Klub Cytrynki
Francuskie.pl - Twoja codzienna
porcja aktualności na temat marki Citroen

Autor Wątek: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.  (Przeczytany 485436 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Damian Prysak

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 660
  • Skąd: Częstochowa
  • Posiadany samochód: C5 2.0 '06 + LPG, C5 X7 Tourer Excl. 2.0HDi 163 '13
  • Zainteresowania: Informatyka, muzyka, astronomia
  • Miejscowość: Częstochowa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1125 dnia: Maj 05, 2018, 18:47:19 »
Ja szukałem tak intensywniej dobre 5 miesięcy. Trafiały się po drodze ciekawe, ale zanim się zdecydowałem obejrzeć to już nie było. Jak mi się trafił prawie identyczny jak szukałem, to po oględzinach się za bardzo nie zastanawiałem... :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Offline Adam Mickiewicz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: niestety jeszcze brak
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1126 dnia: Maj 06, 2018, 12:10:57 »
Witam serdecznie! Przymierzam się powoli do zakupu pierwszego auta i poważnie zastanawiam się nad C5 :)
Rok 2008+, silnik 2.0, który dodatkowo bym zagazował.
Auto używane by było głównie w mieście, jednak jak patrzę na pozostałe modele które rozważam, tj. Hyundai i30 i Kia Cee'd, to widzę przepaść w wyposażeniu w porównaniu do C5...
W oczy rzucił mi się ten egzemplarz: http://allegro.pl/citroen-c5-climatronic-auto-z-gwarancja-i7257565742.html#thumb/1

Czy ktoś z bardziej doświadczonych kolegów (i koleżanek oczywiście) mógłby coś doradzić, ew. odradzić?

Pozdrawiam wszystkich!
Adam

Offline Adam Mickiewicz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: niestety jeszcze brak
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1127 dnia: Maj 06, 2018, 13:21:52 »
Co z wadliwością takiego zawieszenia? Ponieważ czytałem różne opinie.
Dużym problemem jest też czas, autko potrzebuję teoretycznie "na już" przez to nie wiem czy uda sie wybrać tak idealny model

Offline Henryk Guzicki

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 281
  • Skąd: Brande/Dania
  • Posiadany samochód: Seat Ateca FR TSI Citroen DS3 HDI
  • Miejscowość: Brande/Dania
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1128 dnia: Maj 06, 2018, 13:39:51 »
Obstawiam że auto pochodzi z danii-grzane stołki
gdzie z innych rynków w tak bida  wersji raczej nie występują,a jeśli tak to nie będzie dobite w szczególności zawieszenie.

Offline Adam Mickiewicz

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: niestety jeszcze brak
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1129 dnia: Maj 06, 2018, 14:33:32 »
Skocze tam i je zobaczę w tygodniu. Mimo mechanicznego zawieszenia jest Waszym zdaniem warte uwagi w tych pieniadzach?

Offline Krzysztof Jagła

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 115
  • Skąd: Łódź
  • Posiadany samochód: Lanos - już na złomie, Citroen C5 Break 2,2 HDI 2001r. - rozbity, aktualnie C5MkIII 2,0HDI 2009r Tourer
  • Miejscowość: Maniów k. Szczucina
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1130 dnia: Maj 06, 2018, 16:22:25 »
Skocze tam i je zobaczę w tygodniu. Mimo mechanicznego zawieszenia jest Waszym zdaniem warte uwagi w tych pieniadzach?
C5 bez hydro to jak piwo bezalkoholowe...

Offline Czesław Stachowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 589
  • Posiadany samochód: Była Xsara Picasso 2.0 HDi, był C5 III 2.0 HDi 140km 2009r.Hydro, jest Peugeot 508 2.0 HDi 2014
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1131 dnia: Maj 06, 2018, 17:39:28 »
Fakt jest taki Tomek, że wielu potencjalnych kupujących wie czego szukać i nawet mechanik od francuzów mi mówił że te 1.6 THP to trochę niewypał, więc dla tego modelu praktycznie pozostaje 2.0 lub jakiś diesel. Nie każdy się zdecyduje na 3.0 z wiadomych względów, a 1.8 ciut za słabe. Tak więc znalezienie dobrego auta z takim silnikiem i wyposażeniem jakie chce kolega jest dość trudne. Ja jak szukałem, to albo była nawigacja a nie było hydro lub skóry, lub zupełnie odwrotnie. Pamietam, że nie trafiła mi się oferta żeby była i skóra ( ewentualnie półskóra), navi, podgrzewane siedzenia, hydro czy webasto. Zawsze jak było jedno, to drugiego nie było. Sporo wersji z navi nie miało hydro i były siedzenia materiałowe.


Wojtek Gość nie jest tani, ale miał na placu naprawdę ładne autka i widać że licznika raczej nie kręci, bo w ofercie Saab co ma ponad 300 tys najechane. https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-rezerwacja-130-aut-salon-pl-1-szy-wlasciciel-full-exclusive-ID6zKSFy.html
może warto zapoznać się z opiniami https://www.google.pl/search?ei=ciHvWvzRCsGLsgGEmpa4BQ&q=auto-euro+krak%C3%B3w+opinie&oq=AUTO-EURO+k&gs_l=psy-ab.1.1.0l2j0i22i30k1l8.1793.2540.0.4059.2.2.0.0.0.0.109.205.1j1.2.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.2.204...0i30k1.0.fUFJ-6BcH3M
Inspekcje. Pomoc przy zakupie auta.

Offline Czesław Stachowski

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 589
  • Posiadany samochód: Była Xsara Picasso 2.0 HDi, był C5 III 2.0 HDi 140km 2009r.Hydro, jest Peugeot 508 2.0 HDi 2014
Inspekcje. Pomoc przy zakupie auta.

Offline Roman Kłosiński

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 382
  • Skąd: Gdańsk
  • Posiadany samochód: C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manu; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan; BX 1,6, ....... użytkownik marki od 89r
  • Zainteresowania: Motoryzacja, Elektronika
  • Miejscowość: Gdańsk
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1133 dnia: Maj 06, 2018, 23:26:12 »
Ja szukam wersji 2.0 Kombi benzyna + automat z nawi, bluetooth, tempomatem, hydro i czujnikami już od 4 miesięcy - póki co jedna okazja uciekła mi z przed nosa, reszta to same szroty...
Ja szukałem prawie sześć i musiałem wykreślić kombi, wtedy znalazłem :-)
Fakt jest taki Tomek, że wielu potencjalnych kupujących wie czego szukać i nawet mechanik od francuzów mi mówił że te 1.6 THP to trochę niewypał, więc dla tego modelu praktycznie pozostaje 2.0 lub jakiś diesel. Nie każdy się zdecyduje na 3.0 z wiadomych względów, a 1.8 ciut za słabe. Tak więc znalezienie dobrego auta z takim silnikiem i wyposażeniem jakie chce kolega jest dość trudne. Ja jak szukałem, to albo była nawigacja a nie było hydro lub skóry, lub zupełnie odwrotnie. Pamietam, że nie trafiła mi się oferta żeby była i skóra ( ewentualnie półskóra), navi, podgrzewane siedzenia, hydro czy webasto. Zawsze jak było jedno, to drugiego nie było. Sporo wersji z navi nie miało hydro i były siedzenia materiałowe.
a ja sedana dla żony szukałem 1,5roku i było tak samo jak u Krzysztofa. Jak było jedno to nie było drugiego itd. lub historia kręcona (a szukałem za granicą). Miał być manual ale w końcu musiałem z tego zrezygnować by w końcu kupić i nie zależało mi na pół skórach czy ksenonach. I w końcu po długim czasie poszukiwań znalazłem ale Automata. Oczywiście jakbym dołożył z 4-7tyś euro to bym szybciej znalazł.
Dla przykładu na 100 aut to 70szt. kombi. Z tych 30szt HDI 163KM tylko 1-2szt.
Od grorma jest bez hydro i z 1,6HDI na dodatek nie drogo.
Do wyszukiwań używałem też wyszukiwarki zagranicznej na której pokazywało kiedy auto się pokazało w necie i ile zeszło z ceny. Sporo aut stało po wyżej 8mc a i ceny też spadały po 2-3tyś euro. Oczywiście w większości tyczy się to modeli 1,6 i bez Hydro.
W sumie prawie podobnie było jak kupowałem żonie 10 lat temu mkII. Zajęło mi to wtedy ponad 6mc, pomimo że mkII to wszystkie hydro i uważam że się opłaciło, bo autko do tej pory sprawuje się bardzo dobrze.
-----------------------------------------------------------------
C5 X7 2,0 HDI 163KM Tourer manual; C5 X7 2,0 HDI 163KM Sedan aut;   BX 1,6 ....były C5 2,0 HDI mkII; Xantia 2,0 16V mkII; Xantia 1,6 mkI; BX 1,4e, TGE .... z citroenem od 89r

Offline Krzysztof Jarosz

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 222
  • Skąd: Miechów
  • Posiadany samochód: Citroen C5(x7) 2.0Hdi 163KM
  • Miejscowość: Miechów

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 153
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1135 dnia: Maj 09, 2018, 13:41:05 »
Felgi i listwy nie są przypisane do wersji exclusive.
Szewrony przód/tył i poduszka kierowcy są z rocznika 2013 a auto z 2012 więc na to bym zwrócił uwagę. Do sprawdzenia czy air bag pasażera ma wybrzuszenie na desce bo mogła być deska wymieniana a na zdjęciach tego nie widać.
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Andrzej Mikulski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 288
  • Skąd: Legnica
  • Posiadany samochód: Fiesta 1.5tdci, Tesla M3 LR, Audi Q5 3.0TDI
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1136 dnia: Maj 09, 2018, 14:37:50 »
A w jakiej innej wersji są listwy?

Offline Machoński Tomasz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 950
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: Lexus NX, był C5 X7 Exclusive Tourer 2.0 lpg
  • Miejscowość: Katowice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1137 dnia: Maj 09, 2018, 17:22:42 »
listwy i felgi zgadzają się wg Vin-u

Offline Machoński Tomasz

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 2 950
  • Skąd: Katowice
  • Posiadany samochód: Lexus NX, był C5 X7 Exclusive Tourer 2.0 lpg
  • Miejscowość: Katowice
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1138 dnia: Maj 09, 2018, 18:04:36 »
Listwy ozdobne chromowane, czy podszybia? 
Wrzuć jak możesz specyfikację bo ten model felgi był na bank dedykowany do exclusive tak samo listwy podszybia chromowane
listwy zgarniające chromowane
MONOGRAM DODATKOWY, INNE   BEZ MONOGRAMU DODATKOWEGO
KOŁO STYLIZOWANE   KOŁO BALTIQUE 17-CALOWE


Offline Dominik Nowacki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Posiadany samochód: C5
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1139 dnia: Maj 09, 2018, 18:43:02 »
Witam wszystkim

Może ktoś widział któryś z poniżej podanych egzemplarzy, albo ma możliwość zobaczenia ich.
Janki koło Warszawy i Zwoleń koło Radomia

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0hdi-163km-lift-automat-xenon-led-czarna-perla-jak-nowy-gwarancja-ID6zRlgT.html#0194824532

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-pelne-skoryautomatexlusive-plusnavixenon163-konie-ID6zIhov.html

Może  coś wam się rzucilo na fotkach dziwnego/interesującego

Offline Tomasz Szczurek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X7) 2010 2.0 HDI 140KM
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1140 dnia: Maj 09, 2018, 19:54:45 »
Witam wszystkim

Może ktoś widział któryś z poniżej podanych egzemplarzy, albo ma możliwość zobaczenia ich.
Janki koło Warszawy i Zwoleń koło Radomia

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-2-0hdi-163km-lift-automat-xenon-led-czarna-perla-jak-nowy-gwarancja-ID6zRlgT.html#0194824532

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c5-pelne-skoryautomatexlusive-plusnavixenon163-konie-ID6zIhov.html

Może  coś wam się rzucilo na fotkach dziwnego/interesującego
brak VINu w obu ogłoszeniach
przypadek? ;-)

Offline Dominik Nowacki

  • Nowy Użytkownik
  • Wiadomości: 2
  • Posiadany samochód: C5
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1141 dnia: Maj 09, 2018, 20:05:47 »
Egzemplarz spod wawy, tylko dla poważnie zainteresowanych vin  ??? Po co takie zabiegi, żeby wszyscy nie sprawdzali historii... Nadmieniam że szukam sedana w takich wersjach wyposażenia
 i najlepiej ciemny lub czarny, dlatego takie wklejam

Offline Sławomir Kornek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Skąd: Rzeszów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 tourer 2010 2.0 HDI 140 KM
  • Miejscowość: Rzeszów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1142 dnia: Maj 09, 2018, 20:11:08 »
Felgi i listwy nie są przypisane do wersji exclusive.
Szewrony przód/tył i poduszka kierowcy są z rocznika 2013 a auto z 2012 więc na to bym zwrócił uwagę. Do sprawdzenia czy air bag pasażera ma wybrzuszenie na desce bo mogła być deska wymieniana a na zdjęciach tego nie widać.
Takie pytanie z ciekawosci, o czym świadczy wybrzuszenie w miejscu poduszki pasażera, że była wystrzelona ?

Offline Tomasz Szczurek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 266
  • Skąd: Tarnów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 (X7) 2010 2.0 HDI 140KM
  • Miejscowość: Tarnów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1143 dnia: Maj 09, 2018, 21:10:52 »
Egzemplarz spod wawy, tylko dla poważnie zainteresowanych vin  ??? Po co takie zabiegi, żeby wszyscy nie sprawdzali historii... Nadmieniam że szukam sedana w takich wersjach wyposażenia
 i najlepiej ciemny lub czarny, dlatego takie wklejam
tak między nami, to jakaś kpina :/ co więcej, dla potencjalnego kupującego to może być znak, że coś próbują ukryć

ps: a powiedzieli jak oceniają"poważność" zainteresowanego?:-)

Offline Łukasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5 MkIII 3.0 V6 HDI Tourer CHIP 282 KM, 532 Nm, Poprzednio: C5 MkI 2.0 Pb, C5 MkIII 2.0 Pb
  • Zainteresowania: Fotografowanie
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1144 dnia: Maj 09, 2018, 22:11:24 »
Nie każdy się zdecyduje na 3.0 z wiadomych względów


Mam pytanie odnośnie 3.0 V6 w benzynie, z czego wynikają "wiadome względy"?
Ostatnio zastanawiam się nad tą wersją. Czy są jakieś mankamenty, o których nie wiem?
Czy chodzi tutaj o kwestie ekonomiczne jak spalanie czy koszt części, napraw itp.?

Offline Andrzej Makowski

  • Kierowca bombowca
  • ****
  • Wiadomości: 5 153
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5A 1.6PT/EAT8, C4 Picasso II 2.0 BlueHDi/EAT6
  • Zainteresowania: DIY
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1145 dnia: Maj 09, 2018, 22:57:55 »
Takie pytanie z ciekawosci, o czym świadczy wybrzuszenie w miejscu poduszki pasażera, że była wystrzelona ?
że deska nie jest regenerowana ale mogli wymieniać deskę na oryginalną z wybrzuszeniem więc tak na prawdę o niczym nie świadczy tak do końca
To jest moja opinia w dniu dzisiejszym dlatego zastrzegam sobie prawo do jej zmiany w dowolnym i dogodnym dla mnie terminie

Offline Marcin Kaszka

  • Mistrz prostej
  • **
  • Wiadomości: 684
  • Skąd: Chojnów/Legnica
  • Posiadany samochód: Citroen C5 X7 '14r. MK3 2.2HDi CHIP 225KM/551Nm AM6 sedan
  • Miejscowość: Chojnów/Legnica
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1146 dnia: Maj 09, 2018, 23:29:19 »
Nie każdy się zdecyduje na 3.0 z wiadomych względów


Mam pytanie odnośnie 3.0 V6 w benzynie, z czego wynikają "wiadome względy"?
Ostatnio zastanawiam się nad tą wersją. Czy są jakieś mankamenty, o których nie wiem?
Czy chodzi tutaj o kwestie ekonomiczne jak spalanie czy koszt części, napraw itp.?
Podstawowym mankamentem jest to, że to biały kruk. Nawet 3.0HDi jest względnie popularny, ale 3.0 w benzynie to już wielka rzadkość, poza samym faktem mniejszej popularności,  dochodzi kwestia krótkiego okresu produkcji w mk3.
W mk1 i mk2 silnik ten miał problem chyba z zacieraniem panewek przy dłuższej szybkiej jeździe. Nie wiem, czy to poprawili w mk3.
Pozdrawiam,
Marcin

C5 X7 MK3 '14r. 2.2HDi AM6 sedan
C4 Picasso II MK2 '16r. 2.0HDi EAT6
C4 Picasso II MK2 '14r. 1.6HDi MCP

Offline Sławomir Kornek

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Skąd: Rzeszów
  • Posiadany samochód: Citroen C5 tourer 2010 2.0 HDI 140 KM
  • Miejscowość: Rzeszów
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1147 dnia: Maj 10, 2018, 06:25:44 »
Takie pytanie z ciekawosci, o czym świadczy wybrzuszenie w miejscu poduszki pasażera, że była wystrzelona ?
że deska nie jest regenerowana ale mogli wymieniać deskę na oryginalną z wybrzuszeniem więc tak na prawdę o niczym nie świadczy tak do końca
No to jak ktoś wymieniał deske, to chyba raczej razem z poduszką, chociaż polscy rzeźbiarze potrafią wiele . ☺Ale koniec off topa, u mnie wybrzuszenie jest więc mam nadzieję że i poduszka ok

Offline Łukasz Wiśniewski

  • Byle do przodu
  • *
  • Wiadomości: 305
  • Skąd: Warszawa
  • Posiadany samochód: C5 MkIII 3.0 V6 HDI Tourer CHIP 282 KM, 532 Nm, Poprzednio: C5 MkI 2.0 Pb, C5 MkIII 2.0 Pb
  • Zainteresowania: Fotografowanie
  • Miejscowość: Warszawa
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1148 dnia: Maj 10, 2018, 10:21:52 »
Nie każdy się zdecyduje na 3.0 z wiadomych względów


Mam pytanie odnośnie 3.0 V6 w benzynie, z czego wynikają "wiadome względy"?
Ostatnio zastanawiam się nad tą wersją. Czy są jakieś mankamenty, o których nie wiem?
Czy chodzi tutaj o kwestie ekonomiczne jak spalanie czy koszt części, napraw itp.?
Podstawowym mankamentem jest to, że to biały kruk. Nawet 3.0HDi jest względnie popularny, ale 3.0 w benzynie to już wielka rzadkość, poza samym faktem mniejszej popularności,  dochodzi kwestia krótkiego okresu produkcji w mk3.
W mk1 i mk2 silnik ten miał problem chyba z zacieraniem panewek przy dłuższej szybkiej jeździe. Nie wiem, czy to poprawili w mk3.


Ok, a pominąwszy kwestie, że to biały kruk to jakie są jeszcze mankamenty tego modelu?
Krótki okres produkcji, czyli w jakich latach był produkowany?
Z tymi panewkami ktoś potwierdzi? Co można z tym zrobić?

Offline Marcin Połomski

  • Wrzuca piąty bieg
  • ***
  • Wiadomości: 1 184
  • Skąd: Walbrzych
  • Posiadany samochód: C5 (X7)'08 Exclusive, 2.0 Hdi, BVA AM6
  • Zainteresowania: Elektronika, góry, historia dolnego śląska :)
  • Miejscowość: Walbrzych
Odp: C5 - ktoś zna, oglądał, etc... - tutaj pytamy o auta.
« Odpowiedź #1149 dnia: Maj 10, 2018, 14:42:20 »
Przepraszam za offtop ale nie widzę na forum Pawła Jędrochy, który wielokrotnie podawał tu  dane z bazy danych Citroena. Nie widzę, też jego postów.
Wyprowadził się?
Floating on ;)