Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Zbieranie miłośników XM'a  (Przeczytany 3407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Kruszewski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 46
  • Skąd: Legionowo
  • Posiadany samochód: Citroen XM 90' 2,0 8V LPG MK1 HA
  • Miejscowość: Legionowo
Zbieranie miłośników XM'a
« dnia: Grudzień 30, 2009, 00:51:31 »
Witam, w związku z tym że spotkania miejscowe nie prowadzą do niczego dobrego  szukam miłośników i posiadaczy XM'ów o odpowiedź na ten post, natomiast szukamy posiadaczy XM"ów z terenu Warszawy którzy chcieliby wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi na temat swojego auta ponieważ to co się dzieje to mija się z celem, także spotkajmy się i umówmy na temat swoich XM"ów bo jedynie takie spotkania odniosą jakiś skutek, kiedy każdy wymieni się swoimi spostrzeżeniami, zapraszam i nacieszmy się swoimi autami. Pozdrawiam i czekam na pocztę lub e-mail. [email protected] lub tel. [email protected]
Jak Ci nie stanie to nie pojedziesz..... ;-)  :-)

Offline Karol Klimczak

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Jest C6 2.2HDi Był XM 2.9V6 aut. 99r Exclusive LPG i AX 1.5D 96r
  • Zainteresowania: Motoryzacja
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2009, 17:23:49 »
Podałem w tym temacie przykład mapy gdzie można zaznaczyć Swoje miejsce stacjonowania :)

Xm'owcy pokażcie się na
NOWEJ MAPCE
Były Mój XM

Offline Artur Zamozny

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 902
  • Skąd: Herne DE
  • Posiadany samochód: XM 3.0V6-BX-C5mk1-C5mk1fl-C5x7-C6
  • Zainteresowania: TAK są
  • Miejscowość: Siewierz
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2009, 19:46:58 »
To niech ktoś co się na tym zna zrobi mapke i się zobaczy ilu nas jest .Pewnie część właścicieli XM-a już zmieniło wozy

Offline Jędrzej Patelski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 727
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: 2oo
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2009, 22:30:01 »
Ciekawa inicjatywa! Czekam na konkretny termin i miejsce!

pozdrawiam
http://tinyurl.com/xmpower
Ojciec: XM V6 12V [ZPJ] 96'
Brat: XM Break V6 24V [ES9J4] 97'
Był: XM V6 24V [ZPJ4] 96', XM 2.0 8V 93'

Offline Robert Mulewicz

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 788
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Nissan Terrano 3.0, C4 1,6HDI coupe Były:MG TF 1.8 16v ,XM V6 Zender,Saxo VTS, Renault Laguna GT 2.0 16v. CX25TRD Turbo II 1987 oraz wiele innych citroenów
  • Zainteresowania: szerokie
  • Miejscowość: Kraków
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 31, 2009, 00:42:46 »
Robuś nie obraż się ale napisałeś to taką polszczyzną że czytałem to ze trzy razy i nie wiem o co ci chodzi.Może jestem zbyt tępy żeby to zrozumieć.Pozdrawiam
2,5 td-najgorszy parch wśród XM-ów

Offline Tomasz Żukowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 725
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5 2.0HDI MK1
  • Zainteresowania: motoryzacja
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 31, 2009, 01:58:58 »

Offline Maciek Janowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 940
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Xm Exclusive 3.0 12v,97'.CX Prestige 2400IE,82'.CX 25 GTi TURBO,84'.C4 VTS 2.0 16v,05'.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 31, 2009, 09:15:09 »
Cytuj

Karol Klimczak napisał:
Podałem w tym temacie przykład mapy gdzie można zaznaczyć Swoje miejsce stacjonowania :)

mozna zrobic spis Xm'ow naszych(tzn. klubowych i innych)na zasadzie np.(moj dla przykladu):
w**********(jako miejsce najczestszego postoju) W*(nr rejestracyjny)z******(kolor) V********(jako model). oczywiscie wiem jeszcze o paru innych i by mozna tez je umieszczac by spisac wszystkie i nie dublowac. wygladaloby to mniej wiecej tak jak ponizej i kazdy by mogl dopisywac dalej po opcji cytowania.
1.w************W*z******V************
itd.
co Wy na to? ciekawe ile jest w Polsce z 333775 wyprodukowanych?
pozdrawiam. maciek janowski.

Offline Maciek Janowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 940
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Xm Exclusive 3.0 12v,97'.CX Prestige 2400IE,82'.CX 25 GTi TURBO,84'.C4 VTS 2.0 16v,05'.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 31, 2009, 23:16:29 »
widze, ze nie jestescie wpisem zainteresowani wiec wycofuje inicjatywe. zycze Wam w zwiazku z nadejsciem Nowego Roku wszystkiego najlepszego.

Offline Piotr M Kuć

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Ford Mondeo Mk4 2007 2.3 Duratec-HE 160KM automat AWF-21 sedan; było kilka XM, Volvo 940, Merc W124
  • Zainteresowania: komputery, programowanie, auta
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 01, 2010, 04:04:32 »
Cytuj

Artur Zamozny napisał:
To niech ktoś co się na tym zna zrobi mapke i się zobaczy ilu nas jest .Pewnie część właścicieli XM-a już zmieniło wozy


Pewnie że zmieniło wozy... z XMa na XMa :D
PMK
Pozdrawiam Piotrek Kuć

Ford Mondeo Mk4 2007 2.3 Duratec-HE 160KM automat AWF-21 sedan - Nowy Lepszy Parch
http://kuciak.net/auto/Ford/Mondeo/2012-03-25/

Moja była flotylla
http://kuciak.net/auto/

Offline Artur Zamozny

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 902
  • Skąd: Herne DE
  • Posiadany samochód: XM 3.0V6-BX-C5mk1-C5mk1fl-C5x7-C6
  • Zainteresowania: TAK są
  • Miejscowość: Siewierz
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 01, 2010, 12:01:14 »
Cytuj

Piotr M Kuć napisał:


Pewnie że zmieniło wozy... z XMa na XMa :D
PMK


Brawo i to jest zamiłowanie do modelu.W sumie ja też moge się dopisać do klubu wielbicieli nieuleczalnych.Zmieniłem BX-a na BX-a a tego na 3 BX-a i że mi byłlo mało mam tez XM-a.Ale musisz przyznać że co niektórych  przerósł i mają już co innego
   Piotrze ty nie imprezowałeś?

Offline Bartek Krajewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 917
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: inny
  • Zainteresowania: internet, fajne filmy, dobra muzyka, fotografia
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 01, 2010, 22:04:25 »
Cytuj

Robert Kruszewski napisał:
Witam, w związku z tym że spotkania miejscowe nie prowadzą do niczego dobrego  szukam miłośników i posiadaczy XM'ów o odpowiedź na ten post, natomiast szukamy posiadaczy XM"ów z terenu Warszawy którzy chcieliby wymienić swoje spostrzeżenia i uwagi na temat swojego auta ponieważ to co się dzieje to mija się z celem, także spotkajmy się i umówmy na temat swoich XM"ów bo jedynie takie spotkania odniosą jakiś skutek, kiedy każdy wymieni się swoimi spostrzeżeniami, zapraszam i nacieszmy się swoimi autami. Pozdrawiam i czekam na pocztę lub e-mail. [email protected] lub tel. [email protected]



Zgadzam się z Tobą, Robercie.
Jednak, żeby nie było nieporozumień: chodzi o to, że skoro właściciele innych modeli Citroena organizują oddzielne spotkania, a nawet odrębne kluby, to także my - XM-owcy - możemy to zrobić. Dzięki temu poznamy się wzajemnie i będziemy mogli dzielić się doświadczeniami, poradami, spostrzeżeniami i pomocą XM-ową pomiędzy sobą.
Proponuję dopisać "... z terenu Warszawy i okolic", bo np. Ty jesteś z Legionowa.
Zgadzam się, że lepiej się skupić na jednym modelu, niż "rozdrabniać" na inne.
Dla lepszego porządku, proponuję: przenieśmy tę dyskusję w jedno miejsce, w którym jest już bardziej zaawansowana: Forum XM-a ---> Po godzinach ---> "Spotkania tylko dla XM-owców?"
Pozdrawiam

Offline Bartek Krajewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 917
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: inny
  • Zainteresowania: internet, fajne filmy, dobra muzyka, fotografia
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 01, 2010, 22:15:15 »
Cytuj

Maciek Janowski napisał:
Cytuj

Karol Klimczak napisał:
Podałem w tym temacie przykład mapy gdzie można zaznaczyć Swoje miejsce stacjonowania :)

mozna zrobic spis Xm'ow naszych(tzn. klubowych i innych)na zasadzie np.(moj dla przykladu):
w**********(jako miejsce najczestszego postoju) W*(nr rejestracyjny)z******(kolor) V********(jako model). oczywiscie wiem jeszcze o paru innych i by mozna tez je umieszczac by spisac wszystkie i nie dublowac. wygladaloby to mniej wiecej tak jak ponizej i kazdy by mogl dopisywac dalej po opcji cytowania.
1.w************W*z******V************
itd.
co Wy na to? ciekawe ile jest w Polsce z 333775 wyprodukowanych?
pozdrawiam. maciek janowski.



Byłoby z tym za dużo bałaganu, bo XM-owców zarejestrowanych tylko w Klubie jest parę tysięcy (sprawdzałem w zakładce "Użytkownicy")!
Łatwiej, szybciej i przejrzyściej będzie, jeśli zaznaczymy się na mapce zaproponowanej przez Karola.

Offline Maciek Janowski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 940
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: Xm Exclusive 3.0 12v,97'.CX Prestige 2400IE,82'.CX 25 GTi TURBO,84'.C4 VTS 2.0 16v,05'.
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 02, 2010, 11:25:58 »
Cytuj



Byłoby z tym za dużo bałaganu, bo XM-owców zarejestrowanych tylko w Klubie jest paręnaście tysięcy (sprawdzałem w zakładce "Użytkownicy")!
Łatwiej, szybciej i przejrzyściej będzie, jeśli zaznaczymy się na mapce zaproponowanej przez Karola.


Racja. tez sprawdzilem. 1297 osob deklaryjacych posiadanie Xm'a.

Offline Artur Zamozny

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 902
  • Skąd: Herne DE
  • Posiadany samochód: XM 3.0V6-BX-C5mk1-C5mk1fl-C5x7-C6
  • Zainteresowania: TAK są
  • Miejscowość: Siewierz
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 02, 2010, 11:58:06 »
Dobrze a ilu właścicieli bierze jakiś udział w forum?Ilu tylko się zarejestrowało dawno temu i nie było nawet logowania?A ilu żeby zamieścić ogłoszenie? Bo na tych to nie ma za bardzo co liczyć

Offline Bartek Krajewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 917
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: inny
  • Zainteresowania: internet, fajne filmy, dobra muzyka, fotografia
  • Miejscowość: Warszawa
Re: Zbieranie miłośników XM'a
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 02, 2010, 12:17:09 »
Cytuj

Artur Zamozny napisał:
Dobrze a ilu właścicieli bierze jakiś udział w forum?Ilu tylko się zarejestrowało dawno temu i nie było nawet logowania?A ilu żeby zamieścić ogłoszenie? Bo na tych to nie ma za bardzo co liczyć



No cóż, tego raczej się niedowiemy, ale przyjmując nawet, że to tylko 1/10 tej sumy (a myślę, że dużo więcej), to i tak wychodzi prawie 130 osób!