl/p/TF80SC-SERIES-II-STEROWANIE-INSIGNIA-ZAFIRA-508-2010-OEM-55577385-98-072-952-80/3313).
Co do poduszki - oczywiście to sprawdzę. Chwilowo w to powątpiewam, bo jednak wstrząsy są wyczuwalne tylko na niektórych biegach.

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 912
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #751 dnia: Lipiec 24, 2017, 17:31:05 »
Ale marka pojazdu bez znaczenia blok jest raczej ten sam

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Marek_S

  • Gość
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #752 dnia: Lipiec 24, 2017, 18:59:06 »
Pewny nie jestem czy są jednakowe ale nie bede sie upierał wiec zobaczymy , u mnie idealnie na wszystkich biegach a jedynie nie zasprzęgla 4 jak przechodzi z 3 na 4 . Na razie wykryłem ze temperatura oleju wskazywanego przez lexie jest - 40 st to by sugerowało ze uszkodzony jest czujnik temp. co dalej jeszcze nie wiem, muszę dojść do tego tematu

Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 184
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #753 dnia: Lipiec 25, 2017, 16:07:33 »
Jako, że kupiłem niedawno C5X7 z AM6 przestudiowałem wątek dość wnikliwie i w najbliższą sobotę jadę na wymianę dynamiczną do ASO Zachorskich w Kutnie.
Tak mi się trasa wyjazdu wakacyjnego układa , że mam ich po drodze. Chciałem pierwotnie jechać do Zapały ale akurat urlopy nam się pokrywają:)
Zachorscy robią wymianę na RAVENOL ATF T-IV Fluid. Wiem, że już niektórzy koledzy korzystali z ich usług i generalnie uwag nie było. Przezornie jednak podpytam czy od tamtego czasu ktoś z Was ma jakieś negatywne uwagi do tego oleju? Może czas ujawnił jakieś problemy? Pozytywne też mile widziane.
Floating on ;)

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 912
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #754 dnia: Lipiec 25, 2017, 16:17:21 »
Masz euro 5 ?

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 184
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #755 dnia: Lipiec 25, 2017, 16:19:42 »
Euro 4

Wysłane z mojego SM-N9002 przy użyciu Tapatalka

Floating on ;)

Offline Marek Brzeziński

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 342
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5II, 2.0 Hdi, 2006, ASB, exclusive <=250 kkm
  • Zainteresowania: fotografia, wideo
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #756 dnia: Lipiec 25, 2017, 23:45:33 »
Sprawdzał ktoś z Was ten serwis https://akpp.pl/  ?
Wygląda na to, że wiedzą co robią. Nigdzie nie ma żadnych opinii...
youtube.com/wedkarskiedylematy

Offline Tomek Lorek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 55
  • Posiadany samochód: C5 X7
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #757 dnia: Lipiec 26, 2017, 11:38:53 »
Musi się zaadaptować przez parę tys km a dokładniej za co płaciłeś konkretnie ? pewnie będę musiał coś kupić i ciekawią mnie ceny
Jeszcze jedna rzecz: przy okazji wymiany modułu sterowania został wymieniony olej (dwukrotnie 4,5 litra), została wykonana adaptacja, ale nie został zaktualizowany licznik zużycia oleju przez Lexię, ponieważ warsztat (AXOD Kraków) twierdzi z pełnym przekonaniem, że ten licznik nie wpływa na pracę skrzyni. Argumentują to tym, że AISIN TF80SC montowany jest w kilkunastu markach samochodów, a tylko w PSA ten licznik jest dostępny przez interfejs diagnostyczny. Przy moim poziomie wiedzy o automatycznych skrzyniach nie mam podstaw im nie wierzyć.

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 912
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #758 dnia: Lipiec 26, 2017, 11:43:32 »
Możesz zrobić tak.
Zrób korektę jak przy zmianach statycznych i sprawdź.

Tylko zapisz wcześniej jego wartość. Niektórzy twierdzą że skrzynia zaczęła pracować normalnie po korekcie. Z druhiej strony jak w lexii wklepiesz "zmiana oleju" to licznik jest kasowany na zero i wtedy również masz informację że zostanie zadana nowa wartość ciśnień. Nie pamietam dokładnie opisu ale tak to wygląda.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Tomek Lorek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 55
  • Posiadany samochód: C5 X7
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #759 dnia: Lipiec 26, 2017, 11:49:51 »
...to licznik jest kasowany na zero i wtedy również masz informację że zostanie zadana nowa wartość ciśnień.
Gdzie jest ta informacja podana? Czy to ma coś wspólnego z ponowną adaptacją komputera skrzyni?

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 912
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #760 dnia: Lipiec 26, 2017, 11:52:06 »
W lexii/DB nie ma czegoś takiego jak adaptacja. Adaptację możesz w teorii zrobić poprzez wymianę sterownika bo będzie się od nowa uczył. Jak wejdziesz w kalkulator ASB zobaczysz wszystko.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #761 dnia: Lipiec 26, 2017, 20:57:29 »
Panie i Panowie jestem załamany :(
W zakupionej niedawno c5 zaczęło poszarpywać przy wolnej jeździe z 2 na 3 i z 3 na 4.
Olej nie był wymieniany od nowości tj ponad 185tyś.

Myślałem, że wymiana oleju w skrzyni załatwi sprawę - zadzwoniłem dzisiaj do polecanego warsztatu tj. Q-tomczak koło Ciechanowa i usłyszałem, że jest to nagminne w tych skrzyniach ASIN 6 i sama wymiana oleju jest bezcelowa. Koszt naprawy to minimum 5,5 do 6,8 a i może dojść do 9tyś jak ściągną skrzynie i otworzą.

Pytanie do was-czy gość próbuje mnie naciągnąć ?
Czy ktoś miał podobne problemy i załatwił to lepiej ? Taniej ? Czy faktycznie sama wymiana oleju nie pomoże ?

Zastanawiam się czy nie zadzwonić do poprzedniego właściciela - auto mam 12 dni i walczyć o zwrot gotówki za naprawę ? Wiem, że sprzedawca prywatny nie jest do końca bezkarny :(

Pomocy bo zaczynam czuć niechęć do tego auta

Offline Roman Piotrowski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 276
  • Skąd: Wrocław
  • Posiadany samochód: Citroen C5 III 2.0 HDi 136KM Exclusive
  • Zainteresowania: wszystko co francuskie...
  • Miejscowość: Wrocław
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #762 dnia: Lipiec 26, 2017, 21:07:10 »
To jest właśnie automat, poza codzienną wygodą potrafi dołożyć trochę smutku i płaczu...
9 tysi za remont, chyba bym się zastrzelił....

Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 184
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #763 dnia: Lipiec 26, 2017, 21:15:04 »
Ja też niedawno kupiłem C5 z Am6 i generalnie potrafi czasem szarpnać, szczególnie przy wolnej jeździe  w tym samym zakresie co podałeś Marcin. Przy pelnym obciążeniu jest bez zarzutu. Przebieg mam podobny . W sobotę jestem umówiony na wymianę dynamiczną. Dam znać czy coś się zmieniło.

Wysłane z mojego SM-N9002 przy użyciu Tapatalka

Floating on ;)

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 912
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #764 dnia: Lipiec 26, 2017, 21:19:19 »
Panie i Panowie jestem załamany :(
W zakupionej niedawno c5 zaczęło poszarpywać przy wolnej jeździe z 2 na 3 i z 3 na 4.
Olej nie był wymieniany od nowości tj ponad 185tyś.

Myślałem, że wymiana oleju w skrzyni załatwi sprawę - zadzwoniłem dzisiaj do polecanego warsztatu tj. Q-tomczak koło Ciechanowa i usłyszałem, że jest to nagminne w tych skrzyniach ASIN 6 i sama wymiana oleju jest bezcelowa. Koszt naprawy to minimum 5,5 do 6,8 a i może dojść do 9tyś jak ściągną skrzynie i otworzą.

Pytanie do was-czy gość próbuje mnie naciągnąć ?
Czy ktoś miał podobne problemy i załatwił to lepiej ? Taniej ? Czy faktycznie sama wymiana oleju nie pomoże ?

Zastanawiam się czy nie zadzwonić do poprzedniego właściciela - auto mam 12 dni i walczyć o zwrot gotówki za naprawę ? Wiem, że sprzedawca prywatny nie jest do końca bezkarny :(

Pomocy bo zaczynam czuć niechęć do tego auta
Kolego podejrzewam że poprzednik to olej wymienił i nic nie powiedział - hipoteza.

Możesz spróbować ale pewnie blok do wymiany bo to się psuje najczęściej. Jak dla mnie cena przesadzona. Skrzynie zawsze można zdjąć a wymiana bloku nie wymaga tego i trwa pewnie nie dłużej jak 2.5 - 3 godziny.
Jeśli zdejmą skrzynię to raczej bądź pewny że diagnoza będzie jedna - remont 😣 płać i płacz -klient się nie zna to zapłaci

Proponuję zasięgnąć rady innego mechana jeszcze.  Blok tak dużo nie kosztuje


Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Offline Grzegorz Mościszewski

  • Sponsor
  • ****
  • Wiadomości: 4 686
  • Skąd: Rzeszów
  • Posiadany samochód: C5 Break 3,0i Mk2/2006 C3 1.1 SX/03
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Rzeszów
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #765 dnia: Lipiec 26, 2017, 21:26:17 »
Pytanie do was-czy gość próbuje mnie naciągnąć ?
Czy ktoś miał podobne problemy i załatwił to lepiej ? Taniej ? Czy faktycznie sama wymiana oleju nie pomoże ?


Miałem podobnie , zakupione przy 170kkm, po wymianie oleju uwidoczniło się złe przełączanie 3-4, przed nieznacznie przeciągała skrzynia. Regeneracja płyty hydraulicznej uzdrowiła pracę. Te skrzynie tak mają, nie kłamią Ci w oczy w warsztacie, przed 200kkm wyrabiają się elektrozawory. Cenę naprawy to Ci podali maksymalną, bo nie wiadomo co "siedzi" w środku. Zacznij od wymiany płyty, z braku efektu dopiero można rozbierać skrzynie. Z moich skromnych wiadomości to mechanicznie skrzynia jest wytrzymała, tak opisywali mechanicy, jeśli tylko nie dostała "po dudzie" (czyli ktoś ją nie zamęczył mechanicznie).

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 912
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #766 dnia: Lipiec 26, 2017, 21:27:22 »
Jedź na diagnostykę do ASB Długołęka. Mają również sprzęt do diagnostyki sterowników hydraulicznych.

Z lekkim poszarpywaniem ludzie jeżdżą czasem bardzo długo. Możesz spokojnie jechać

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 184
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #767 dnia: Lipiec 26, 2017, 21:33:07 »
Pytanie do was-czy gość próbuje mnie naciągnąć ?
Czy ktoś miał podobne problemy i załatwił to lepiej ? Taniej ? Czy faktycznie sama wymiana oleju nie pomoże ?


Miałem podobnie , zakupione przy 170kkm, po wymianie oleju uwidoczniło się złe przełączanie 3-4, przed nieznacznie przeciągała skrzynia. Regeneracja płyty hydraulicznej uzdrowiła pracę. Te skrzynie tak mają, nie kłamią Ci w oczy w warsztacie, przed 200kkm wyrabiają się elektrozawory. Cenę naprawy to Ci podali maksymalną, bo nie wiadomo co "siedzi" w środku. Zacznij od wymiany płyty, z braku efektu dopiero można rozbierać skrzynie. Z moich skromnych wiadomości to mechanicznie skrzynia jest wytrzymała, tak opisywali mechanicy, jeśli tylko nie dostała "po dudzie" (czyli ktoś ją nie zamęczył mechanicznie).
A jak dokładnie objawia sie zle przełączanie po wymianie oleju.?


Wysłane z mojego SM-N9002 przy użyciu Tapatalka

Floating on ;)

Offline Marek Brzeziński

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 342
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5II, 2.0 Hdi, 2006, ASB, exclusive <=250 kkm
  • Zainteresowania: fotografia, wideo
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #768 dnia: Lipiec 27, 2017, 00:06:32 »
Panie i Panowie jestem załamany :(
W zakupionej niedawno c5 zaczęło poszarpywać przy wolnej jeździe z 2 na 3 i z 3 na 4.
Olej nie był wymieniany od nowości tj ponad 185tyś.

Myślałem, że wymiana oleju w skrzyni załatwi sprawę - zadzwoniłem dzisiaj do polecanego warsztatu tj. Q-tomczak koło Ciechanowa i usłyszałem, że jest to nagminne w tych skrzyniach ASIN 6 i sama wymiana oleju jest bezcelowa. Koszt naprawy to minimum 5,5 do 6,8 a i może dojść do 9tyś jak ściągną skrzynie i otworzą.

Pytanie do was-czy gość próbuje mnie naciągnąć ?
Czy ktoś miał podobne problemy i załatwił to lepiej ? Taniej ? Czy faktycznie sama wymiana oleju nie pomoże ?

Zastanawiam się czy nie zadzwonić do poprzedniego właściciela - auto mam 12 dni i walczyć o zwrot gotówki za naprawę ? Wiem, że sprzedawca prywatny nie jest do końca bezkarny :(

Pomocy bo zaczynam czuć niechęć do tego auta
Szarpie na zimno czy ciepło? U mnie mimo że to mk2 szarpało i waliło na zimno. Na ciepło było lepiej. Po dynamicznej wymianie dalej potrafi szarpnąć Ale delikatnie na zimnym. Po rozgrzaniu chodzi płynnie. Wymiana oleju bardzo pomogła. Tylko nie oszczędzaj na oleju. Wymieniaj tyle aż wyrównanają się kolory oleju w maszynie. U mnie 12.5 litra było za mało, ale skrzynia zajechana licznik 14.7 miliona:)
Teraz jak mi coś zacznie szarpać, walić to zrobię serwis bloku hydraulicznego. Plyta i elektrozawory to ok 2000 zł. Zerknij na ceny akpp.pl

Z mojego krótkiego doświadczenia mogę stwierdzić, że ta skrzynia nie lubi delikatnej jazdy.  I dodatkowo silnik musi być sprawny bo to on steruje pracą skrzyni. U mnie zapchany fap powodowal falowanie obrotów. Wymuszona regeneracja fap podczas jazdy z lexią na kolanach poprawiła pracę skrzyni.
Z drugiej strony jak auto kosztuje np. 40-50 tyś.zł to olałbym kombinowanie i zrobił regenerację bloku hydraulicznego 2-3 kzł i po kłopocie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2017, 00:17:45 wysłana przez Marek Brzeziński »
youtube.com/wedkarskiedylematy

Offline Tomek Lorek

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 55
  • Posiadany samochód: C5 X7
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #769 dnia: Lipiec 27, 2017, 00:27:06 »
...ale nie został zaktualizowany licznik zużycia oleju przez Lexię, ponieważ warsztat (AXOD Kraków) twierdzi z pełnym przekonaniem, że ten licznik nie wpływa na pracę skrzyni
No to sprawdziłem w praktyce. Licznik po wymianie sterowania był wyzerowany (wartość zczytana dziś po przejechaniu na nowym sterowaniu ~300km). Poszarpywało przy redukcji z 5 na 4.
10 tyś km temu zczytywałem wartość zużycia oleju i było to wtedy 1 210 000 jednostek. Panowie w serwisie twierdzą, że zalali do skrzyni 9L nowego oleju (2 x 4,5L statycznie), nie wiem czy w to wierzyć czy nie wierzyć, bo niektóre źródła mówią o całkowitej pojemności tej skrzyni 7L i statyczne 3L możliwego do spuszczenia oleju. Przyjąłem, że wymienili 80% oleju, więc ustawiłem licznik na 185 000 jednostek. Skrzynia pracuje inaczej, lepiej, redukcja z 5 na 4 jest łagodniejsza. Zdarzyło się dwukrotnie, że krótko po pełzaniu na D1 dostała "kopa", ale potem przejechałem jakieś 50km i na razie się to nie powtarza.

Offline Grzegorz Mościszewski

  • Sponsor
  • ****
  • Wiadomości: 4 686
  • Skąd: Rzeszów
  • Posiadany samochód: C5 Break 3,0i Mk2/2006 C3 1.1 SX/03
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Rzeszów
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #770 dnia: Lipiec 27, 2017, 07:17:25 »
A jak dokładnie objawia sie zle przełączanie po wymianie oleju.?

U mnie, przy "chęci" wrzucenia wyższego biegu kompletnie się "ślizgało" na biegu, nie mogąc przenieść momentu na koła.

Offline Jakub Nawara

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 912
  • Posiadany samochód: C5 X7 163KM
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #771 dnia: Lipiec 27, 2017, 10:44:00 »
Marcin wysłałem Ci priv

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka


Offline Marek Brzeziński

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 342
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5II, 2.0 Hdi, 2006, ASB, exclusive <=250 kkm
  • Zainteresowania: fotografia, wideo
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #772 dnia: Lipiec 27, 2017, 10:48:38 »
Na naszym forum brakuje mi "rankingu" serwisów ASB. Warto przeczytać naprawione to i to koszt całkowity tyle i tyle. Jestem zadowolony lub nie bo...
Przydałoby się. Ja mogę jechać i 400 km gdybym tylko wiedział że za np 3500 będę miał dobrze wykonaną robotę.
youtube.com/wedkarskiedylematy

Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 184
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #773 dnia: Lipiec 27, 2017, 10:49:42 »
Na naszym forum brakuje mi "rankingu" serwisów ASB. Warto przeczytać naprawione to i to koszt całkowity tyle i tyle. Jestem zadowolony lub nie bo...
Przydałoby się. Ja mogę jechać i 400 km gdybym tylko wiedział że za np 3500 będę miał dobrze wykonaną robotę.
Całkowicie się z zgadzam z tą uwagą!

Wysłane z mojego SM-N9002 przy użyciu Tapatalka

Floating on ;)

Offline Marcin Bąkowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 481
  • Posiadany samochód: Citroen C5 TOURER EXCLUSIVE 2.0 HDI 163km automat
Odp: [MkIII] Skrzynia AM6 czasami szarpie
« Odpowiedź #774 dnia: Lipiec 27, 2017, 11:21:14 »
Kuba-nic nie dostałem :(