Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: Spotkanie  (Przeczytany 15181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jacek Welz

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 2 101
  • Skąd: Stavanger/Bydgoszcz
  • Posiadany samochód: Ford SMax 2.0TDCI '14; MB A160 '01
  • Zainteresowania: komp, foto, citro, kayako, grajko i inne
  • Miejscowość: Stavanger/Bydgoszcz
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 16, 2010, 18:18:12 »
Nikt sie nie denerwuje, a watek sledzilem od samego poczatku.
Raz jeszcze napisze - kazdy moze zalozyc watek na glownym forum, co zreszta ma sens o tyle ze trzeba calosc zwolac od nowa.

osobnym tematem jest lekka reogranizacja forum, postow zrobilo sie duzo, i chyba dobrze byloby pogrupowac je ogolno-tematycznie, np podobnie jak zostalo to zrobione na forum ZXa  (kilka pod-dzialow forum, w tym jeden towarzyski, w ktorym moglby by byc informacje o spotkaniach). Bede o tym rozmawial z innymi moderatorami, tyle ze ktos fizycznie musialby przejrzec i poprzenosic pareset/tysiecy postow, wiec to nie jest takie trywialne.
Na dodatek teraz wakacje :)

pozdr
Ford S-Max 2.0TDCI '14
dawniej: Xsara Picasso 1.6i SX '10
ZX 1.4i SX Break '96/97, ZX 1.4i Avantage '91
i jakies niecytryny
GG: 4635213 (i inne ;)

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 17, 2010, 15:54:37 »
Dobry pomysł napewno bedzie łatwiej się pouszać po forumi i odszukać wątki
Darek

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 30, 2010, 10:33:59 »
Moderator nie jest konieczny do organizacji zlotu. Moderator jest potrzebny do pilnowania porządku (na zlocie :))

Do ewentualnego zlotu trzeba byłoby najpierw zapytać użytkowników w formie np. ankiety? gdzie najlepsza lokalizacji i kiedy najlepszy termin (aby jak najwięcej osób mogło się zjawić). - Do tego przydałaby się pomoc osoby "z funkcją".

Jeżeli to udałoby się ustalić (w co niestety wątpię), wówczas organizacją mogłaby zająć się osoba, która mieszka najbliżej wybranej lokalizacji. i czuje się na siłach.
XP

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 30, 2010, 12:34:02 »
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
Moderator nie jest konieczny do organizacji zlotu. Moderator jest potrzebny do pilnowania porządku (na zlocie :))

Do ewentualnego zlotu trzeba byłoby najpierw zapytać użytkowników w formie np. ankiety? gdzie najlepsza lokalizacji i kiedy najlepszy termin (aby jak najwięcej osób mogło się zjawić). - Do tego przydałaby się pomoc osoby "z funkcją".

Jeżeli to udałoby się ustalić (w co niestety wątpię), wówczas organizacją mogłaby zająć się osoba, która mieszka najbliżej wybranej lokalizacji. i czuje się na siłach.


 Moderator faktycznie nie jest na zlocie potrzebny. Potrzebny jest tylko do tego aby na forum odpowiednio nagłośnić temat ponieważ ma największą siłę przebicia. Natomiast czy przyjedzie na zlot czy nie to już jego prywatna sprawa. Zloty nieoficjalne zazwyczaj są improwizowane i pomysły rodzą się w ostatniej chwili. Co innego zloty pod patronatem klubu. Tam już jest organizacja i nie trzeba moderatora namawiać aby nagłośnił temat

Temat lokalizacji był poruszany i padła propozycja aby to był geometryczny środek Polski. Sprzeciwów nie było.

Wystarczy odrobina dobrej woli, wykonania paru telefonów i otwarcie Google i wybór padł na Jeziorsko
Miła być  zlot koniec maja. Na granicy Wielkopolskiego i Łódzkiego.  Z najdalszego zakątku wychodziło około 300 km.
Co prawda przeszkodziła powódź ale zainteresowanie było zerowe. Oprócz mnie i Darka Kulewskiego  nie było zainteresowanych. Tylko ja zarezerwowałem domek. Prowadziłem rozmowy z wodniakami o przesunięciu  terminu regat, osobiści odwiedziłem ośrodek aby ustalić rabaty , dodatkowe atrakcje, wynajęcie sprzętu sportowego itp itd. Po co się angażować skoro nikt do ośrodka nie zadzwonił. Mało tego wiedziałem że na moderatora nie ma co liczyć wiec pisałem na PW do osób które mają największą liczbę odwiedzin na forum XP. Straciłem tylko czas, pieniądze i wystawiłem do wiatru kierownictwo ośrodka. Dobrze że mi trochę powódź pomogła aby wyjść z twarzą. To ja napisałem na forum że ze względu na zagrożenie powodziowe zlot jest odwołany. Ale w ośrodku takiego zagrożenia nie było.
Jest mi naprawdę przykro że się nie udało a mogło być pięknie.

Tak więc Ewo nie tylko miejsce i organizator. Jeszcze ludzie muszą chcieć.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:31:15 »
Może więcej osób zainteresowałoby się tematem, gdyby był on umieszczony w innym miejscu? Tutaj naprawdę ciężko go znaleźć...

Ja na weekend za 2 tyg. jadę na zlot z innym kubem. Również miejsce ustalono na środek PL. Lokalizacja gdzieś pod Warszawą: http://kuzniahotel.pl/
XP

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:59:40 »
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
Może więcej osób zainteresowałoby się tematem, gdyby był on umieszczony w innym miejscu? Tutaj naprawdę ciężko go znaleźć...


Trudno się z Tobą nie zgodzić. Ten wątek jest umieszczony w takim miejscu gdzie rzadko ktoś zagląda. Oczywiście Modemi i Admini przekonywali ,że jest to idealne miejsce dla tego wątku z daleka widoczne i do tego przeznaczone.?!
 Ale pomińmy ten fakt  ten fakt że wątek umieszczony jest nieszczęśliwie. Doskonale zdawałem sobie z tego sprawę, dlatego też pisałem na PW do najbardziej aktywnych uczestników forum. Niestety przeliczyłem się. Zainteresowanie prawie zerowe, a potwierdzenie przyjazdu 1 osoba czyli ja.. więc czy warto cokolwiek organizować.  Jak kiedyś napisałem że większość woli siedzieć w 4 ścianach gapić się bezmyślnie w telewizor i żłopać piwo. Ale żeby zrobić coś dla polepszenia własnego samopoczucia, oderwać się od szarzyzny dnia codziennego, zrobić coś szalonego, przeżyć przygodę czy spotkać się z koleżankami czy kolegami to już chętnych brak.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 30, 2010, 21:14:58 »
Chyba takie forum... Przykład idzie z "góry"

Możni tego forum rzekomo "chcą" poprawić jego wydajność, ale zawsze coś stoi na przeszkodzie...

Był już zlot z klubu A6, teraz z 2 tyg. będzie z innego, a tutaj? Pewnie nigdy.

Już się nie mogę doczekać jak to będzie z 2 tyg. ;)
XP

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 30, 2010, 21:44:55 »
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
Chyba takie forum... Przykład idzie z "góry"

Możni tego forum rzekomo "chcą" poprawić jego wydajność, ale zawsze coś stoi na przeszkodzie...

Był już zlot z klubu A6, teraz z 2 tyg. będzie z innego, a tutaj? Pewnie nigdy.

Już się nie mogę doczekać jak to będzie z 2 tyg. ;)


No sama widzisz i już to rozumiesz jak to działa. Nie powiem bo miałem kilka odpowiedzi na propozycje zlotu bo kto mia trochę ogłady wie że należy propozycję zawsze odpowiedzieć. I nawet kilka osób odpowiedziało ale zawsze w podobnym tonie: chciałbym  ale  czas, daleko, choroba, inne plany, duże wydatki itd A na koniec: ale oczywiście następnym razem, bardzo fajny pomysł, gorąco popieram, i tam takie inne słodzenie.

PS Zazdroszczę Ci Ewo tego zlotu. Sam byłem ostatnio w Poznaniu na Kubicy. Organizacja do d..py, ale renówek zatrzęsienie.
 Byłem też na zlocie motocyklowym na swoim Harleyu.
Grill, ognisko, zawody zręcznościowe wybory miss zlotu, konkurs mokrego podkoszulka, taniec na rurze, palenie gumy i innych kupa atrakcji. To są dopiero zloty
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 30, 2010, 23:12:09 »
Jarku i Ewo zobaczcie kto tu zagląda nasza trójka i moderatorzy głownie po to żeby zobaczyć o czym piszemy. Myślę że gdyby wtedy jak Jarku podałeś informacje na temat zlotu któryś z moderatorów podwiesił to w widocznym miejscu to więcej może by się osób znalazło. No ale nic straconego możemy zacząć od nas samych co wy na to ?
Darek

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 30, 2010, 23:22:14 »
Cytuj

Dariusz Kulewski napisał:
... może by się osób znalazło. No ale nic straconego możemy zacząć od nas samych co wy na to ?


jestem za, ale już nie biorę się za organizację.
Trzech na forum XP to i tak dużo
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 30, 2010, 23:29:28 »
To czekamy na Ewę co odpowie. Może tam gdzie załatwiałeś?
Darek

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 31, 2010, 00:26:47 »
3 auta to za mało, szkoda zachodu...

Na A6 było prawie 40, za 2 tyg pod Warszawą będzie około 20. Żeby było fajnie musiałoby być minimum 10-15.
XP

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 31, 2010, 01:52:40 »
Cytuj

Ewa Rudnik napisał:
3 auta to za mało, szkoda zachodu...

Na A6 było prawie 40, za 2 tyg pod Warszawą będzie około 20. Żeby było fajnie musiałoby być minimum 10-15.

No i tak pewnie myśli każdy jak Ty a od czegoś trzeba zacząć co na A6 odrazu było tylu chętnych ?
Darek

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 31, 2010, 08:12:43 »
tak

wcześniej były ankiety (w dobrze dostępnym miejscu) z zapytaniem o lokalizacje i termin zlotu. Wypowiedziało się w nich ponad 100 userów, pojechało ok. 40 (z rodzinami).

W tak dostępnym miejscu jak tu, można mieć tylko nadzieję, poza tym zanim by się coś zorganizowało to będzie zima, choć chyba większym problemem są chęci...
XP

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 31, 2010, 12:20:48 »
No i chyba wszystko Ewa wyjaśniła. Chęci i jeszcze raz chęci.
Kamila z Legnicy też by się przyłączyła bo to dość szalona kobieta. No to już cztery osoby. A co z resztą?
Wiecie , odbywają się ogólnopolskie zloty, ale taka impreza mnie nie interesuje. Oddawanie czci Citroenowi, traktowanie " daszków" jak relikwie to nie nie bawi.
Spotkanie konkretnego modelu to ma sens. Wymiana poglądów doświadczeń, poza tym znamy się z forum a niektórzy dodatkowo przez GG czy telefonicznie. To takie spotkanie w gronie rodzinnym jest  improwizowane bez zobowiązań, i dlatego panuje na nich świetna atmosfera. Wielkie organizowane zloty są sztuczne, wymuszone zawody czy podobne imprezy.
Dlatego nie ma co liczyć na wielką pomoc ze strony admina czy modera bo to nie zlot tylko spotkanie ludzi z forum , które co się okazuje jest solą w oku zarządu KC
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Rafał Marynowski

  • Przyspiesza
  • Wiadomości: 24
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1,6HDI 110KM-05r
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 31, 2010, 21:16:02 »
Witam
Nie jesteście sami z tym spotkaniem , śledzę ten wątek od początku , do Jeziorska miałem jechać ale tylko na cały dzień z powodu braku czasu!!!(wcześniej wspominałem że przyjadę).
Mam nadzieję że do jakiegoś spotkania dojdzie :)
Pozdrawiam ;-)  ;-)  ;-)

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 01, 2010, 12:55:54 »
No proszę jest kolejna osoba, ale Rafale następnym razem daj znać.
Darek

  • Gość
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 23, 2010, 20:38:36 »
Hejka,a pewnie że sie pisze na spotkanko  może być w jeziorsku. grzebałam w internecie i nic ciekawego nie mogłam znaleśc. wiem że w tej sławie o której wcześniej wspominałam często są zloty garbusów i tam takie imprezy to norma.

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 23, 2010, 21:44:25 »
Jest kolejna osoba chętna tylko kto to zorganizuje może kolega Jarek spróbuje jeszcze raz?
Darek

Offline Kuba Rosa

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 772
  • Skąd: Teresin
  • Posiadany samochód: 308 SW 1,6 BlueHDI 120 KM
  • Miejscowość: Teresin
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 24, 2010, 04:30:15 »
Ja także jestem otwarty na wszelkie propozycje :)
Może uda się wygospodarować troszkę czasu na spotkanie klubowiczów :)

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:16:43 »
No to podawajcie propozycje kiedy i kto na pewno by był.
Jeśli chodzi o moje zdanie uważam że w tym roku to już nie wypali ponieważ:
* wieczory szybko zapadają
* po 18 jest już chłodno, a noce są zimne
* jest szkoła i zaczyna się rok akademicki
* duże prawdopodobieństwo pogody deszczowej
* przymrozki
* jesienna deprecha
* prace polowe i ogrodowe

Przekonajcie mnie teraz, że nie mam racji

Ja się piszę na przyszły rok, jak ktoś się podejmie załatwienia ośrodka, najlepiej klubowicz z okolic  .
Miejsce dla mnie obojętne , ze wskazaniem na geometryczny środek polski.
No to zobaczymy ilu będzie chętnych bo coś mi się nie chce wierzyć aby doszło do skutku ale mogę się mylić

Moja propozycja :
* Jeziorsko ( na granicy wielkopolski i łódzkiego) ośrodek Rafa ( parking , domki , pole namiotowe , sprzęt wodny itp) , zresztą było wszystko już wcześniej opisane
* termin: czerwiec
* dowolny weekend

Teraz wasze propozycje.
Jak już będzie kilka to można zrobić konkurs i wybrać tę najlepszą.
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 24, 2010, 17:21:33 »
Do czerwca daleko, ciężko planować coś z takim wyprzedzeniem.

2 tyg. temu byłam w Teresinie http://kuzniahotel.pl/ (pod Warszawą) duży ośrodek, było gdzie posiedzieć na zewnątrz (grill w środku), niedrogo, duże pokoje, śniadania wliczone w noclegi, jednak tego hotelu nie polecam. Nocki były chłodnawe, a tam nie grzali, a większość osób była z malutkimi dziećmi, prysznice w pokojach przeciekały, itp. 2 noclegi 360zł dla dwójki osób + grill 140,- (posiadówa zapoznawcza) to wydaje mi się bardzo przyzwoita cena.

Wcześniej (w maju) byliśmy na zlocie A6 za Olsztynem http://www.star-dadaj.pl/ Tam było super. Też 2 nocki (3 dni) ale cena za 2 osoby 720zł. W cenie pełne 3 posiłki + wieczorki z wodzirejem, grillem, pifko w cenie do oporu + 0,5 na parę. Na grillu samych mięs około 10 rodzajów - wszystkiego tyle co na nie jednym weselu...

A może gdzieś nad morzem? i przede wszystkim ile osób jest wstępnie zainteresowane? 6?

Ten ośrodek Rafa http://www.rafa.net.pl/osrodek.php będzie dobry tylko w samym sezonie (lipiec, sierpień). Jestem nauczycielką i z racji zawodu jeździłam z dzieciakami po takich domkach w czerwcu - było w nich po prostu bardzo zimno (wszyscy do spania zakładali na siebie to co mieli).

Wydaje mi się, że lepiej poszukać jakiegoś ośrodka, bo domki choć tanie to tylko środek sezonu.
XP

Offline Dariusz Kulewski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 431
  • Skąd: Police
  • Posiadany samochód: Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi '05, C-4 GP 1,6 HDi '10
  • Miejscowość: Police
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 24, 2010, 18:50:22 »
Popieram propozycję Jarka mimo ostatnich wydarzeń w tym ośrodku
Darek

Offline Jarosław Plucha

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 3 074
  • Skąd: Kluczbork
  • Posiadany samochód: C4 Grand Picasso Exclusive 2.0HDI 150KM 2014, C3 1.4i Furio 2005
  • Miejscowość: Kluczbork
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 24, 2010, 19:17:24 »
Droga Ewo
Ma być tanio , może i nawet spartańsko, bo tu chodzi o spotkanie i dobrą zabawę  a nie o luksusy i zbiorowe żywienie a'la wesele z cateringiem, gdzie trzeba wydać jak dla niektórych znaczną część wypłaty.
Zaproponuj  Góralom  albo Centusiom zlot nad morzem to widzę jak ochoczo przybywają. Dzieci mieszczuchów chętnie spędzą noc lub dwie opatuleni w koce i będą mieli z wypiekami na twarzy o czym opowiadać na przerwach. W latach 70-tych jeździliśmy  na obozy harcerskie, namioty ogniska kiełbaski te sprawy.  Żadnych wygód , ogrzewanych domków czy elektryczności. Prawdziwa natura + gitara Super było. Ten ośrodek nad Jeziorskiem to i tak luksusy. Trzy dychy za osobę to mały pikuś w porównaniu z podobnymi ofertami. Jak się dogadywałem  na wiosnę to właścicielka  ośrodka zeszła na 25 zeta + parking gratis dla uczestników zlotu.
http://www.rafa.net.pl/osrodek.php
Pozdrawiam Jarosław Plucha :evil:

Offline Ewa Krauze

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 866
  • Skąd: Słupsk
  • Posiadany samochód: XP 1.6 HDI 110KM bez FAP, A6 3.0TDI 233KM Quattro TipTronic
  • Miejscowość: Słupsk
Re: Spotkanie
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 24, 2010, 19:28:13 »
Jarek, Nie, ja nie mówię o luksusach (!), mam paromiesięczną córeczkę, w czerwcu tam może być zimno, kłopot może być z tym, że zachoruje. Jeżeli Wy nie macie dzieci, lub macie paro letnie to nie musicie się martwić takimi sprawami.

Cena super, tylko chyba czerwiec może być za zimnym miesiącem na takie rozrywki...

Propozycja dla Góroli: Przyjedzcie na urlop nad morzem, przy okazji zaliczymy spota klubowego ;)

Gdyby miał być organizowany jakiś zlot w Górach, również zastanowiłabym się nad wyjazdem tam, gdyż przy okazji można spędzić tam część urlopu, a nie tylko 2 dni zlotu.

Centusiom - nie wiem co to?
XP