Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: seryjne radio + wzmacniacz 4 kanały  (Przeczytany 1137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łukasz Wesołowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 85
  • Skąd: Kraków
  • Posiadany samochód: Peugeot 207 1.4 HDi '09 / Citroen C4 Grand Picasso 2,0 HDI, MCP 2010///// było: Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi '05, Peugeot 407 2.0 HDI '05, Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI '99
  • Zainteresowania: architektura
  • Miejscowość: Kraków
seryjne radio + wzmacniacz 4 kanały
« dnia: Wrzesień 22, 2011, 22:35:37 »
Witam szanowne grono. W fiacie bravo miałem w radiu miejsce na trzecią kostkę - a właściwie 3 kostki mini ISO. Z jednego wychodziła zmieniarka, z drugiego można było puścić przewody chinch na wzmacniacz i wrócić z powrotem do głośników-zwrotnicy.

Ponieważ jestem fanem fabrycznej wygody użytkowania audio z przycisków z kierownicy, mojego niepokoju nie burzy odpic współczesnych odtwarzaczy i wszystko zgrabnie wkomponowane jest w konsole chciałbym spróbować rozwinąć skrzydła audio. W pikusiu jest złącze na miniISO - jedno pod zmieniarke (np na USB/SD box Bluebirda)

Pewnie przyjdzie czas na wytłumienie drzwi, lepsze głośniki, ale jak już rozbierać pół samochodu, to chciałbym wzmocnić sygnał z radia, żeby głośniki miały co robić. nie chce tuby basowej, chcę czysty i mocny dźwięk.

Co poradzicie? już sobie wymyśliłem, że wzmacniacz znajdzie się w szufladzie pod fotelem pasażera :)